реклама партнерів:
Головна » 2008 » Січень » 4 » Астрологічний прогноз на 2008 рік

Астрологічний прогноз на 2008 рік


2008 » Січень » 4
Коментарі: 0 РІЗНЕ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Нинішній рік видасться набагато спокійнішим і стабільнішим за попередній. Війни ідейного характеру стануть неактуальними. Переважатиме практичний підхід до життя, тож завдяки детальним прорахункам та здоровому глузду можна успішно реалізувати глобальні задуми в матеріальній сфері, поліпшивши добробут, зміцнивши кар’єрні позиції. Щасливчиками благодатного впливу Юпітера стануть хазяйновиті прагматичні особи, наразі його фаворити — КОЗОРОГИ, ТЕЛЬЦІ, ДІВИ. Ця “ударна земляна трійця” 2008 року є взірцем для інших, їхній шлях буде устелено трояндами запаморочливого успіху. У СТРІЛЬЦІВ, ЛЕВІВ, ОВНІВ парадний марафон завершується. Вас очікують серйозні справи, де потрібно максимально потрудитися, спрямувати вогонь ентузіазму для укріплення завойованих торік ділових позицій. Представникам повітряної стихії ВОДОЛІЯМ, БЛИЗНЯТАМ, ТЕРЕЗАМ буде відведено роль духовної “закваски” суспільства, тобто ідейними наснажникам, рушіям наукового прогресу. Буття водяних знаків Зодіаку РИБ, РАКІВ, СКОРПІОНІВ наповниться подіями з кармічним підтекстом. Відчуття приреченості в критичні моменти не повинно лякати, адже все, що не відбувається, — то на благо, турботлива рука долі спрямує вас у потрібному напрямку.
ОВНИ нарешті стануть фаворитом у шефа. Багатьох очікує кар’єрний тріумф на службовому поприщі, де ви фахівець високого класу, але за умови, що натхненно працюватимете, вдало користуватиметеся прихильністю керівного персоналу та посадовими привілеями. Однак не передайте куті меду трудовим ентузіазмом, бо, зваливши на себе зайві обов’язки та перевтомившись, можете захворіти. Хитро лавіруйте під час вибору завдань, праця неодмінно має дарувати творчу насолоду. Дружні лави поповняться новими неординарними особистостями, згуртувавши вас і з тими, хто рідний по духу, з ким єднають одні цілі, інтереси, ідеї. На романтичній стезі змін не передбачається. Давнє кохання триматимете в своїх обіймах, змушуючи йти пліч-о-пліч разом, тож скакати в гречку немає сенсу, адже пасія здатна підняти вас до вищих сфер любовних насолод.

ТЕЛЬЦІ стануть знаменитими, шанованими. Авторитет зростатиме, немов на дріжжах. Реалізація нових цікавих задумок прикрасить ваше буття і відкриє осяйні обрії у світле завтра. Лишень не будьте причепами, дріб’язковість та педантизм перетворять вас на буркотуна, що псує всім нерви, провокує роздратування. Професійна самореалізація виходить на перший план, де потрібно включати творчу жилку, бути митцем-оригіналом своєї справи, йти в ногу з науковим прогресом, спокійно розлучаючися з тим, що морально себе вичерпало. Непорозуміння з шефом сприймайте, як нормальний трудовий процес, оскільки вдалі службові шанси прийдуть саме через керівний персонал. У серпні особливо пильнуйте, аби не поруйнувати зопалу кар’єру, бо це може бути безповоротно.

БЛИЗНЯТАМ доведеться зробити інвентаризацію зв’язків, контактів, життєвих досягнень та накопиченого досвіду. Звільняйтеся від морально застарілого, інакше той баласт стане на заваді перспективам. На протязі року кардинально зміняться інтереси та захоплення. Ви успішно переродитеся, вийшовши на вищий виток еволюції. В колі друзів з’являться особи високої духовної культури. Якщо в сімейних пенатах буде незатишно, бракуватиме гармонії з улюбленою половинкою, змиріться, саме тут ваше Его проходить іспит долі. Терпляче тягніть лямку, поміч не примусить на себе чекати. Гаманці благовірних потовстішають, і ви матимете до них доступ, головне дбайливо господарювати та не розтринькувати гроші. Професійний ріст лишається пріоритетним завданням першого півріччя, вимагаючи поповнити інтелектуальне депо новими знаннями. Бажано піти на курси підвищення кваліфікації. Серпень стане кризовим рубіконом, відкривши нарешті шлях до вирішення житлових проблем та особистого щастя.

