реклама партнерів:
Головна » 2007 » Грудень » 2 » Чернігів. Кореспондент газети “Вісник Ч” Валентина Тимошко перемогла в Національному конкурсі.

Чернігів. Кореспондент газети “Вісник Ч” Валентина Тимошко перемогла в Національному конкурсі.


2007 » Грудень » 2
Коментарі: 0 РІЗНЕ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Кореспондент газети “Вісник Ч” Валентина Тимошко стала переможницею Національного конкурсу „Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в друкованих та інтернет-ЗМІ” на регіональному рівні.
Як повідомив представник організатора конкурсу – керівник медіа-департаменту Українського Освітнього Центру Реформ Андрій Куліш, участь у конкурсі взяли 155 учасників. Вони надіслали 462 роботи з протидії корупції в друкованих та інтернет-ЗМІ та 19 робіт, що вийшли в теле- та радіо ефірі.
Найбільше було учасників з Закарпатської області – 11 журналістів надіслали на конкурс 14 робіт. Найменше було учасників з Чернігівської та Кіровоградської області – по одному учаснику. Найбільше робіт надійшло з Чернівецької області – 34 публікації та 6 радіо-телематеріалів від дев’ятьох учасників, найменше – з Рівненської – 4 роботи від трьох учасників.
Пан Куліш пояснив, що в кожному регіоні було створене журі конкурсу, яке визначало переможців серед журналістів іншого регіону. Такий механізм був вибраний для того, щоб оцінка робіт колег була максимально об’єктивною.
Так чернігівське журі, до складу якого входили Ірина Мельник, голова Чернігівського прес-клубу реформ, Олександр Підгорний, начальник департаменту в Чернігівській області Національного комітету по боротьбі з корупцією, Сергій Бриль, начальник Центру громадських зв’язків УМВС України в Чернігівській області, Ярослав Сухомлин, видавець Чернігівської Медіа Групи, Сергій Народенко, редактор газети “Вісник Ч” та Василь Чепурний, редактор газети “Сіверщина” оцінювали роботи журналістів з Одеської області.
Журі з Криму визначало переможця серед робіт, надісланих з Чернігова. В результаті оцінок журі переможцем стала відома чернігівська журналістка Валентина Тимошко. За сумлінну журналістську працю вона отримала в подарунок цифровий фотоапарат.
Національний конкурс на кращі опубліковані журналістські розслідування та авторські публікації з протидії корупції в Україні проходить з 1 вересня по 29 грудня 2007 року. Його організатором є Український освітній центр реформ за підтримки та фінансування Проекту „Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні” (MSI).
Конкурс проводиться за наступними номінаціями:
На регіональному (обласному рівні): „Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в друкованих та інтернет-ЗМІ Чернігівської області” – перше, друге й третє місце.
На національному рівні:
„Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в регіональних засобах масової інформації України” – перше, друге й третє місце.
„Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в національних друкованих та інтернет-ЗМІ України” – перше, друге й третє місце.
„Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в національному телерадіоефірі України” – перше, друге й третє місце.
„Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в регіональному телерадіоефірі України” – перше, друге й третє місце.
„Головний приз Національного конкурсу на краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції” – одне місце.
Головними етапами конкурсу були збір заявок на участь у регіональному етапі Конкурсу: з 1 вересня по 20 жовтня 2007 р.; церемонії нагородження переможців регіональних етапів Конкурсу: протягом листопада 2007 року; збір заявок на участь у Конкурсі на національному рівні: з 1 вересня по 31 жовтня 2007 р..
Підведення підсумків Конкурсу та офіційна церемонія нагородження переможців у національних номінаціях відбудеться у Києві 21 грудня 2007 р. Переможці регіональних етапів конкурсу автоматично висуваються і на отримання національної премії.

Оксана КЛИМЕНКО, GO.CHERNIGOV.NET

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

11:25
31-Лип-2021
Василь Ломаченко вийшов на перше місце в рейтингу WBO
Український боксер Василь Ломаченко вийшов на перше місце в оновленому рейтингу WB
10:03
31-Лип-2021
Світоліна не змогла вийти у фінал Олімпіади в Токіо
Українська тенісистка Еліна Світоліна не змогла пробитися у фінал олімпійського ту
06:03
31-Лип-2021
Рибалка може дебютувати за «Олександрію» в наступному матчі з «Минаєм»
«Олександрія» закрила своє літнє трансферне вікно.
Новачком "Олександрі
19:03
30-Лип-2021
Результати першого туру УПЛ: як зіграли команди
Розглянемо детальніше, як команди виборювали перемогу.
• «Ворскла» в
16:11
29-Лип-2021
Боротьба за білоруську незалежність: національний рух у 1920-1930 роках
Існування та боротьба Української Народної Республіки та Білоруської Народної Республ
18:35
26-Лип-2021
ЄС та ПРООН відкрили оновлені медичні колцентри на сході України
Сьогодні Європейський Союз та Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН)
16:10
26-Лип-2021
Відлік нової білоруської незалежної державності у 20-му столітті
Під біло-червоно-білим прапором Білорусь здобула незалежність, яку формально проголос
14:19
26-Лип-2021
Релігійне протистояння: РПЦвУ готує Хресний хід та планує дискредитувати ПЦУ перед Варфоломієм
Так звана Українська православна церква Московського патріархату, іншими сло-вами РПЦ
08:24
24-Лип-2021
Чернігівщина: колаборанти примазуються до нашого народу...
По Україні філіал російської церкви розвісив білборди із портретом митрополита Онуфрі
07:44
24-Лип-2021
В Білорусії продовжуються репресії: арештували подружжя істориків
Спільна заява Українського інституту національної пам’яті та Української асоціації ус
Усі новини