07:07 25-Вер-2023 Опонентці Русових не місце в бібліотеці Русових! ВІДКРИТИЙ ЛИСТ Голові Чернігівської̈ обласної̈ військової адміністрації̈ | 07:32 24-Вер-2023 ЗСУ виштовхують ворога з позицій та закріплюються в околицях Вербове (Запорізька область) Сили оборони України продовжують наступальну операцію в напрямку Мелітополя. Зокрема, |
21:03 23-Вер-2023 Як правильно сушити волосся феном Однозначно правильного способу сушити волосся немає. Одні вважають, що гаряче пові | 20:17 23-Вер-2023 Українські військові продовжують наступати на півдні та сході Українські військові продовжують наступати на півдні та сході. Зокрема, у районі Верб |
20:28 22-Вер-2023 Випробування зерном. Чи пройдуть його Україна і Польща, зберігши партнерство? Що ближче до парламентських виборів у Польщі, то більший градус напруги виникає між У | 20:55 20-Вер-2023 Дитячий психіатр (Київ) та його роль в підтримці психічного здоров'я дітей у Клініці ЦСМ Клініка ЦСМ в Києві - багатопрофільний медичний центр з комплексним підходом до ох |
19:02 20-Вер-2023 ЗСУ завдали успішного удару по командному пункту Чорноморського флоту рф Збройні сили України підтвердили, що вранці 20 вересня завдали успішного удару по ком | 08:27 20-Вер-2023 Заява НРУ: Про нетрипустимість вилучення з місцевих бюджетів ПДФО Заява Політичної партії “Народний Рух України” про |
19:29 19-Вер-2023 У Чернігові презентували проєкт «В’язниця. Історія. Люди» «В’язниця. Історія. Люди» — під такою назвою 15 вересня презентували просвітницький п | 19:03 18-Вер-2023 Обстановка на Східному напрямку залишається складною Повідомляє командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський: |
Українські війська відійшли від Соледару, містечка приблизно за 7 км навпростець на північний схід від Бахмуту (Донеччина). Про це стало відомо 25 січня – саме на уродини президента України Володимира Зеленського і тоді, коли США та Німеччина зголосилися надати ЗСУ танки. Чому загарбникам вдалося окупувати Соледар і що далі?
Як ЗСУ відійшли від Соледару? Збройні сили України залишили ... Читати далі»
26-Січ-2023
Черняков
Підтверджується інформація про прибуття до Білорусі ще кількох нових ешелонів ЗС РФ з особовим складом та військовою технікою, як вказувалося у хроніці військової активності за 13 січня.
Інформує моніторингова група Беларускі Гаюн. Дослівно: "Повідомляється, що 2 ешелони ЗС РФ були відправлені зі ст. Кантемірівка (Воронезька обл, РФ) 8 та 9 січня 2023 року. Перший налічував 43 ... Читати далі»
14-Січ-2023
Черняков
23 грудня 2022 року згідно з NOTAMN O0923/22 з 10:00 до 15:00 (мінський час) зона обмеження польотів над полігоном «Осиповичський» буде збільшена у висоту вдвічі і обмеження поширюватиметься на висоту до 20 км.
Про це повідомляє Телеграм-канал "Беларускі Гаюн". Водночас зазначено, що основна зона обмеження польотів на півдні Білорусі продовжує діяти до 1 січня 2023 р., і на дан ... Читати далі»
20-Груд-2022
Черняков
Шкіра — найбільший орган людини, що захищає від інфекцій і травм, регулює температуру тіла. Вона накопичує воду і жир, виробляє вітамін D. Шкіра має три основні шари: епідерміс (зовнішній), дерма (внутрішній), гіподерма (глибокий шар жиру). Меланоцити — клітини, що виробляють пігмент (колір) шкіри, який надає їй засмаги. Вони перебувають у найглибшому шарі епідермісу. < ... Читати далі»
12-Лип-2022
Редактор
Через війну українці переживають значне психологічне навантаження, від дорослих до дітей. Багато людей втратили свої домівки, ще більша кількість змушені залишати оселі у пошуках безпечнішого місця перебування. Відтак цей складний період відбивається на житті кожного, особливо на дітях, адже їхня нервова система ще не сформована остаточно. Наслідками можуть бути прояви нервових ти ... Читати далі»
12-Лип-2022
Редактор
Сезонну алергію, яка проявляється з початком цвітіння дерев, квітів і трав, називають полінозом. Зазвичай імунна система запобігає хворобам, захищаючи організм під час контакту з чужорідними агентами. Проте у людей із полінозом несприятлива імунна реакція виникає, коли вони вдихають якийсь із видів пилку. Коли квітнуть рослини-алергени*?
12-Лип-2022
Редактор
У сучасному світі важливо встигати за всіма інноваціями, бути в курсі останніх новинок. Полегшити процес відстеження усіх трендів дозволяє Xiaomi Redmi Note 9C 3/64. І саме зараз за неймовірними знижками. У цьому смартфоні передбачені відмінні характеристики, що допомагає зручно користуватися гаджетом без будь-яки ... Читати далі»
05-Чер-2022
shop
Протистояння проти рашистів відбувається не тільки на полю бою, а й у цифровому просторі. Поширення дезінформації, маніпуляції, брехня та залякування — мають серйозні наслідки, тому з цим також слід боротись. Та й не тільки громадяни України, які завжди проживали на території нашої держави долучаються до лав кібервійськ. Скарлетт Охременко, громадянка США за народженням ... Читати далі»
26-Трав-2022
shop
Заступник постпреда РФ при ООН Дмитро Полянський заявив, що позиція Росії щодо можливого вступу України до ЄС змінилася і стала схожою на позицію щодо вступу України до НАТО.