У РАКІВ стартує щасливий сімейний марафон (на 6 років). Одружуйтеся, виходьте заміж, час покласти край холостяцькому байдикуванню. Якщо подружні узи обридли, не варто їх розривати, перегляньте свої стосунки. Нині обранці відкриються з кращого боку, надавши свіжих барв почуттям, тож ви маєте шанс по-новому закохатися і зберегти шлюбний союз. Менше пресингуйте їх критикою, розглядаючи під мікроскопом найдрібніші вади, а намагайтеся мудро пробудити щедрість обранця (це ваша місія року). Спільний бізнес — найкраща можливість зцементувати надовго стосунки. На кар’єрному небосхилі то сонце, то грозові хмари, поблажок від керівництва не очікуйте, хіба що вас цінуватимуть за трудову невтомність. Однак не забувайте, що вола, котрий гарно везе воза, ще більше навантажуватимуть та поганятимуть. У серпні протипоказано позичати свої гроші, брати кредити, встрявати у фінансові маніпуляції.

ЛЕВИ успішно почистять авгієві конюшні на роботі, наповнять фахове депо новими навичками. І все це відбуватиметься на фоні відчуття свята і творчого піднесення. Колекція любовних поклонників навряд чи поповниться, однак поряд із вами залишаться найвірніші і дорогі серцю люди. Тема партнерства стане найактуальнішою. Уміння приборкати безцеремонність та знайти спільну мову із непоступливішими безкомпромісними бунтарями стане вашим найголовнішим завданням. Ідилія в стосунках — це велике благо цивілізації, і якщо ви це усвідомите, тоді все в житті йтиме, як по маслу. Щастя ваше — в парі. Можна змінити місце роботи, обрати новий напрямок діяльності, розширити коло повноважень. Пробуйте свої сили скрізь, де хочеться, ризикуйте, не бійтеся експериментувати! Однак матеріальні апетити все-таки пригальмуйте. Особливо тримайте себе під контролем у серпні, інакше допуститеся фатальної помилки.

У ДІВ романтичний феєрверк! Ваша акторська харизма у розквіті. На любовному фронті поразок не буде. Впливові прихильники радо викидатимуть білий прапор і здаватимуться вам у полон. Обирайте найдостойнішого і влаштовуйте особисте щастя! Пильнуйте за зовнішністю, ваш імідж — це візитна картка у соціумі. На службі не пліткуйте, будьте кмітливими та винахідливими, неординарний підхід до роботи, то святе, і за це вас цінують. А коли провокують до авантюр, обходьте їх десятою дорогою, тоді не підмочите репутацію. Серпень випробує вмінням тримати язика за зубами в службовому колективі.

ТЕРЕЗИ, годі перебувати в полоні ілюзій! Настав час відкрити серце для кохання і досягти взаємності! Це наказ долі! Укріплюйте сімейні тили, практично все прорахувавши, ви зможете вирішити складні житлові проблеми, звити затишне домашнє гніздо, поліпшити добробут. У кулуарні службові інтриги не встрявайте, бо будете крайніми. Працюйте з творчим вогником, залюбки виконуючи доручені завдання. Якщо висловлювання авторитетів, що стоять вище, ранитимуть ваше честолюбство, не приймайте це близько до душі. Вчіться об’єктивно оцінювати себе і тих, хто знаходиться поряд. Варто озирнутися, і планам, що відклали в довгий ящик, дати зелене світло. Крига скресне саме там, де ви вже поставили від безсилля чи розчарувань хрест.

СКОРПІОНИ пожинатимуть багатий урожай захоплюючих любовних пригод та пристрасних вражень, де в єдиному клубку переплелися комедія і трагедія, мелодрама і фарс. Утримати штурвал стосунків буде нелегко, тому не поспішайте зв’язувати себе подружніми узами. Таланитиме на нові зв’язки та знайомства, які сміливо можна зараховувати до розряду вигідних, їм судилося на протязі 6 років приносити вам користь. Сімейні проблеми, стосунки “батьки-діти” сягнуть точки кипіння. Зосередьтеся на домашніх справах, навіть у збиток роботі. Об’єднуйтеся з рідними, тоді все складеться якнайкраще. Шалений калейдоскоп подій серпня вдарить пертурбаціями в кар’єрі, можлива зміна керівництва, переїзд на нове місце проживання. Згарячу не робіть кардинальних кроків, бо від того пуття не буде, лише витратите дорогоцінні енергоресурси.

СТРІЛЬЦЯМ насамперед поталанить поліпшити свій фінансовий стан, заклавши матеріальну базу на 6 років. Як і де заробити — ламати голову не треба, вигідних пропозицій буде море, помічників теж — від домочадців до високих покровителів. Прибуткова сфера під благодатним оком Творця. Будьте наполегливими і прагматичними, не зловживайте посадовими важелями, тоді вас не обскакають конкуренти, і шеф рідше даватиме прочуханки за недоліки. Робіть ставку на допомогу рідних. Сім’я — це ваша опора і джерело удачі. Якомога більше спілкуйтеся з людьми, намагайтеся бути в курсі всіх подій. Отриману інформацію використовуйте миттєво, а до настанов та порад підходьте відбірково. Не все, що підказують, піде вам на користь. Події серпня стануть визначальними, внесуть корективи в майбутнє сім’ї та кар’єри.

