реклама партнерів:
Головна » 2012 » Грудень » 13 » Відбірковий конкурс фестивалю "Червона рута" визначив переможців у Києві

Відбірковий конкурс фестивалю "Червона рута" визначив переможців у Києві


2012 » Грудень » 13
Автор: Редактор
Коментарі: 0
Переглядів: 3351
«Червона рута»


7-9 грудня відбувся відбірковий конкурс фестивалю "Червона рута" у Києві де було визначено останніх переможців.
“Червона рута” – культовий фестиваль з 23-річним стажем невтомно і вперто продовжує роботу з пошуку обдарованих молодих музикантів по всій Україні. Під прицілом сучасна українська масова музика у жанрах популярної, сучасної танцювальної, акустичної, рок музики і не тільки. Вперше в історії “Червоної рути” в 2010 році в конкурсну програму відборів потрапила новинка (першооснова маскульту усіх часів і народів) - фольклор, і не просто, а український автентичний фольклор! Ми знаємо, що неймовірними експериментами з фольклором цей фестиваль займався і раніше не гребуючи усіма сучасними жанрами, що були в наявності і, як наслідок, на світ було виведено плеяду зірок солідної енергетичної потужності. Від екстравагантного дуету “Автентичне життя”, ексцентричної Каті Чілі, загадкової і магічної Росави, агресивної амазонки Руслани, інтелектуалів гурту “Брати Блюзу”, вибухового динамітного і водночас романтичного Олега Скрипки та його “ВВ”, “Тартака” з вічно молодим тінейджером-вишуканим інтелектуалом Сашком Положинським, інтелігентних розбишак “Танка на майдані Конго” до нового свіжого андеграундного, ще тільки-но нещодавно продегустованого народом меню тогорічної “Червоної рути -2011” – проекту «Ілларія» (м. Київ), гуртів «Сюрбенд» (м. Київ), «Рома Малеротта» (м. Севастополь), «Забава Brass» (м. Кам’янець-Подільський Хмельницької обл.), «Оркестр Бобовата» (м. Івано-Франківськ), «Рокаш» (м. Мукачево Закарпатської обл.), «Чумацький шлях» (м. Хмельницький), «Джамп ту скай» (м. Дружківка, м. Краматорськ, м. Слов’янськ Донецької обл.), «КАЛІКАбенд» (м. Київ), «Соніз» (м. Чернігів), «Ад фонтес» (м. Глухів Сумської обл.) та з десяток інших.

РЕЗУЛЬТАТИ
відбіркового конкурсу
ХІІІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики
“Червона рута - 2013”
у м. Київ
07-09.12.12



1. Український автентичний фольклор:
Переможці:
1. гурт «Роксоланія» (м. Київ) - напрям «гуртовий спів»
2. гурт «Стріла» (м. Київ) - напрям «гуртовий спів»
3. Сербіна Наталя (м. Київ) - напрям «сольний спів»
4. тріо «Навна» (м. Київ) - напрям «гуртовий спів»
5. Ватаг Леся (с. Озадівка, Бердичівський район, Житомирська обл.) - напрям «сольний спів»
6. дует Юлі Новосад та Анастасії Друзюк (м. Київ) - напрям «гуртовий спів»
7. Чумаченко Анастасія (м. Одеса) - напрям «сольний спів»
8. Нечипоренко Сергій (смт. Володарка, Київська обл.) - напрям «кобзарсько-лірницьке виконавство»
9. Святослав Силенко (м. Київ) - напрям «кобзарсько-лірницьке виконавство»
10. Дмитро Лук'яненко (м. Глухів, Сумська обл.)- напрям «кобзарсько-лірницьке виконавство»

Резервісти:
1. Слободенюк Галина (м. Харків) - напрям «сольний спів»
2. тріо «Козачка» (м. Київ) - напрям «гуртовий спів»
3. дует Лідії та Олександри Яковенко (м. Біла Церква) - напрям «гуртовий спів»
4. Котлінська Юля (с.Січинці, Дунаєвецький район, Хмельницька обл.) - напрям «сольний спів»
5. гурт «Любисток» (с. Бишів, Київська обл.) - напрям «виконання обрядів»
6. гурт «Любисток» (с. Утішків, Буський район, Львівська обл.) - напрям «гуртовий спів»
7. тріо «Дивина» (м. Донецьк) - напрям «гуртовий спів»
8. Віксніна Марія (м. Київ) - напрям «кобзарсько-лірницьке виконавство»

Претендент для підготовки у фестивалі «Червона рута»:
1. Павлечко Олексій (м. Київ) - напрям «сольна інструментальна музика»

