реклама партнерів:
Головна » Зеленський у Туреччині обговорив кадрові призначення

Зеленський у Туреччині обговорив кадрові призначення


Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
Новообраний президент України Володимир Зеленський в Туреччині провів низку переговорів та зустрічей з майбутніми партнерами. Про це повідомив популярний політичний telegram-канал Незигарь, який пов'язують з російськими силовими структурами.

За його інформацією, одними з перших в Україні змінять глав Нафтогазу, Генеральної Прокуратури, СБУ, Нацбанку, зовнішньої розвідки та уряду.

«Володимир Зеленський дійсно на яхті Ігоря Коломойського не відпочивав... Проживає він у бутік-готелі, що належить Маміхану Мальсагову (він же Міша Махно в вузьких колах)», – повідомило джерело.

Також стало відомо, що в аеропорту турецького курорту приземлилися приватні літаки Геннадія Боголюбова, який прилетів разом з Сергієм Семочко, і Ріната Ахметова (без самого Ріната).

«Борт лондонського шахтаря привіз парламентарів від Медведчука і Суркова, а також польський і угорський бізнес-істеблішмент транскордонної спрямованості. Літак Володимира Плахотнюка з його власником прибув за добу до візиту Зеленського і відбув одразу після 6-годинної зустрічі Володимира Георгійовича з Володимиром Олександровичем при теплому і гостинному посередництві Ігоря Валерійовича. Візит Абубакара Арсамакова так і не відбувся, хоча був узгоджений Медведчуком і групою Фірташа. Сам Дмитро Фірташ регулярно веде консультації з Коломойським і Пінчуком», – додало джерело.

Джерело: mind






Модуль не активізовано (module is not installed)