реклама партнерів:
Головна » Пародонтолог: коли потрібно відвідати лікаря?

Пародонтолог: коли потрібно відвідати лікаря?


Коментарі: 0 Медицина

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном

Здоров'я зубів залежить від багатьох факторів, проте на особливу увагу заслуговує правильний догляд. Вибір правильної зубної пасти, регулярне відвідування стоматологічного кабінету та відповідальне ставлення допоможуть уникнути серйозних захворювань.

Отримати консультацію лікаря та вчасно позбутися дискомфортних почуттів досить легко. Для цього варто записатися на прийом та, не вагаючись, відвідати лікарню. Пародонтолог проводить огляд та призначає лікування з урахуванням виявлених проблем.

Щоб вчасно звернутися до професіонала, рекомендують приділити увагу стану ясен. Невеликий набряк та різкий біль можуть свідчити про розвиток захворювання. Запобігти запаленню та втраті зубів допоможуть кілька порад.

Симптоми, які сигналізують про проблеми з яснами

Лікар пародонтолог займається лікуванням ясен, органів та тканин, які оточують ясна, а також кісткову тканину. Оскільки проблеми з ними проявляються не одразу, існує велика ймовірність не помітити розвиток захворювання. Регулярне відвідування спеціалістів дозволить позбутись неприємних відчуттів та відновити здоров'я.

Звернутись за допомогою варто тоді, коли пацієнт помічає кров при чистці зубів або ж відкушування твердої їжі. Проте це єдиний симптом, який говорить про необхідність втручання. До переліку інших сигналів відносять:

  • підвищення чутливості до холодних або гарячих напоїв;
  • зміна кольору ясен з рожевого до білого/сіруватого;
  • набряки та больові відчуття;
  • поява неприємного запаху;
  • розвиток «кишень» на яснах.

Помітити ці ознаки просто, а своєчасна консультація дозволить уникнути розвитку захворювань. Потрібно позбавитись відчуття дискомфорту та зробити крок назустріч здоровим зубам.

Поширені захворювання ясен, які лікує пародонтолог

Біль та дискомфорт при споживанні їжі або проведенні гігієнічних процедур може свідчити про початок розвитку захворювання. Аби знизити ризик втрати зубів, необхідно отримати консультацію та визначити ефективне лікування. Серед розповсюджених захворювань ротової порожнини є:

  1. Пародонтоз. Слизова оболонка зубів може втрачати свої властивості. З цієї причини ясна опускаються та оголюють частину кісткової тканини. Згодом пародонтоз може призвести до втрати зубів. Не допустити цього дозволить відповідне лікування з урахуванням проявів хвороби.
  2. Пародонтит. Це захворювання призводить до створення так званих «кишень» у яснах. У них накопичуються залишки їжі, а згодом – починають розвиватись бактерії. Своєчасна допомога та комплексний підхід дозволяють врятувати пацієнта від наслідків захворювання.
  3. Гінгівіт. Захворювання найбільш розповсюджене серед перерахованих. Симптомами проблем вважають набрякання ясен, неприємний запах та запалення. Мікроби, які викликають гінгівіт, викликають дискомфорт, позбутись якого допомагає спеціаліст.

Відсутність симптомів не говорить, що проблеми немає. Своєчасний прийом пародонтолога дозволить виявити, чи існує ризик втратити зуби. Професіонали клініки QRD Dental надають детальні консультації та діляться порадами щодо потрібного догляду або лікування. Звернутись за допомогою завчасно краще, ніж боротися з наслідками.






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

12:18
20-Груд-2024
Московською ракетою пошкоджено в Києві унікальну пам’ятку національного значення — Миколаївський костел
Вранці 20 грудня внаслідок чергової російської ракетної атаки в Києві пошкоджено унік
17:01
18-Груд-2024
Соратники з Чернігівщини про В’ячеслава Чорновола
«Над Україною нависає зловісна двоголова тінь російського імперіалізму, який тільки й
20:30
15-Груд-2024
Армія Північної Кореї здійснила масовану атаку позицій ЗСУ біля міста Суджа
14 грудня вперше в історії армія Північної Кореї здійснила масовану атаку позиції ЗС
19:19
14-Груд-2024
Європейський суд з прав людини про заборону носіння георгіївської стрічки в Україні
12 грудня 2024 року Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) ухвалив рішення у справі «Б
20:28
13-Груд-2024
Війна за війну
Як тільки «перестануть стріляти», незалежно від того буде це тимчасова заморозка чи с
22:35
12-Груд-2024
Європейська "дипломатична вісімка"
Європейська "дипломатична вісімка" - новий неформальний майданчик співробітництва між
Усі новини