2. Популярна музика:
Переможець:
1. Кардаш Маргарита

Резервісти:
1. Кузнєцова Яна
2. Симицару Аліна
3. Наливайко Валерія
4. Кравченко Анастасія
5. Кобзар Вікторія
6. Михальська Олена
7. Тиха Анна
8. Бойко Катерина
9. Господарчук Оксана
10. Миргородська Кароліна
11. Щербак Мар’яна
12. Каплуновський Кирило
13. Пархонюк Ангеліна
14. Папушенко Іванна
15. Олондар Валерія
16. Святогор Вікторія
17. Березовський Олександр
18. Вовчук Катерина
19. Прокопенко Катерина
20. Гориславець Анастасія
21. Яковенко Лідія
22. Семенко Олександра
23. Корнієнко Світлана

Претенденти для підготовки у творчій майстерні фестивалю «Червона рута»:
1. Безрадня Наталя
2. Голубенко Сергій
3. Чумак Анна
4. Дмитренко Владислав
5. Шевченко Ольга
6. Семенко Олександра
7. Приходько Юля
8. Коломицька Дарина
9. Іллюша Анастасія
10. Лавренчук Ірина
11. Крутова Анна
12. Грикун Вероніка
13. Іваненко Катерина
14. Мєзіна Юля
15. Набок Маргарита
16. Панасюк Тетяна
17. Назаренко Аеліта
18. Косяченко Марія
19. Умерова Таміла
20. Назимчук Дарія
21. Савойська Альбіна
22. Галицька Лілія
23. Тихоненко Олександра
24. Ткачук Софія
25. Бойкова Василиса
26. Сивун Катерина
27. Скрипка Катерина
28. Мирвода Віталій

2. Сучасна танцювальна музика
Переможці:
1. проект «Кедр на Ливані»

Резервісти:
1. гурт «Всіх пошли»

3. Акустична музика
Переможці:
1. гурт «Телері»
2. Набожняк Роман
3. Кищенко Анатолій

Резервісти:
1. Кардаш Маргарита
2. гурт «Обсерваторія»
3. гурт «Лакі Бар» («Lucky Bar»)
4. гурт «Теді Ведмеді»
5. Гусарук Юрій
6. Криса Орест
7. дует Атланова і Балашов
8. гурт «Спіноза»
9. гурт «Ярмій»
10. гурт «Хані Пай» («Honey Pie»)

4. Рок музика:
Переможці:
1. гурт «ДЕШ» («DASH»)
2. гурт «Полбенд» («PolbenD»)
3. гурт «СВІТЛО» («SWEETLO»)

Резервісти:
1. гурт «Кліше»
2. гурт «Хата прибрана»
3. гурт «БраZерс»
4. гурт «Малхолланд Драйв»
5. гурт «РАЙДО»
6. гурт «Викрутка»
7. гурт «Лорелея»
8. гурт «Друге сонце»
9. гурт «Зворотній зв’язок»
10. гурт «Отава»
11. гурт «Ескіз»
12. гурт «Інше небо»
13. гурт «Дайджест» («DIGest»)
14. гурт «Мармур»
15. гурт «За вікном»
16. гурт «Відповідь To be»

5.Інша музика:
Переможці:
1. гурт «Фолькнери»
2. гурт «Домра»
3. гурт «Каліка Бенд» («KALIKAband»)

Резервісти:
1. гурт «АХХА»
2. гурт «ДОДЖО» («DOJO»)

















QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.





Коментарі

avatar

Останні новини

16:00
21-Лют-2019
У Чернігові пройшло віче-реквієм «Героям Слава!»
20 лютого керівники області та міста, учасники Революції Гідності, представники грома
15:50
21-Лют-2019
100-річчя військової установи російського агресора відсвяткували у Ніжині
У стислій і змістовній інформації «Ніжинський військовий комісаріат відзначив 100-річ
15:46
21-Лют-2019
Маленькі перемоги України варті цілого ток-шоу на федеральних каналах РФ
У минулому році український посол в Туреччині помітив неточність в біографії, розміще
15:45
21-Лют-2019
Леонід Яковишин: У Гордона ностальгія за радянським «дурдомом»?
У Гордона ностальгія за радянським «дурдомом»? (Герой України, аграрій, публіцист Лео
15:30
21-Лют-2019
Перша ластівка: три вибухи для окупантів
Три вибухи саморобних вибухових пристроїв в центрі окупованого Донецька зафіксовані в
15:10
21-Лют-2019
Пам’ятаємо, але не пишаємося. 30 років з дня завершення радянської інтервенції в Афганістані
15 лютого 2019 року минає 30 років з дня виведення радянських військ з Афганістану. В
15:25
20-Лют-2019
В Чернігові стартували курси «Україна-Норвегія»
В Чернігівському національному технологічному університеті розпочалися курси професій
15:17
20-Лют-2019
Російські кібервійська залишили чергові сліди агресії проти демократії ЄС
В американській ІТ компанії Microsoft заявили про спроби хакерських угруповань, які п
19:52
19-Лют-2019
Названі лауреати Шевченківської премії
Названі лауреати Шевченківської премії, однієї з найпрестижніших премій України.
16:05
19-Лют-2019
СБУ: Росія готувала кровопролиття і зрив виборів в Україні (відео)
Служба безпеки України затримала агента російських спецслужб, який перед цим засвітив
Усі новини