Уролог в Києві: коли потрібно звертатись до спеціаліста
Чимало чоловіків різного віку постійно стикаються з проблемами, пов'язаними із роботою сечостатевої системи. Якщо симптоми слабкі або мають неясний характер, людина відкладає відвідування лікаря до останнього. І якщо жінки звикають до відвідування гінеколога ще з періоду статевого дозрівання, то для сильної статі піти на консультацію до уролога та андролога стає справжнім стресом та випробуванням.
Аби знайти правильного лікаря відповідно проблемі, варто розрізняти специфіку роботи уролога, якого можна знайти в клініці https://vitamedical.com.ua/urologiya/, та андролога. Перший лікар виявляє та лікує проблеми сечовидільної системи (нирки, міхур, уретра, канали, передміхурова залоза). Другий спеціаліст вирішує статеві проблеми (зменшення потягу, зникнення ерекції, розлади статевого життя, дисбаланс чоловічих гормонів тощо). Часто уролог займається всіма питаннями.
З якими проблемами частіше звертаються до уролога у Києві
Сечостатева система має чимало пов’язаних проблем, які варто вирішувати комплексно:
- запалення передміхурової залози (гострий або хронічний простатит);
- гіперплазія;
- рак органів статевої системи;
- цистит;
- сечокам’яна хвороба;
- еректильна дисфункція;
- варикоцеле;
- уретрит;
- запалення нирок;
- ЗПСШ;
- баланопостит та інші.
Важливо пам’ятати, що без належного лікування кожна із зазначених вище проблем може стати причиною серйозних наслідків у вигляді хронічної форми, тяжких ускладнень та навіть летального випадку.
Процедура, яку всі уникають. Чим може допомогти масаж передміхурової залози
Методика є однією з найбільш дієвих для лікування та профілактики проблем із сечостатевою системою. Перед тим як відмовитись іти до лікаря на прийом, радимо ознайомитись, чим допомагає ця процедура https://vitamedical.com.ua/masazh-peredmihurovoyi-zalozy-pokazannya-perevagy-ta-metodyka/, а також із переліком проблем, які допоможе вирішити простий професійний масаж:
- хронічний простатит (зменшується запалення, покращується відтік секрету, зникають болі);
- застійні явища передміхурової залози (проблеми з виділенням секрету призводять до запалення, больових відчуттів);
- сексуальні розлади;
- проблеми із зачаттям.
Також масаж призначається для підготовки забору секрету та профілактики появи простатиту. Це найбільш простий, ефективний та водночас безпечний спосіб допомогти вирішенню проблем із чоловічим здоров’ям, але він потребує певної підготовки. Також необхідно враховувати наявність протипоказань.
Коли уролог може скасувати масаж передміхурової залози
Аби не нашкодити пацієнтові та не прискорити розвиток негативних станів, масаж скасовують зовсім або до покращення показників в наступних випадках:
- гостра форма простатиту (щоб не поширити інфекцію);
- рак передміхурової залози (уникнути метастазів та росту пухлини);
- кісти (щоб не виникло розриву та абсцесу);
- камені (наявність кальцинатів у простаті спричиняє ризик перекриття протоків під час масажу);
- хвороби прямої кишки (тріщини, геморой, інші).
Для досягнення терапевтичного ефекту разом із масажем необхідно виконувати всі рекомендації лікаря. Не варто сподіватись, що симптоми пройдуть без втручань, або займатись самолікуванням розрекламованими препаратами.