Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » ЗСУ вперше влучили у російський підводний човен

ЗСУ вперше влучили у російський підводний човен


Коментарі: 0 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
У ніч проти 13 вересня у тимчасово окупованому Криму пролунали вибухи. Внаслідок ракетного обстрілу в Севастополі сталася пожежа на «Севастопольському морському заводі імені Орджонікідзе». Пізніше Міноборони Росії заявило про пошкодження двох кораблів, що перебувають на ремонті. Йдеться про великий десантний корабель «Мінськ» і підводний човен «Ростов-на-Дону».

Українська розвідка підтвердила атаку на Севастополь: представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов заявив, що планова робота щодо демілітаризації півострова продовжується.
Горіло цієї ночі і в Москві: очевидці зафіксували стовпи диму та спалах в районі Останкінської вежі, чули вибухи. Однак офіційно влада РФ не підтвердила причину займання.

Тим часом Сили оборони України продовжують оборону на сході та півдні України, а також наступальні операції на Мелітопольському та Бахмутському напрямках, повідомляє речник Генерального штабу Андрій Ковальов.
Цієї доби російські війська намагалися прорвати оборону України біля Оріхово-Василівки на Бахмутському напрямку та Синьківки на Лиманському. А Сили оборони мали частковий успіх у районі Кліщїївки Донецької області, повідомляють в українському Генштабі.

За інформацією Радіо Свобода






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

20:57
22-Лип-2025
«Руки геть від НАБУ і САП»: у Києві, Дніпрі, Львові люди вийшли на акції протесту
Близько тисячі людей у Києві, Дніпрі та Львові ввечері 22 липня вийшли на пікети з ви
20:49
22-Лип-2025
Єврокомісарка відреагувала на ухвалення Верховною радою скандального закону щодо НАБУ і САП
Єврокомісарка з питань розширення Марта Кос заявила про серйозну стурбованість у зв’я
09:15
21-Лип-2025
Театр, що відкриває світ: Інклюзивний досвід у німецькому театрі LTT
Нещодавно в регіональному театрі (LTT) міста Тюбінген (Німеччина) відбулася знакова п
17:11
20-Лип-2025
Танки Abrams від Австралії доставили в Україну
Уряд Австралії офіційно передав Збройним силам України першу партію танків M1A1 Abram
10:27
20-Лип-2025
Усик переміг Дюбуа і звернувся до українських воїнів
Ключовим став п’ятий раунд, під час якого Усик провів серію результативних ударів, за
Усі новини

Сollaborator