реклама партнерів:
Головна » Вінниця. Україну просять дати притулок росіянину - побратиму "євразійських" вандалів

Вінниця. Україну просять дати притулок росіянину - побратиму "євразійських" вандалів


Коментарі: 0 РІЗНЕ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Вінницька правозахисна група закликає відповідні органи влади відмовити Росії у екстрадиції російського опозиціонера, члена забороненої в Росії "Націонал-більшовицької партії" Михайла Гангана та надати йому статус біженця.
"Двадцятиоднорічний Михайло Ганган є дуже відомою фігурою російського руху політичного ненасильницького спротиву режиму влади, очолюваної Володимиром Путіним", - йдеться у заяві Вінницької правозахисної групи.
Група зазначає, що "за організацію і активну участь в акціях громадянської непокори Гангана неодноразово було піддано репресіям у вигляді притягнення до відповідальності за сфабрикованими справами про адміністративні правопорушення".
Правозахисники закликають регіональне представництво Управління Верховного комісара ООН у справах біженців та посольство Словенії в Україні (як країни, що наразі головує в ЄС) негайно виступити із вимогою забезпечити доступ співробітників УВКБ ООН до Гангана.
Також правозахисники просять уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ніну Карпачову "негайно втрутитися в ситуацію і забезпечити Гангану можливість доступу до процедури набуття статусу біженця в Україні".
Крім того, група звернулася до міністра юстиції Миколи Оніщука та міністра внутрішніх справ Юрія Луценка з вимогою не допустити порушень прав Гангана, забезпечити надання йому доступу до процедури набуття статусу біженця в Україні, повідомляє УНІАН.
Правозахисники повідомляють, що співробітники УБОЗ МВС України у Вінницькій області в ході спільної операції із російськими спецслужбами 31 грудня 2007 року затримали на залізничному вокзалі у Вінниці одного з організаторів руху "Маршів Незгодних" Гангана.
За їх інформацією, Ганган 10 грудня 2007 року звернувся із заявою про надання йому допомоги в процедурі набуття статусу біженця до УВКБ ООН і після проведення із ним відповідного інтерв'ю його було визнано як особу, яка потребує міжнародного захисту.
Зараз Ганган утримується в ізоляторі тимчасового тримання Вінницького міського відділу міліції.
НБП була створена у 1993 році. Ідея створення такої партії, що об'єднує ультраправу та ультраліву ідеологію належить Едуарду Лімонову та Олександру Дугіну.
Останній у 1998 році вийшов із НБП і зараз є лідером "Міжнародного євразійського руху" та ідеологом "Євразійського союзу молоді".
У жовтні члени "Євразійського союзу молоді" спаплюжили державні символи України на Говерлі.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/news/2008/1/2/69348.htm






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

22:08
22-Січ-2025
Корупція в ЗСУ: Начальника управління підозрюють у розкраданні 5 млн грн
За процесуального керівництва Дарницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони
19:47
22-Січ-2025
У Чернігові до Дня Соборності України проведено громадські заходи
До Дня Соборності України у Чернігові проведено громадські заходи: круглий стіл в Муз
18:46
21-Січ-2025
На Чернігівщині браконьєр сплатить до бюджету понад 100 тис.грн
20 січня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного
22:20
20-Січ-2025
Заволоділи понад 10 млн грн, виділеними на потреби оборони
Прокурорами Житомирської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального рег
12:53
20-Січ-2025
АРМА здійснило огляд переданого в управління майна Нікопольського заводу феросплавів, який належить олігарху Коломойському
Працівники Південно-Східного міжрегіонального територіального управління Агентства з
Усі новини