реклама партнерів:
Головна » 2013 » Грудень » 18 » $11 мільярдів для фірми Лавриновича

$11 мільярдів для фірми Лавриновича


2013 » Грудень » 18
Автор: Майшев
Коментарі: 0
Переглядів: 951
ЕКОНОМІКА

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
Фірма Лавриновича отримала у субпідряд супровід найбільших державних угод на $11 мільярдів.
Юридична компанія «Лавринович і партнери» супроводжувала чотири з десяти найбільших публічних угод, які були проведені в Україні в 4-му кварталі 2012 року та 1-3 кварталах 2013 року. Про це повідомляється у спецвипуску «50 ведущих юридических фирм Украины 2013» газети «Комерсантъ-Украина».
До рейтингу найбільших угод, оприлюднених виданням, потрапили лише ті справи фірми «Лавринович і партнери», де фігурували державні установи.

Для Міністерства фінансів компанія вела угоди по наданню Державним банком розвитку КНР кредита «Нафтогазу України» під державні гарантії (так званий «вугільний кредит» у розмірі $3,656 млрд, друге місце у рейтингу) та надання кредиту Експортно-імпортним банком Китаю Державній продовольчо-зерновій корпорації України ($3 млрд, третє місце).

Також для Мінфіну «Лавринович і партнери» вело дві угоди по розміщенню десятирічних облігацій зовнішнього державного займу (по $1,25 млрд, восьме та дев’яте місце).

У топ-50 найбільших публічних угод потрапили ще три угоди, які вели «Лавринович і партнери»: додатковий випуск суверенних єврооблігацій Мінфіном ($1 млрд, 11 місце), довипуск квазісуверенних єврооблігацій держпідприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» під державні гарантії з погашенням у 2017 р ($550 млн, 22 місце), дебютний випуск єврооблігацій регіональних залізниць ($500 млн, 26 місце).

Загалом до топ-50 найбільших публічних угод потрапили 15 угод на загальну суму $26,746 млрд, у яких брали участь державні установи. Сім з них на загальну суму $11,206 млрд. вела фірма «Лавринович і партнери».

Найдорожчою угодою з рейтингу «Комерсанту» є розділ продукції по видобутку на Юзівській ділянці і угоді про операційну дільність, укладену між ТОВ «Надра Юзівська», «Шелл експлорейшн енд Продакшн Юкрейн інвестментс (IV) б.в.» і Кабінетом міністрів – $10 млрд. З боку фірми «Надра Юзівська» угоди вела фірма «Астерс», від «НАК «Надра України» – фірма «Антіка».

Управляючим партнером фірми «Лавринович і партнери» є Максим Лавринович, син Олександра Лавриновича, який з 2010 року до липня 2013 року очолював Міністерство юстиції.

В усіх угодах, які вела фірма Лавриновича, партнером її була міжнародна юридична компанія «White&Case», яка останніми роками отримала низку підрядів від Мінюсту Олександра Лавриновича та «Нафтогазу України».
Нагадаємо, послуги, необхідні для здійснення державних запозичень, та юридичні послуги, пов’язані із захистом прав та інтересів України під час врегулювання спорів, не підпадають під дію закону про держзакупівлі. «Лавринович і партнери» отримала усі вищезгадані підряди без проведення відкритих торгів.

Після опублікування цієї інформації до «Наших Грошей» надійшли повідомлення від фірми «Лавринович і партнери». Публікуємо офіційну заяву компанії:

ТОВ «Адвокатська фірма «Лавринович і Партнери» за всі 9 років своєї діяльності не укладала договори на надання юридичних послуг з державними установами та не отримувала державні кошти в якості оплати послуг. Фірма також не супроводжувала арбітражні справи, в яких стороною є держава Україна. Фірма ніколи не брала участі в жодному тендері на отримання коштів з держбюджету.
Назва та зміст статті також вводять в оману, змушуючи припустити, що Фірма надавала послуги на загальну суму 11 млрд доларів США.
Клієнтами Фірми є міжнародні та українські великі і середні компанії. Юридична фірма «Лавринович і Партнери» є членом низки професійних асоціацій та мереж юридичних фірм, співпрацює з міжнародними та іноземними юридичними фірмами, отримала визнання як у українських, так і в міжнародних рейтингах.
Консультації щодо угод, які супроводжувала Фірма, надавали також низка інших юридичних фірм, включаючи міжнародні юридичні фірми. Відсутність повної інформації призводить до недостовірності матеріалу та вводить в оману.
Всі інші похідні твердження у статті, так само як і назва статті, також не відповідають дійсності, є недостовірними, оскільки спираються на спростовані вище факти.Від «Наших Грошей»
Суть претензії полягає у тому, що фірма «Лавринович і партнери» є субпідрядником фірми White&Case, яка отримує у супровід угоди державних установ. Відтак у фірмі «Лавринович і партнери» вважають, що не мають жодного клієнта у держсекторі.
З огляду на це ми відкорегували заголовок новини. При цьому ми геть не розуміємо, як з заголовоку «Фірма Лавриновича супроводжувала найбільші державні угоди на $11 мільярдів» можна зробити висновок про те, що юридична компанія отримала 11 мільярдів доларів.
В будь-якому разі наголошуємо, що у «Віснику держзакупівель» немає жодних даних про підряди, отримані фірмою White&Case від Мінфіну та регіональних залізниць на супровід згаданих угод. Це не дає можливості з’ясувати, чи була можлива конкурентна боротьба за державні підряди. Також залишається невідомим розмір гонорарів White&Case від державних установ, частку яких у якості субпідрядника отримували «Лавринович і партнери».
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

14:53
05-Квіт-2020
На полігоні «Десна», що на Чернігівщині, тривають випробування модернізованого дослідного зразка танку Т-72
На полігоні «Десна», що на Чернігівщині, фахівцями Державного науково-дослідного інст
14:35
05-Квіт-2020
За загиблих у березні Захисників України помолилися в Чернігові
5 квітня в козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православно
12:11
04-Квіт-2020
4. Звільнення Чернігова. (Тріумфальна весна 1918-го)
1 березня 1918-го став знаковим днем для України – того дня більшовики змушені були п
13:04
03-Квіт-2020
У Празі знесли памʼятник радянському маршалу Конєву
У пʼятницю вранці у Празі знесено памʼятник радянському маршалу Івану Конєву.
17:06
02-Квіт-2020
"Слуги народу" хочуть зустріч з президентом Зеленським, щоб запитати про скандальні плівки з Єрмаком
Нардепи від "Слуги народу" хочуть просити президента Володимира Зеленського зустрітис
16:36
01-Квіт-2020
Заява Євросоюзу щодо наслідків російського указу про володіння землею для Криму
Згідно з нещодавнім указом Президента Росії, більшу частину Криму та місто Севастопол
16:23
01-Квіт-2020
Лауреати Міжнародної літературно-мистецької премії імені Генріха Бьолля (Німеччина) за 2020 рік
За поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України (президент Сергій Дзю
18:58
31-Бер-2020
Карантин? На Одещині відновили пам'ятник радянському вождю Леніну
Поки в Одесі та області посилено приймаються карантинні заходи щодо запобігання пошир
17:58
31-Бер-2020
3. Визволення Києва (Тріумфальна весна 1918-го)
У російсько-українській війні 1917-1918 років після підписання Брестського договору у
16:51
31-Бер-2020
Коронавірус підкрадається до Путіна: заразився лікар, який показував йому московську спецлікарню
У лікаря, який влаштовував президенту Росії Володимиру Путіну екскурсію по московські
Усі новини