реклама партнерів:
Головна » 2012 » Жовтень » 15 » Валерій Рябченко: «Україна в небезпеці! Гуртуймося!»

Валерій Рябченко: «Україна в небезпеці! Гуртуймося!»


2012 » Жовтень » 15
Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Кандидат в народні депутати по виборчому округу №206 у Чернігові від Конгресу українських націоналістів Валерій РЯБЧЕНКО звернувся до виборців:
Україна в небезпеці! Гуртуймося!
Саме тому Конгрес Українських націоналістів об’єднався з Українською народною партією та партією «Наша Україна» в союз патріотичних сил «НАША УКРАЇНА».

До нас долучилися близько 30-и громадських організацій і об’єднань, які сповідують чіткі державницькі позиції, та відстоюють національні права української нації. Всеукраїнське товариство «Просвіта», Союз українок, Спілка офіцерів України, Ліга українських жінок, Товариство Олени Теліги, Всеукраїнське об’єднання політв’язів та репресованих, Меморіал - ось далеко не повний перелік проукраїнських державницьких сил, з якими я і моя політична сила «Наша Україна» йде на вибори.

Ми вже пройшли: співаків, спортсменів та бізнесменів у списках; занадто широкі об’єднання, які були недієздатні в парламенті. Ми доросли до ідеологічної основи об’єднання. Інші учасники виборів зараз повторюють помилки, з яких ми вже винесли уроки. Важливо, щоб цими граблями вдарило не виборця. Є великий політичний досвід при формуванні команди, який інші тільки-но набувають. Він дозволяє сказати, що буде з тими командами після обрання. Виборець вільний обирати, але повинен знати, що наслідки вибору позначаться на його ж економічному становищі.

Кремль прямо оголосив про свої плани гуманітарної експансії в Україні

Сьогодні, коли Кремль прямо оголосив про свої плани гуманітарної експансії в Україні, таке широке об»єднання патріотичних сил життєво необхідне для української нації.

Прем'єр Росії Медведєв заявив, що Росія повинна займати «наступальну позицію» у поширенні російської мови у світі, і «слід приділяти особливу увагу діяльності наших центрів, ключових для російських інтересів у країнах СНД, сприяти інтеграційним процесам на теренах СНД», а голова представництва Росспівробітництва Костянтин Воробйов вважає, що Росії треба посилити діяльність в Україні.

Кремль відкрито розгортає широкомасштабну гуманітарну експансію в світі, і, зокрема, в Україні. Синхронні дії Росії спільно з її «п’ятою колоною» в Україні, несуть загрози суверенітету нашої держави. Першим кроком цього плану стало ганебне ухвалення Закону «Про засади державної мовної політики».

«Сьогодні ми отримали з Москви чіткий сигнал – за Україну взялися всерйоз. Російські високопосадовці відкрито розповідають на нарадах про плани русифікації України, посилення ролі російської мови, культури, тобто про наміри побудувати на теренах СНД так званий «Рускій мір».

Заяви російських чиновників щодо посилення гуманітарної експансії на Україну мали б стати об’єктом пильної уваги СБУ, адже вони несуть пряму загрозу незалежності України. Проте ситуацію можна буде змінити лише тоді, коли до влади в країні прийдуть українські патріоти, які стануть на захист національних інтересів Української держави – як у гуманітарній, так і економічній сферах.

Як сказав лідер нашого об’єднання Віктор Ющенко, що впровадження Закону «Про засади мовної політики»означає навіть не русифікацію, бо про ті регіони, 13, про які зараз йде мова, вони і так вже русифіковані. Там мова йде про зворотній процес – деукраїнізацію, бо там зникає правова підстава впроваджувати українську мову. Мова – це не засіб спілкування, а державоутворюючий фактор. Наступ на державність української мови – це агресія, не переходячи кордону, не застосовуючи війська».

Програма «Нашої України» – це програма творення, а не програма війни

Програма «Нашої України» – це програма творення, а не програма війни. Що пропонують українцям учасники виборів? Об’єднана опозиція своєю програмою пропонує «війну» між двома частинами суспільства. «Негативна» програма» (програма руйнування) може призвести лише до загострення внутрішньої ситуації в країні, що є небезпечною грою політиків.

