реклама партнерів:
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Русскій чи російський
Silvan Дата: Субота, 27-Вер-2008, 12:11 | Повідомлення # 1
Новий читач
Група: Користувачі
Постів: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Допоможіть будь - ласка з пошуком документів по історії України. На форумі сайту Кореспондент зібралася купка людей, які стверджують, що вся Лівобережна Україна - це споконвіку російські землі. І що українців як нації не існує, Радянський союз повернув Галичину Україні і т.д. Що мені треба: мені потрібні факти, які доказують, що русскій і русин - це не одне і те ж, що Росія - це не Київська Русь, що Львів аж ніяк не був російським містом (це очевидно, але треба факти). Я шукаю по інету дані, але краще, якби я міг цитувати українських і не тільки істориків, але не знаю, де такі цитати шукати. Ще потрібні документи про розвиток української мови (я находив хіба шкільні реферати по цьому), мені потрібно доказати, що сучасна українська мова аж ніяк не є штучним новоязом віком в сто років. Наперед дякую за допомогу. smile

Життя без мрії - сірі будні.
 
Черняков Дата: Субота, 27-Вер-2008, 12:18 | Повідомлення # 2
Новий читач
Група: Адміністрація
Постів: 19
Репутація: 3
Статус: Offline
Допоможемо. Хоча, очевидно, ви сперечаєтесь з людьми, яким важко щось доказати. Черняков

Редактор новин
 
Silvan Дата: Субота, 27-Вер-2008, 12:23 | Повідомлення # 3
Новий читач
Група: Користувачі
Постів: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, їм справді важко щось доказати, вони аргументів не сприймають. Коли приводиш якусь цитату, вони одразу кричать, що це необ'єктивна думка українського історика (ніби російські історики - взірець чесності). А хочеться їх обламати. happy До мене можна на ти.

Життя без мрії - сірі будні.
 
Nerto Дата: Понеділок, 26-Січ-2009, 12:46 | Повідомлення # 4
Новий читач
Група: Користувачі
Постів: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Володимир Святий − князь руський, а Новоросійськ − місто російське. Навпаки невірно.
 
Цензор Дата: Четвер, 13-Чер-2019, 22:13 | Повідомлення # 5
Новий читач
Група: Користувачі
Постів: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
скрепоносцам невозможно что-то доказать
 
Sayonara Дата: Вівторок, 02-Чер-2020, 14:20 | Повідомлення # 6
Новий читач
Група: Користувачі
Постів: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднусь до тих, хто вище відписався. Вашому співбеседнику не потрібна істина, він би легко знайшов її навіть в радянському підручнику з історії. Але, здається, там не підручники в голові, і не історія, а Соловйов і скрепи.
Не витрачайте сили.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Loading...





Loading...