реклама партнерів:
Головна » 2007 » Грудень » 2 » Чернігів. Кореспондент газети “Вісник Ч” Валентина Тимошко перемогла в Національному конкурсі.

Чернігів. Кореспондент газети “Вісник Ч” Валентина Тимошко перемогла в Національному конкурсі.


2007 » Грудень » 2
Автор: Черняков
Коментарі: 0
Переглядів: 4850
РІЗНЕ


Кореспондент газети “Вісник Ч” Валентина Тимошко стала переможницею Національного конкурсу „Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в друкованих та інтернет-ЗМІ” на регіональному рівні.
Як повідомив представник організатора конкурсу – керівник медіа-департаменту Українського Освітнього Центру Реформ Андрій Куліш, участь у конкурсі взяли 155 учасників. Вони надіслали 462 роботи з протидії корупції в друкованих та інтернет-ЗМІ та 19 робіт, що вийшли в теле- та радіо ефірі.
Найбільше було учасників з Закарпатської області – 11 журналістів надіслали на конкурс 14 робіт. Найменше було учасників з Чернігівської та Кіровоградської області – по одному учаснику. Найбільше робіт надійшло з Чернівецької області – 34 публікації та 6 радіо-телематеріалів від дев’ятьох учасників, найменше – з Рівненської – 4 роботи від трьох учасників.
Пан Куліш пояснив, що в кожному регіоні було створене журі конкурсу, яке визначало переможців серед журналістів іншого регіону. Такий механізм був вибраний для того, щоб оцінка робіт колег була максимально об’єктивною.
Так чернігівське журі, до складу якого входили Ірина Мельник, голова Чернігівського прес-клубу реформ, Олександр Підгорний, начальник департаменту в Чернігівській області Національного комітету по боротьбі з корупцією, Сергій Бриль, начальник Центру громадських зв’язків УМВС України в Чернігівській області, Ярослав Сухомлин, видавець Чернігівської Медіа Групи, Сергій Народенко, редактор газети “Вісник Ч” та Василь Чепурний, редактор газети “Сіверщина” оцінювали роботи журналістів з Одеської області.
Журі з Криму визначало переможця серед робіт, надісланих з Чернігова. В результаті оцінок журі переможцем стала відома чернігівська журналістка Валентина Тимошко. За сумлінну журналістську працю вона отримала в подарунок цифровий фотоапарат.
Національний конкурс на кращі опубліковані журналістські розслідування та авторські публікації з протидії корупції в Україні проходить з 1 вересня по 29 грудня 2007 року. Його організатором є Український освітній центр реформ за підтримки та фінансування Проекту „Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні” (MSI).
Конкурс проводиться за наступними номінаціями:
На регіональному (обласному рівні): „Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в друкованих та інтернет-ЗМІ Чернігівської області” – перше, друге й третє місце.
На національному рівні:
„Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в регіональних засобах масової інформації України” – перше, друге й третє місце.
„Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в національних друкованих та інтернет-ЗМІ України” – перше, друге й третє місце.
„Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в національному телерадіоефірі України” – перше, друге й третє місце.
„Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в регіональному телерадіоефірі України” – перше, друге й третє місце.
„Головний приз Національного конкурсу на краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції” – одне місце.
Головними етапами конкурсу були збір заявок на участь у регіональному етапі Конкурсу: з 1 вересня по 20 жовтня 2007 р.; церемонії нагородження переможців регіональних етапів Конкурсу: протягом листопада 2007 року; збір заявок на участь у Конкурсі на національному рівні: з 1 вересня по 31 жовтня 2007 р..
Підведення підсумків Конкурсу та офіційна церемонія нагородження переможців у національних номінаціях відбудеться у Києві 21 грудня 2007 р. Переможці регіональних етапів конкурсу автоматично висуваються і на отримання національної премії.

Оксана КЛИМЕНКО, GO.CHERNIGOV.NET

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

12:50
22-Лют-2020
Озеро Світязь на Волині катастрофічно обміліло: шокуючі фото
Озеро Світязь у Волинській області зараз опинилося на межі екологічної катастрофи: на
09:47
22-Лют-2020
У чернігівському обласному філармонійному центрі відбувся вечір-реквієм
Небайдужі чернігівці вийшли на Красну площу, де стояла барикада під час Революції Гід
09:37
22-Лют-2020
Люди хотіли спалити санаторій, аби не довезли сюди евакуйованих – голова сільради Нових Санжар
За словами голови сільради Нових Санжар Інни Коби, через непоінформованість місцевих
18:13
21-Лют-2020
Народний артист України Андрій Демиденко отримав почесну нагороду імені Франца Кафки
Знаний український поет, автор багатьох популярних пісень, народний артист України Ан
10:53
21-Лют-2020
Як колишні регіонали СБУ хочуть реформувати
Наразі відбуваються кулуарні баталії щодо майбутньої реформи вітчизняної спецслужби –
17:53
19-Лют-2020
ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Пр
11:31
19-Лют-2020
Заходи з вшанування Героїв Небесної Сотні у Чернігові
20 лютого, у четвер, у Чернігові відбудуться заходи з вшанування Героїв Небесної сотн
17:51
18-Лют-2020
18 лютого народився американський історик, політолог, журналіст, дослідник Голодомору в Україні Джеймс МЕЙС
1952, 18 лютого – в Оклахомі (США) народився Джеймс Ернест Мейс, американський істори
17:02
18-Лют-2020
9,5 мільйонів українців отримуватимуть якісні адміністративні послуги завдяки підтримці Програми «U-LEAD з Європою»
9,5 мільйонів українців, переважно мешканці об’єднаних громад та малих міст, почнуть
08:46
18-Лют-2020
Збройні формування Російської Федерації перейшли в наступ на Донбасі
Сьогодні, зранку 18 лютого збройні формування Російської Федерації атакували позиції
Усі новини