Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Усе, що потрібно знати про джин

Усе, що потрібно знати про джин


Коментарі: 0

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном

Джин ще інколи називають «голландською горілкою». Цей міцний алкогольний напій почали виготовляти більше 300 років тому. Звісно, технологія та рецептура зазнали змін. Проте головні риси — смак ялівцю та міцність — залишилися незмінними. Тож, якщо ви поціновувач міцного алкоголю з яскравим смаком та оригінальним ароматом, дізнайтеся більше про цей напій. І, звісно, після цього радимо купити джин в маркеті алкогольних штук та перейти безпосередньо до дегустації.

Історія створення

Неможливо сказати точно, коли саме було зроблено першу пляшку джину. Проте перші письмові згадки про нього датуються XVI століттям. Напій на основі зернового спирту, ягід ялівцю та спецій було створено як ліки від безсоння та тривоги. Оскільки мова йшла про ліки, то ціна настоянки була доступною для всіх верств населення. Міцне алкогольне заспокійливе швидко оцінили селяни та робітники, тож на початку своєї біографії джин був продуктом для бідняків. Через декілька десятиліть голландській горілці було присвоєно статус елітного алкоголю королівського двору.

Розширення кордонів

Тим не менш, довгий час джин користувався популярністю в межах своєї батьківщини. Усе змінилося, коли британські солдати, що перебували на території Голландії, помітили, що голландські супротивники вживають певний напій для підняття бойового духу. За ціль було поставлено дізнатися рецепт «еліксиру» хоробрості. Таким чином у XVII столітті настоянка з ялівцем стала популярною у Великобританії. Король Вільгельм Оранський навіть дозволив вільне виробництво джину у Великобританії. Із цього моменту стартував період «джинової одержимості». Це було пов'язано з низькою ціною настоянки (в 4 рази дешевше пива), що і стало причиною масового алкоголізму та безконтрольних бунтів на території королівства. Темний період тривав до кінця XVIII століття, поки виробництво та продаж джину не стали регулюватися законом.

Зміни рецептури та становлення репутації

У XIX сторіччі було переглянуто не тільки відношення до голландської горілки, але й технологію її виготовлення. Так усі ароматичні компоненти стали додавати в спирт до процесу дистиляції, що позитивно вплинуло на смак напою: він став більш витонченим та делікатним. І вже в середині XX століття настоянку з ялівцю стали подавати в джентльменських клубах, вона стала символом розкоші та багатства. Звісно, ціна напою в той період була високою, щоби тільки обрані могли собі дозволити насолоджуватися його смаком. Добре, що сьогодні якісний джин має доступну вартість. А особливо вигідно купувати його в онлайн-маркеті МАУДАУ. Великобританія завжди славилася своїми консервативними поглядами. Тож довгий час джин вважався виключно чоловічим напоєм. Його подавали після трапези, коли джентльмени переходили в камінну залу для того, щоб обговорити важливі справи та фінансові питання.






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:08
06-Лип-2025
Кремль вже програв Азербайджану
Найбільшою стратегічною помилкою президента РФ Володимира Путіна було прийняття ним р
14:34
04-Лип-2025
Україна повернула з полону ще одну групу Захисників
Продовжуються обміни згідно зі “Стамбульськими домовленостями”, про це інформує Коорд
14:27
04-Лип-2025
У колишнього міністра оборони Олексія Резнікова проводять обшуки
Національне антикорупційне бюро провело обшуки у колишнього міністра оборони Олексія
14:41
02-Лип-2025
Припинено громадянство України Ореста Березовського (так званого митрополита УПЦ (МП) Онуфрія
За матеріалами СБУ було припинено українське громадянство Ореста Березовського, котри
21:49
01-Лип-2025
Росія сподівається зафіксувати недоторканість УПЦ та повернути її російську ідентичність
28 квітня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в інтерв'ю бразильській газет
13:14
30-Чер-2025
11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкці
Усі новини

Сollaborator