Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Уряд хоче, щоб через рік декларації про свої доходи здавали всі

Уряд хоче, щоб через рік декларації про свої доходи здавали всі


Коментарі: 11 СОЦІУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Ідею про запровадження загального декларування доходів оприлюднив новий керівник нового міністерства — міністерства доходів та зборів — Олександр Клименко (він у минулому своєму житті урядовця — начальник Державної податкової адміністрації). На вчорашньому засіданні Кабінету Міністрів Клименко розширив тезу. «Це сучасна ідея і відповiдає загальноєвропейським тенденціям. Але вона має бути винесена на обговорення. Це стосується кожного і треба знайти найоптимальнiший варіант (запровадження декларування доходів)», — цитує міністра інформагенція УНІАН.
Не референдум, звісно, а громадське обговорення з фахівцями чекає на нову ініціативу Олександра Клименка. «Схема обговорення загального декларування буде такою самою, яку свого часу використовували фахівці Держподатслужби під час роботи над проектом закону про трансфертне ціноутворення», — каже Клименко і запевняє, що без обговорення з громадськістю загальнообов’язкове декларування доходів не будуть запроваджувати. ДПС уже готова до такої новації, проте слід детально вивчити світовий досвід, стверджує чиновник. Нагадаємо, що ДПС має увійти до складу міністерства, очолюваного паном Клименком.
Поки що в країні діє стара система декларування майнового стану і доходів: органи ДПС збиратимуть декларації громадян до 1 травня. З нинішнього року надіслати свою декларацію можна і електронною поштою. «Для користування цією послугою платникові треба мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення. І те, й інше надається, нагадаємо, безкоштовно», — нагадує ДПС на своєму офіційному сайті.
У 2012 році задекларували свої доходи 624,6 тисячі громадян, загальна сума їхнього заявленого доходу становила 36,6 млрд. гривень. Клименко сподівається, що завдяки запровадженню загального декларування вдасться вивести з тіні мільярди гривень.

Джерело: Україна молода






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

15:36
15-Чер-2025
Калінінград: місто на кістках культури. Як радянська влада стерла з лиця землі Кенігсберг

Сьогоднішній Калінінград — це не просто шматок території, відірваний від осн

11:38
15-Чер-2025
Квірінус Кульман (Quirinus Kuhlmann). Поет, якого вислухав султан, але спалили московити

Він мріяв об’єднати релігії. Його вважали диваком. Але лише одна імперія

18:30
12-Чер-2025
З російської неволі визволено групу важкопоранених і тяжкохворих Захисників
Сьогодні відбувся черговий етап великого обміну полоненими згідно домовленостей у Ста
18:27
10-Чер-2025
Предстоятель звершив освячення престолу та Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі Чернігова
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 червня 2025 року відвіда
21:58
09-Чер-2025
Відбувся перший етап обміну в рамках домовленостей у Стамбулі
Сьогодні розпочався обмін полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі. Додому поверт
15:15
03-Чер-2025
СБУ втретє вразила Кримський міст
СБУ провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу
Усі новини

Сollaborator