реклама партнерів:
Головна » 2011 » Червень » 6 » В Тернополі проведено семінар для молоді про проходження військової служби у миротворчих контингентах

В Тернополі проведено семінар для молоді про проходження військової служби у миротворчих контингентах


2011 » Червень » 6
Автор: Igor
Коментарі: 0
Переглядів: 640
ПОДІЇ


2 червня на базі Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій було проведено семінар на тему: «Особливості служби військовослужбовців України у миротворчих військах на території інших країн».
Національний комітет громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає», Інститут Політичної Освіти у партнерстві із Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією “Спілка Молодіжного Самоврядування” в рамках проекту «Транснаціональна мережа з захисту прав призовників: захист молоді в ситуації державної дискримінації», що реалізується в Україні ГО «Центр Громадянських Свобод» за підтримки Європейської Комісії 2 червня у м. Тернополі було проведено семінар на тему: «Особливості служби військовослужбовців України у миротворчих військах на території інших країн».
Метою семінару було надати теоретичні та практичні знання молоді призовного віку щодо служби у миротворчих військах на території інших країн, а також показати патріотизм та героїзм окремих її військовослужбовців, які загинули при виконанні військових обов’язків на прикладі Ігоря Киналя.

Учасниками семінару були студенти ВНЗ м. Тернополя, представники молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування, суспільно-активна молодь, яка цікавиться проблематикою служби в армії віком 17-25 років.

До проведення семінару були запрошені працівники Тернопільського міського військового комісаріату, 162 Територіального центру комплектування військовослужбовцями за контрактом, представники громадських організацій “Українська Спілка ветеранів Афганістану”, а також Ветеранів учасників миротворчих операцій.

В рамках семінару було обговорено теми особливостей проходження строкової служби, військової служби за контрактом, їх законодавчої бази, соціального забезпечення військовослужбовців; особливостей проходження військової служби в миротворчих контингентах під егідою ООН і НАТО ( зокрема в Іраку та Ліберії) та особливостей служби військовослужбовців України у бойових діях на території інших країн.

Наприкінці семінару відбулась зустріч із друзями Ігоря Киналя та покладання квітів до погруддя Ігоря Киналя на будівлі ЗОШ №3 м. Тернополя.

Як зазначив координатор семінару, голова Тернопільської обласної молодіжної громадської організації “Спілка Молодіжного Самоврядування” Ігор Процик: ” Проведення даного семінару для молоді на тему особливостей проходження військової служби, було досить цікавою подією. Адже перш за все учасники мали можливість більш детальніше познайомитись із умовами призову до армії, проходження військової служби, перевагами служби в армії в майбутньому. По-друге, учасники семінару мали можливість задавати питання доповідачам, що звичайно ж викликало жваве обговорення. Адже не кожен призовник може задавати стільки питань під час проходження самої процедури призову чи проходження медкомісії у військкоматі офіцерам. По-третє, дуже цікаво, на думку учасників, було слухати учасників миротворчих операцій в Іраку та Ліберії, які свого часу проходили там військову службу у миротворчих місіях ООН та НАТО, а також ветеранів війни в Афганістані, які розповідали про особливості проходження служби у миротворчих контингентах поряд із військовослужбовцями інших країн та ті військові сутички, які велись досить часто між представниками однієї країни. І звичайно ж ще однією особливістю проведення семінару був показ роликів та цілих фільмів про проходження військової служби за контрактом, особливостей проходження військової служби у миротворчих контингентах, зокрема Афганської війни. Тому значення проведення даного семінару для молоді нашого міста, на мою думку, є визначальним, оскільки дало можливість учасникам семінару задуматись про своє майбутнє та майбутнє своєї країни вже сьогодні”
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

19:17
25-Лют-2020
Від початку існування метою гурту Go_A було популяризувати українську мову
Про це в інтерв’ю "Прямому" розповіла солістка гурту Go_A Катерина Павленко.
"
21:08
24-Лют-2020
Забужко: “В Укpaїнi зapaз фopмують “шлункoвo-кишкoву” нaцioнaльну iдeнтичнicть. Цe пoвopoт у СРСР. .."
Пиcьмeнниця Окcaнa Зaбужкo зaявилa, щo нинiшня pитopикa влaди Укpaїни cвiдчить пpo тe
12:50
22-Лют-2020
Озеро Світязь на Волині катастрофічно обміліло: шокуючі фото
Озеро Світязь у Волинській області зараз опинилося на межі екологічної катастрофи: на
09:47
22-Лют-2020
У чернігівському обласному філармонійному центрі відбувся вечір-реквієм
Небайдужі чернігівці вийшли на Красну площу, де стояла барикада під час Революції Гід
09:37
22-Лют-2020
Люди хотіли спалити санаторій, аби не довезли сюди евакуйованих – голова сільради Нових Санжар
За словами голови сільради Нових Санжар Інни Коби, через непоінформованість місцевих
18:13
21-Лют-2020
Народний артист України Андрій Демиденко отримав почесну нагороду імені Франца Кафки
Знаний український поет, автор багатьох популярних пісень, народний артист України Ан
10:53
21-Лют-2020
Як колишні регіонали СБУ хочуть реформувати
Наразі відбуваються кулуарні баталії щодо майбутньої реформи вітчизняної спецслужби –
17:53
19-Лют-2020
ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Пр
11:31
19-Лют-2020
Заходи з вшанування Героїв Небесної Сотні у Чернігові
20 лютого, у четвер, у Чернігові відбудуться заходи з вшанування Героїв Небесної сотн
17:51
18-Лют-2020
18 лютого народився американський історик, політолог, журналіст, дослідник Голодомору в Україні Джеймс МЕЙС
1952, 18 лютого – в Оклахомі (США) народився Джеймс Ернест Мейс, американський істори
Усі новини