реклама партнерів:
Головна » Ми здатні все вирішити самі

Ми здатні все вирішити самі


Коментарі: 0 Погляд. Версії

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
2007 рік стає справді визначальним роком для української держави. Не тільки тому, що Президент України вперше прийняв чоловіче рішення та розпустив ВР, не тільки тому, що «донецькі» втратили владу, а статки купки найбагатших людей виросли в кілька разів швидше за ціни на олію, молоко та хліб.
2007 рік стає роком переламу свідомості як політичної еліти України так й більшості українців загалом. Чому? Бо вперше від 30 червня 1941 року українці у геополітиці перейшли від оборони до наступу та зробили крок на випередження. Цим кроком стало святкування 65-ї річниці Української Повстанської Армії на державному рівні. Два укази Президента – про організацію відзначення у регіонах та про присвоєння Роману Шухевичу Героя України – це кроки геополітичного нападу на джерело найбільшої загрози для України, на чужоземні пропагандивні міфи.

Другим не менш важливим чинником прискореної еволюції постсовкового світогляду стала низка кричущих антиукраїнських акцій по всій Україні. Об’єктами цих дій ставали здавалось би різні об’єкти, однак всіх їх пов’язує одна критична ознака – всі вони є найсильнішими національними подразниками та збудниками таких «несучасних» почуттів як національна гордість та честь. Руйнування пам’ятного знаку УПА у Харкові, плюндрування пам’ятників Героям Крут у Крутах та Харкові, встановлення в Сімферополі «пам’ятника жертвам ОУН-УПА», в Одесі – імператриці Катерині ІІ, та, зрештою, понівечення національних символів на Говерлі. Це ті удари, які за 16-літньою звичкою пропустила республіка, а з нею – і нація.

Початок державного визнання ОУН-УПА та згадані українофобські акції змусили не лише кожного українця визначити своє власне ставлення, але й стали лакмусовими папірцями для ЗМІ, СБУ, МВС та прокуратури. І якщо відверта антиукраїнська позиція деяких «українських» ЗМІ пояснюється залежністю від власника, то позиція відомств, які мусять захищати нас із вами та нашу з вами державу – непослідовна. Передусім це стосується МВС періоду Цушка, коли міністерство фактично відкотилось у 2004 рік до виконання вже призабутих каральних політичних функцій.

Натомість прості українці у своєму ставленні та готовності виконати націозахисні функції випередили не тільки спецслужби, але й націоналістичні організації. Як слушно зауважує редакція Націоналістичного Порталу, «знищення національних символів – це сигнал українцям до актів прямої дії». І мінімальні дії вже є – поки СБУ шукає злочинців, мешканець столиці Олексій Голобородько на своєму сайтівже зібрав колекцію фотографій та телефонів активістів Євразійського союзу молоді (ЄСМ), російської організації, яка взяла відповідальність за злочин.

Націоналістичний табір теж встиг відреагувати по-своєму: заяви ВО «Свобода», КУН та менших сил не забарились. Тільки от чомусь жодна з націоналістичних сил нічого не спробувала зробити після руйнування пам’ятника УПА у Харкові, яке показово провів ЄСМ. Після тих подій євразійці проводили свої публічні акції в Україні. Невже церебральний параліч? Куди вже далі? Що ще треба зруйнувати, спаплюжити або встановити на нашій землі, щоб радикалізм та рішучість заяв й передвиборчих гасел стали реальними діями. Адже, заради справедливості варто нагадати, що націоналістичні організації в Україні об’єднують тисячі молодих хлопців, здатних поставити на місце купку імперських маргіналів.

2007 рік стає й визначальним роком організованого українського націоналізму – або він є, або ні. На жаль, поки виглядає, що «пациент скорее мертв, чем жив».

І чи справді 2007 рік стане визначальним для кожного з нас – відповідь кожен має дати сам собі. А тим, для кого вже став, варто брати приклад з Олексія Голобородька. Ми здатні все вирішити самі.

Мирон Савицький, Таллінн-Київ
«Націоналістичний Портал»

QR-код посилання на сторінку
Коментарі

avatar

Останні новини

20:54
28-Трав-2023
На Таврійському напрямку Українські війська виконали 609 вогневих завдань
На Таврійському напрямку підрозділи ракетних військ та артилерії Сил оборони протягом
20:17
28-Трав-2023
Терорист Гіркін заговорив про державний переворот у росії
На думку Гіркіна, Пригожин фактично оголосив війну частині воєнної і державної номенк
20:25
24-Трав-2023
Бійці РДК і Легіону Свобода Росії про підсумки рейду в Бєлгородській області
Бійці Російського добровольчого корпусу і Легіону Свобода Росії провели пресконференц
21:09
23-Трав-2023
Парламент Словенії визнав Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу
Парламент Словенії у вівторок ухвалив декларацію про визнання Голодомору 1932-33 рокі
21:41
22-Трав-2023
У Бєлгородській області росія в терміновому режимі евакуює сховище ядерних боєприпасів
У Бєлгородській області РФ почалася евакуація на об'єкті Бєлгород-22, де росіяни збер
19:42
21-Трав-2023
Українські війська взяли Бахмут у напівоточення
Ворогу не вдалось оточити Бахмут і вони втратили частину панівних висот довкола міста
20:55
20-Трав-2023
На Таврійському напрямку знищено майже чотири роти ворога
"Продовжуємо нищити ворога.
Підрозділи ракетних військ та артилерії Сил оборон
12:49
20-Трав-2023
Українські сервіси автоматизації: Торгсофт

Товарно-фінансовий контроль будь-якого сучасного бізнесу потребує технічних засобі

19:55
18-Трав-2023
Пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
18-го травня громада Чернігівщини разом з усією Україною вшановує пам’ять жертв геноц
20:40
17-Трав-2023
Сенат Франції визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу
Сенат Франції слідом за нижньою палатою парламенту, Національною асамблеєю, схвалию р
Усі новини