реклама партнерів:
Головна » 2020 » Квітень » 28 » В Росії замовчують реальні проблеми в медицині та масштаби поширення COVID-19

В Росії замовчують реальні проблеми в медицині та масштаби поширення COVID-19


2020 » Квітень » 28
Коментарі: 0 СОЦІУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
В умовах поширення пандемії COVID-19 брехня офіційного Кремля щодо «готовності та повної забезпеченості системи охорони здоров’я до боротьби», тягне за собою глобальні трагічні наслідки, тому - неприпустима.

Для прикладу, 19 березня 2020 року на сайті Міністерства охорони здоров'я РФ опублікована інформація про готовність Інфекційної клінічної лікарні Ярославської області до прийому пацієнтів з «різними захворюваннями», в тому числі стверджується: «Персонал забезпечений в повному обсязі засобами індивідуального захисту - масками, рукавичками, бахілами, шапочками, халатами, костюмами».

Однак, наказ Міністерства охорони здоров'я РФ від 19 березня 2020 р №198н «Про тимчасовий порядок організації роботи медичних організацій з метою реалізації заходів щодо профілактики та зниження ризиків поширення нової коронавірусної інфекції COVID-19» грубо порушується. Життя і здоров'я медпрацівників і пацієнтів поставлені під загрозу. У багатьох лікарнях по усіх регіонах Росії засобів індивідуального захисту медпрацівників просто немає, а заявки лікувальних закладів не виконані.

Відсутність засобів індивідуального захисту медпрацівників перекреслює всі заходи по боротьбі з поширенням особливо небезпечної інфекції. Заражені медпрацівники надовго випадають з лікувального процесу, що в умовах пандемії критично, та ще й самі стають джерелом поширення інфекції «з прискоренням». І це не спроба принизити брехнею та панікою дії влади РФ. Це реальний стан речей. На момент написання статті, петицію на адресу Голови Уряду РФ, Міністра охорони здоров'я РФ та Генерального Прокурора РФ з вимогою «забезпечити медичних працівників засобами індивідуального захисту» підписали вже 175 424 особи. Тож, мабуть, такий жахливий стан - це реальність. Незалежна профспілка «Альянс лікарів» стверджує, що скарги на брак засобів захисту надійшли з трьох сотень лікарень.

Гранично точно сформулював суть проблеми президент Федерації анестезіологів і реаніматологів РФ Костянтин Лебединський: «Пам'ятаєте, як в літаках просять надягати кисневі маски? Спочатку собі, потім - дитині! І за сучасними алгоритмами серцево-легеневої реанімації спершу забезпечуємо безпеку рятувальника, потім рятуємо. Це не професійний егоїзм, а правило загального виживання».

Замість того, щоб забезпечити профільні заклади та фахівців усім необхідним, Прем'єр-міністр Михайло Мішустін розпорядився перепрофілювати цілий список медичних організацій в російських регіонах для боротьби з коронавірусом. На сайті уряду говориться, що в Санкт-Петербурзі, Криму, Краснодарському краї, Чувашії, Примор'ї та інших регіонах деякі медустанови будуть віддавати для лікування хворих на коронавірус. Причому мова йде не тільки про державні клініки, але і про приватні. В уряді вважають, що це збільшить кількість ліжок майже на п'ять тисяч.

Тим часом, в соціальних мережах все більше інформації з'являється про те, що кількість лікарів, померлих в результаті епідемії, набагато більше, ніж повідомляють офіційні джерела. Панічні настрої поширюються серед медпрацівників, які не бажають без необхідних засобів захисту ризикувати власним життям та життям свої х близьких. Тим більш – у непрофільних та непідготованих медичних закладах.

Напередодні, у Красноярську т.в.о. головного лікаря госпіталю ветеранів Олена Непомняща, кандидат медичних наук, мати двох дітей, викинулась з вікна 5-го поверху лікарні. За інформацією джерела «ТВК Красноярськ», інцидент стався прямо під час селекторної наради з головою крайового МОЗ Борисом Неміком, на якому обговорювалися питання перепрофілювання одного з корпусів госпіталю на прийом хворих коронавірусом - розмістити там хочуть до 80 пацієнтів. Лікарка була категорично проти цього рішення через гостру нестачу засобів захисту та загальної непідготовленості персоналу медустанови. Проте, будь-яким чином перешкодити виконанню указу про зміну профілю лікарні було неможливо. Можливо, що саме це підштовхнуло її на такий крок. Медикам вдалося врятувати жінці життя, проте вона все ще перебуває у важкому стані.

Скільки ще потрібно покласти життів медичних працівників до постаменту влади Кремля, щоб та перестала брехати та зрозуміла, що від захисту життя медичних працівників напряму залежить здоров’я та життя простих громадян?

Автор: Олег Федоренко
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

14:55
17-Трав-2021
Чернігівщина не пасе задніх і переходить під протекторат ПЦУ
В Україні триває процес переходу парафій Української православної церкви (московськог
20:37
16-Трав-2021
Жалібний захід на Чернігівщині на місці таємного поховання жертв комуністичного режиму
16 травня 2021 року, тобто традиційно у третю неділю травня, під Черніговом, на 20-му
17:48
14-Трав-2021
Семенченка визнали винним в терористичному акті – обстрілі телеканалу «112»
Служба безпеки України розкрила вчинення терористичного акту, а саме обстрілу ТОВ «Ін
14:17
11-Трав-2021
Застереження щодо невідомих могил
Приводом до застереження стала публікація під назвою
18:13
10-Трав-2021
За 14-ма загиблими Захисниками України у квітні помолилися у Чернігові
10 травня в Чернігові у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерин
21:52
08-Трав-2021
Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас
Нещодавно у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту нац
17:59
08-Трав-2021
Відверта розмова у Чернігові про патріотизм і псевдопатріотизм

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту н

14:44
07-Трав-2021
Викрадення, катування і розбій: на Чернігівщині силовики затримали озброєну банду рекетирів (відео)
СБУ припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого прич
10:51
07-Трав-2021
Роль церков в україно-російському протистоянні та забута суть релігії і віри
У своїй гібридній війні проти України та її державності, Росія зробила високу ставку
08:31
07-Трав-2021
Обережно, кліщі! Покрокова інструкція як не зіпсувати собі травневі свята
Вже підготувалися до відпочинку на природі на травневі свята? А до зустрічі з небажан
Усі новини