20:11 30-Вер-2023 ЗСУ можуть напівоточити росіян у Бахмуті Окупанти на північному фланзі Бахмутського напрямку використовують тактику динамічног | 21:31 28-Вер-2023 Україна «ближча до НАТО, ніж будь-коли» – Столтенберґ Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ, який 28 вересня прибув до Києва з неоголош |
19:44 27-Вер-2023 Народний Рух на Чернігівщині треба відродити! Засідання проводу обласної організації Народного Руху України не проводилося тривалий | 18:21 26-Вер-2023 У Чернігові проведено круглий стіл до 34-ї річниці Установчого з’їзду Руху 26 вересня у Чернігові в історичному помешканні Руху (з лютого 1990 р.), де знаходить |
08:48 26-Вер-2023 Як українцям із важкими пораненнями, опіками та онкологією пройти лікування за кордоном? Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що українці, | 07:07 25-Вер-2023 Опонентці Русових не місце в бібліотеці Русових! ВІДКРИТИЙ ЛИСТ Голові Чернігівської̈ обласної̈ військової адміністрації̈ |
07:32 24-Вер-2023 ЗСУ виштовхують ворога з позицій та закріплюються в околицях Вербове (Запорізька область) Сили оборони України продовжують наступальну операцію в напрямку Мелітополя. Зокрема, | 21:03 23-Вер-2023 Як правильно сушити волосся феном Однозначно правильного способу сушити волосся немає. Одні вважають, що гаряче пові |
20:17 23-Вер-2023 Українські військові продовжують наступати на півдні та сході Українські військові продовжують наступати на півдні та сході. Зокрема, у районі Верб | 20:28 22-Вер-2023 Випробування зерном. Чи пройдуть його Україна і Польща, зберігши партнерство? Що ближче до парламентських виборів у Польщі, то більший градус напруги виникає між У |
Херсонці об'єдналися у флешмоб-акції і подарували голові Херсонської облдержадміністрації Миколі Костяку саморобну собачу будку з написом "Кістяку від народу". Цю будку городяни зробили своїми руками буквально перед актом символічного дарування. На ідею цього дарунку людей наштовхнули слова самого губернатора про те, що майданівці нібито в своєму житті навіть собачої будки не побудували.
По ... Читати далі»
14-Груд-2013
Черняков
Глава українського уряду Микола Азаров заявив, що підписання Угоди про асоціацію з ЄС у тому варіанті, в якому її парафовано на даний момент, може зруйнувати економіку України. Ту саму, яка падає п’ятий квартал поспіль, під керівництвом незмінного складу Кабінету міністрів.
«До часу підписання угоди у Вільнюсі Україна мала вирішити: підписати Угоду про асоціацію, і, я абсолютно відповідальн ... Читати далі»
14-Груд-2013
Черняков
В рамках ЄС Україні легше вибити знижки на газ у Росії . Так вважає Едвард Чау – експерт з енергетичних питань Центру стратегічних та міжнародних досліджень, про це повідомляє "Голос Америки". У сфері енергетики працює вже 30 років, з них 20 – в компанії Шеврон, де, між іншим, очолював відділ міжнародних відносин.
Він розробл ... Читати далі»
14-Груд-2013
Майшев
«Народ України більше не підтримуватиме жодного президента - діючого, чи майбутнього - якщо він не веде їх до Європи» – Вікторія Нуланд.
«Найбільше досягнення руху Майдану у тому, що він показав, що народ України більше не підтримуватиме жодного президента - діючого, чи майбутнього - якщо він не веде їх до Європи» - заявила заступник Державного Секретаря США Вікторія Нуланд, цитуючи, ... Читати далі»
14-Груд-2013
Майшев
Президент України Віктор Янукович відсторонив від посад заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України В.Сівковича та голову Київської міської державної адміністрації О.Попова за клопотаннями Генеральної прокуратури України у зв’язку з підозрою у причетності зазначених посадових осіб до порушення конституційних прав громадян, які 30 листопада 2013 року перебували на Майдані Незал
...
Читати далі»
14-Груд-2013
Черняков
Керівнику ГУ МВС у м.Києві В.Коряку та його заступнику П.Федчуку вручено повідомлення про підозру у скоєні злочину передбаченого ч.2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень).
Про це під час брифінгу повідомив Генеральний прокурор України Віктор Пшонка, передає кореспондент ... Читати далі»
14-Груд-2013
Майшев
Позафракційний народний депутат Віктор Балога заявляє, що має документальне підтвердження того, що влада вже з перших днів Майдану готувалася до силового сценарію.
За повідомленням Eexpres.ua згідно з копіями документів, розісланих прес-службою політика, мова йде зокрема про підготовку до вжиття проти мирних мітингувальників заходів антит ... Читати далі»
14-Груд-2013
Майшев
Наприкінці листопада 2013 року увагу громадськості привернув п. 2087 Федерального списку екстремістських матеріалів, що з`явився там 4 жовтня 2013 р.
Книжку митрополита Андрея (Шептицького) "Правдива Вiра" (Люблін, 1990) було визнано в Росії екстремістською і включено у Федеральний список екстремістських матеріалів, повідомляє ... Читати далі»
14-Груд-2013
Майшев
Комерційні банки не в змозі задовольнити підвищений попит населення на валюту на фоні загальної нестабільності в країні через відсутність потрібного обсягу готівки у касах та складність її доставки до відповідного відділення.
Зокрема, дефіцит або відсутність готівкової валюти в касах банків ще не є свідченням ажіотажного попиту на долари або їх нестачі - пише у своєму блозі економічни ... Читати далі»
14-Груд-2013
Майшев
Міністр юстиції Олена Лукаш заявила, що трьом високопоставленим чиновникам незабаром висунуть звинувачення у скоєнні злочинів, пов'язаних з розгоном 30 листопада мирного мітингу на Майдані Незалежності.
Про це вона повідомила в ефірі Шустер LIVE. "Найближчим часом три чиновники отримають відповідні процесуальні документи і відповідний процесуальний статус, будуть звинувачені в скоєнн ... Читати далі»
14-Груд-2013
Черняков
89-річний Михайло Дмитрович Кравчук у минулому працював спочатку станочником після технікуму, а пізніше годинникарем та ювеліром. 25 лютого дідусь святкуватиме чергову поважну дату.
Повідомляє сайт ВІКНА Його дружина — Калина Мирослава Михайлівна, хоча на сім років мо ... Читати далі»
14-Груд-2013
Черняков
|