Безкінечна боротьба між політиками, через яку місяцями не працює парламент, не веде до підвищення рівня життя. Потрібно мати не «тверду руку», «міцний кулак» чи «готовність боротися із ворогом до загину», а цінності (які не міняються від виборів до виборів) і чітке уявлення про план дій.

Наша програма – це кроки для підвищення рівня життя, які ґрунтуються на наших цінностях і успішно реалізованому досвіді.

Це програма реформування української економіки, яка базується на успішному досвіді посткомуністичних країн Центральної та Східної Європи. Така політика здатна забезпечити роботою та високими доходами 60-80% громадян, а також за 3-4 роки принаймні вдвічі збільшити доходи бюджету, завдяки потенціалу найперспективніших галузей – АПК, транзитної сфери, туризму. За словами одного із лідерів патріотичного об’єднання Ю.І. Костенка «праві сили ставлять за мету створення потужного середнього класу шляхом звільнення приватної ініціативи, дерегуляції, демонополізації економіки та ліквідації дозвільної системи».

КУН, УНП та «Наша Україна» виступають за протидію офшорним схемам та корупції, наповнення українського ринку товарами національного виробництва та створення потужної національної економіки.

Ми впевнені, що ми переможемо і Україна отримає шанс стати державою де панує: цілісна нація, єдина державна мова, демократія, розвинене громадянське суспільство, євроатлантична безпека, єдина Українська помісна церква як символ духовної єдності та гідності народу, конкурентна економіка, національний виробник, потужний середній клас, соціальний захист громадян.

Слава Україні!

Чернігівська прес-служба партії «Наша Україна»
Довідка про Валерія Рябченка:
1972 року народження. Чернігівчанин. Закінчив Чернігівський педагогічний інститут ім. Т.Шевченка.

З 1989 року - активний громадський діяч, З 1997 - член Конгресу українських націоналістів, з 2002 - голова обласної організації КУН. Член Головного Проводу.

Одружений. Дружина - Валентина, донька - Оксана. Захоплення – краєзнавство, історія.
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

11:25
31-Лип-2021
Василь Ломаченко вийшов на перше місце в рейтингу WBO
Український боксер Василь Ломаченко вийшов на перше місце в оновленому рейтингу WB
10:03
31-Лип-2021
Світоліна не змогла вийти у фінал Олімпіади в Токіо
Українська тенісистка Еліна Світоліна не змогла пробитися у фінал олімпійського ту
06:03
31-Лип-2021
Рибалка може дебютувати за «Олександрію» в наступному матчі з «Минаєм»
«Олександрія» закрила своє літнє трансферне вікно.
Новачком "Олександрі
19:03
30-Лип-2021
Результати першого туру УПЛ: як зіграли команди
Розглянемо детальніше, як команди виборювали перемогу.
• «Ворскла» в
16:11
29-Лип-2021
Боротьба за білоруську незалежність: національний рух у 1920-1930 роках
Існування та боротьба Української Народної Республіки та Білоруської Народної Республ
18:35
26-Лип-2021
ЄС та ПРООН відкрили оновлені медичні колцентри на сході України
Сьогодні Європейський Союз та Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН)
16:10
26-Лип-2021
Відлік нової білоруської незалежної державності у 20-му столітті
Під біло-червоно-білим прапором Білорусь здобула незалежність, яку формально проголос
14:19
26-Лип-2021
Релігійне протистояння: РПЦвУ готує Хресний хід та планує дискредитувати ПЦУ перед Варфоломієм
Так звана Українська православна церква Московського патріархату, іншими сло-вами РПЦ
08:24
24-Лип-2021
Чернігівщина: колаборанти примазуються до нашого народу...
По Україні філіал російської церкви розвісив білборди із портретом митрополита Онуфрі
07:44
24-Лип-2021
В Білорусії продовжуються репресії: арештували подружжя істориків
Спільна заява Українського інституту національної пам’яті та Української асоціації ус
Усі новини