реклама партнерів:
Головна » 2021 » Вересень » 26 » Українські МСП отримають консультації за COVID-19 Ваучерами від міжнародної консалтингової компанії

Українські МСП отримають консультації за COVID-19 Ваучерами від міжнародної консалтингової компанії


2021 » Вересень » 26
Коментарі: 0 ЄВРОІНТЕҐРАЦІЯ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Консалтингова компанія CIVITTA за дорученням Європейського Союзу і уряду Німеччини надаватиме бізнес-консультації для малих і середніх підприємств у межах COVID-19 Ваучерів проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП.

Малий та середній бізнес в Україні сильно постраждав від наслідків пандемії коронавірусу, адже не був достатньо діджиталізований та інноваційно підготовлений до несподіваного виклику. Щоб допомогти підприємцям зробити ривок у розвитку власної справи, ми скерували цільову фінансову допомогу через COVID-19 Ваучери в межах проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП». Консультаційна підтримка за ваучерами має на меті допомогти підприємцям виявити слабкі місця у їхньому бізнесі та зміцнити власні позиції на ринку України і вийти на зовнішні ринки», – зауважила Клое Алліо, керівниця відділу “Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура і довкілля” Представництва Європейського Союзу в Україні.

Скористатися COVID-19 Ваучерами можуть підприємства з усіх областей України та зі штатом співробітників від 5 до 249 осіб через COVID-19 Бізнес-клініки. Такий ваучер дає представникам бізнесу право на отримання серії профільних консультацій тривалістю до 10 днів для відновлення власної справи після наслідків економічної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу. Консультації надаватимуть фахівці компанії CIVITTA.

«У світі з’являється все більше нових інструментів і підходів до ведення підприємництва. Компанії, які їх опановують, отримують конкурентну перевагу в боротьбі за клієнта. Ми сподіваємося, що глибинні індивідуальні консультації за COVID-19 Ваучерами від провідних бізнес-експертів допоможуть українським підприємствам в організації операційних процесів, сталому розвитку та пошуку нових каналів продажів», – відзначив Армін Хофманн, програмний директор проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».

«Ми впевнені, що наша експертиза у підтримці малих та середніх підприємств, розвитку інновацій, цифровій трансформації та стимулюванні експорту допоможе українському бізнесу вийти на новий рівень, подолати виклики спричиненні пандемією коронавірусу та використати нові можливості. Конкурентоспроможність  МСП – запорука розвитку економіки України», – підкреслив Юрій-Володимир Блавт, Асоційований Партнер CIVITTA, координатор проєкту.

 

Довідкова інформація: Проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

CIVITTA є провідною компанією у сфері управлінського консалтингу в Центральній і Східній Європі, зі штаб-квартирою в Естонії. Портфоліо компанії складає понад 10 000 успішно реалізованих проєктів з приватними компаніями та державним сектором у більш ніж 40 країнах Європи, Азії, Африки та Америки. CIVITTA допомагає компаніям у розробці стратегій, оптимізації бізнес процесів, залученні фінансування, дослідженні ринку, впровадженні інновацій, цифровій трансформації тощо.

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

09:27
24-Жов-2021
Сергій ЖАДАН про Валєра БОНДАРЯ - гуру, Вчитель. Історія про невідомого генія
Валєр БОНДАР – був українським митцем, незалежно від вписаності в офіційні канони, сп
19:05
23-Жов-2021
Юрій АНДРУХОВИЧ про Валєра БОНДАРЯ, видатного художника-графіка, інтелектуала, шляхетну й іронічну людину
Валєр БОНДАР – більше, ніж художник. Його рукою з кінця вісімдесятих – початку дев’ян
23:25
22-Жов-2021
Про нові правила міжрегіональних перевезень
З 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень. Міністерство
15:00
21-Жов-2021
Декларування, корупція та «схеми»: як працювали та як працюватимуть контролюючі фінансові відомства в Україні
В інтерв'ю LB.ua керівник Державної податкової служби (ДПС) України Євген Олейніко
09:55
20-Жов-2021
Відверта провокація та цинічна тактика: Росія заблокувала роботу ОБСЄ перед можливою зустріччю в Нормандському форматі
13 жовтня в українській делегації Тристоронньої контактної групи повідомили про затри
09:02
20-Жов-2021
Чи необхідні антибіотики при лікуванні COVID-19?
Лише за добу 11 жовтня в Україні зафіксовано 11,9 тис. нових підтверджених випадків к
08:52
20-Жов-2021
Е-лікарняний. Що змінилось при оформленні лікарняного, чому більше не потрібно збирати підписи та штампи
Що змінилось при оформленні лікарняного, чому більше не потрібно збирати підписи та ш
08:43
20-Жов-2021
В Україні офіційно підтвердили випадок поліомієліту в маленької дитини
В Україні зафіксували та підтвердили випадок паралічу, який був зафіксований у 1,5 рі
08:32
20-Жов-2021
Гетьманська столиця відкриває молоді таланти
Гетьманська столиця Батурин – місце сили доби Гетьманщини, резиденція гетьманів Дем’я
20:44
19-Жов-2021
Чи необхідно робити комп’ютерну томографію при підозрі на Covid-19?
З таким питанням часто звертаються ті, хто занедужав, мають підозру на коронавірусну
Усі новини