Про це йдеться в опублікованому в четвер інтерв'ю британському онлайн-виданню UnHerd News. "Позиція Росії щодо бажання Києва вступити до ЄС змінилася, тепер вона схожа на позицію щодо вступу України до НАТ ... Читати далі»
12-Трав-2022
Черняков
Професія водія є доволі розповсюдженою серед людей, адже щоби здобути її, немає потреби в багаторічному навчанні. Достатньо відвідати відповідні курси і поступово набувати досвід. З іншого боку, водії мають попит і на ринку праці. На це є вагома причина, адже багато хто з нас вміє керувати транспортним засобом, але значно менше тих, хто робить це бездоганно. Це означа ... Читати далі»
20-Квіт-2022
shop
66-й пісенний конкурс «Євробачення» пройде з 10 до 14 травня включно. Прийме турнір Італія, оскільки гурт Måneskin виграв конкурс у 2021 році з рок-композицією Zitti e buoni. Містом конкурсу став Турин. Це вже третє «Євробачення», яке відбувається в Італії. Раніше конкурс пройшов у цій європейській країні в 1965 й 1991 роках.
«Євробачення» — дуже популярний музичний конкурс. На нього ... Читати далі»
16-Бер-2022
shop
Міністерство охорони здоров’я України рекомендує розширити вміст набору для першої допомоги, щоб бути готовим до будь-якої надзвичайної ситуації: природного, техногенного чи воєнного характеру. Нижче публікуємо рекомендований вміст аптечки для 4 осіб та деякі особливості її застосування. Що має бути в аптечці на випадок надзвичайної ситуації:
23-Лют-2022
Редактор
Один з фокусів Програми медичних гарантій цього року – рання діагностика онкологічних захворювань.
За Програмою медичних гарантій пацієнти безкоштовно можуть зробити: --Мамографію; --Гістероскопію; --Езофагогастродуоденоскопію; --Колоноскопію; --Цистоскопію; --Бронхоскопію. ... Читати далі»
20-Лют-2022
Редактор
225 кисневих станцій, закуплені ДП «Медзакупівлі України» наприкінці минулого року, вже почали встановлювати в опорних закладах охорони здоров'я. З них 105 нових кисневих станцій будуть доставлені в регіони протягом лютого, решта – у березні. В опорних заклади охорони здоров’я Чернігівщини буде встановлено 8 кисневих станцій (перелік можна подивитись
...
Читати далі»
20-Лют-2022
Редактор
За статистикою МОЗ, з початку 2022 р. кількість дітей, госпіталізованих з діагнозом COVID-19, збільшилась втричі. Лікарі це пов’язують саме з появою нового штаму «Омікрону».
Про що варто знати батькам, розповідає головний лікар клініко-діагностичної лабораторії ІНВІТРО Ірина Липчак. Які особливості протікання COVID-19, викликаного «Омікроном», у дітей? «Омік ... Читати далі»
20-Лют-2022
Редактор
Пошук кращих партнерів для прибуткової гри обов'язково призведе до знайомства з відомим українським брендом. Космолот https://cosmolot24.com.ua/ пропонує отримувати задоволення від гри та заробляти на своєму хобі. Як переконатися у правильності вибору? Достатньо ознайомитися з детальним оглядом пропозицій бренду. Основні переваги співпраці з ... Читати далі»
10-Лют-2022
Редактор
Сон відіграє надзвичайно важливу роль у житті людини, впливає на її самопочуття. Наприклад, достатня кількість якісного сну сприяє захисту психічного та фізичного здоров’я, покращує якість життя. Сон допомагає центральній нервовій системі коректно функціонувати – поки ми спимо, мозок аналізує інформацію минулого дня і готується до дня наступного, щоб ми могли вивчати та запам’ятовувати нову інформ
...
Читати далі»
03-Лют-2022
Редактор
Бустерна доза вводиться після повного курсу щеплення через 6-9 місяців для посилення вже наявного імунітету.
Додаткова доза призначена тільки для людей з ослабленим через важкі хвороби імунітетом. Її роблять після повного курсу щеплення через 28-90 днів. При отриманні бустерної дози строк дії COVID-сертифіката подовжується на 270 днів після введення. При додатковій дозі с ... Читати далі»
30-Січ-2022
Редактор
Приватні будинки зводяться в одно- та двоповерховому варіантах. Часто охочим придбати котедж важко вибрати найкращий з цих двох типів нерухомості. Експерти рекомендують таким покупцям під час вибору нерухомого майна враховувати кількість осіб у сім'ї та власні фінансові можливості. Якщо є бажання зекономити кошти, варто шукати котедж за допомогою відповідних авторитетних онлайн-плат ... Читати далі»
28-Січ-2022
Журналіст
З часу винайдення антибіотики значно знизили захворюваність і смертність від інфекційних хвороб. Водночас вони змусили мікроорганізми мутувати для захисту від них, тому антимікробні препарати стають менш ефективними. Коли мікроби стають остаточно стійкими до антибіотиків, їх ще називають резистентними.
Антибіотикорезистентність стає одним із найбільших викликів сучасної медицини та на ... Читати далі»
26-Січ-2022
Редактор
|