Як правильно сушити волосся феном
Однозначно правильного способу сушити волосся немає. Одні вважають, що гаряче повітря з фену шкодить пасмам, робить їх тонкими, тьмяними. Інші стверджують, що більшої шкоди завдає висушування природним чином.
Дослідники корейського університету Йонсей навіть провели дослідження, під час якого виявили пошкодження клітинної мембрани волосся тільки в людей, які не користувалися феном.
Якщо ви також є прибічником використання побутової техніки для догляду за волоссям, пропонуємо перевірити, чи правильно ви проводите процедуру висушування.
Як правильно сушити волосся
Попередньо на волосся наноситься термозахист. Він потрібен під час висушування, випрямлення, накручування. Це необхідна міра безпеки, яка дозволяє запобігти травмуванню пасм.
Повітря з фену має бути теплим, а не гарячим. Якщо ви тільки збираєтеся купити фен, зверніть увагу на пристрої з можливістю регулювати температуру.
Спочатку пасма треба частково підсушити природним шляхом. Далі можна скористатися феном, але залишити кінчики волосся дещо вологими. Вони мають висохнути повністю самостійно. Прилад треба тримати від голови на відстані як мінімум 15 см.
Зазвичай фени доповнюються насадкою-дифузором і концентратором. Вони сприяють оптимальному розподілу повітря. Тому ігнорувати аксесуари не варто.
На останньому етапі пасма потрібно обдати холодним повітрям. Це сприяє їхньому укріпленню, надає блиску, закріплює кучері.
Як сушити пряме довге волосся
Процес залежить від довжини та структури пасм. З довгим волоссям, яке не потребує використання прасок, щипців, потрібно діяти таким чином:
- Вимите волосся потрібно промокнути м’яким рушником, після чого розподілити пасмами розгладжувальну сироватку для захисту від гарячого повітря.
- Через 15–20 хвилин його потрібно розчесати.
- Далі можна підсушити феном, рухаючись від коренів до кінчиків.
Час від часу пасма варто підіймати й розгладжувати за допомогою скелетного гребінця.
Як висушити феном кучері
Тим, у кого від природи кучеряве волосся, також знадобиться електроприлад. Стилісти рекомендують одразу після миття нанести на пасма зволожувальний бальзам і розчесати. Далі потрібно їх покрити термозахисною сироваткою та розділити, закріпивши зажимами або резинками.
Пасма потрібно почергово витягати круглою щіткою вниз. Струмінь теплого повітря направляється зверху. Наприкінці укладання на кінчики наноситься крапелька відновлювальної олії. Завдяки їй пасма будуть блискучими, доглянутими.
Щоб зачіска завжди мала неперевершений вигляд, не забувайте своєчасно відвідувати перукарню. Необов’язково прибирати довжину. Достатньо зістригти посічені кінчики, надати зачісці форми.
Буде незайвою й консультація майстра щодо зміни зачіски, догляду за волоссям. Адже його структура може змінюватися з віком унаслідок певних захворювань, стресів, відповідно до періоду року.