У КОЗОРОГІВ рік переможних дебютів та рекордів у різноманітних напрямках діяльності. І шаленої популярності у соціумі. Творчий потенціал високий, включайте ініціативу, набирайте ділових обертів і рішуче рухайтесь уперед до вершин самоствердження. І жодних комплексів! Самостійність і матеріальна свобода — ось ваш девіз. Хіба що фінансова залежність (у багатьох боргові хвости) гальмуватиме поступ, однак це чудовий стимул для фінансового росту. Вчіться заробляти своїми силами (бо чужим конем довго не наїздишся) та узгоджувати бажання з можливостями. Прямуйте по життєвій дорозі гармонійно, балансуючи між “хочу” і “можна”, тоді ніякі негаразди вас не спіткають. Коли хтось не вписується в суворі норми вашого ідеалу — трагедії не робіть, поки що так велить доля.

ВОДОЛІЇ асоціюватимуться з вільною пташкою, що пурхатиме сама по собі, тільки не втрачайте зв’язок із часом, і намагайтеся позбутися стереотипів, що приклеїлися до вас за останні роки. Вибух уваги до вашої персони різко зросте, однак обставини примушуватимуть знаходитися в тіні, не виходити на передову, саме тоді коли змиритеся з жертовною роллю в’язня обставин, особистий потенціал максимально розкриється — і ви зможете творчо реалізуватися. Все таємне довкола почне проявлятися, як у казці, омана спаде, реальність постане у всій красі. Ви побачите, де помилялися, обманювалися, і зможете об’єктивно робити висновки. Нікому не довіряйте сокровенні секрети! Ключ до розуміння себе лише у ваших руках, партнери не здатні правильно оцінити ваші вчинки. В серпні стосунки “Я — ТИ” сягнуть критичної точки. Будьте розсудливими, ні в якому разі не втрачайте рішучості і впевненості в собі. З друзями варто дистанціюватися і не реагувати на їхні егоїстичні поради та зауваження.

РИБ рік змусить одночасно бігти в двох напрямках: вирішувати проблеми минулого, розставляючи крапки над “і”, і сіяти зерна майбутнього, які дадуть пізніше плідний урожай. Ви самодостатня особистість, маєте вагомі кар’єрні досягнення, гарні заробітки. Не картайтеся минулим, простіть собі допущені огріхи і звільніться від того тягаря. Більше занурюйтеся у свій внутрішній світ, прагнучи до психологічного комфорту, і уникайте механічних трудових навантажень. Роль робота-трудоголіка нині протипоказана, це спровокує хронічні болячки. Зате любов коханих зігріє своїм теплом, будете купатися в ніжності та ласці друзів, на яких вам таланитиме особливо. В серпні уникайте відкритої конфронтації, в пориві бурхливих емоцій не поспішайте відправляти в Лету перевірені почуття, адже вони набагато міцніші нових ілюзорних. Зруйнувавши, вже не відбудуєте, адже тут задіяні фатальні механізми долі.

Автор: Любов ШЕХМАТОВА, астролог
Джерело: http://www.kreschatic.kiev.ua

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

19:59
05-Квіт-2021
У Чернігові помолилися за загиблих у березні Захисників України
5 квітня в Чернігові у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини
17:17
04-Квіт-2021
ЄС запроваджує подальші санкції за серйозні порушення прав людини у світі
Рада ЄС ухвалила рішення про введення обмежувальних заходів проти одинадцятьох осіб і
17:09
04-Квіт-2021
За підтримки Європейського Союзу до Всесвітнього дня води в Україні відкрили сучасну лабораторію моніторингу вод
У Всесвітній день води Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України ур
17:06
04-Квіт-2021
Літературний диліжанс «Світ пригод Кракатунчика»
Днями успішно пройшла Всеукраїнська акція «Книга єднає країну!» з нагоди Всеукраїнськ
16:42
04-Квіт-2021
870 років із часу народження князя Ігоря Святославича
2 квітня 1151 року, 870 років тому, народився Ігор Святославич – князь із роду Ольгов
20:14
03-Квіт-2021
Війна на Донбасі: під Шумами загинув український воїн
Сьогодні, 3 квітня, неподалік населеного пункту ШУМИ, що в районі відповідальності оп
17:48
31-Бер-2021
«Ми слухаємо Хомчака. Треба валити з цієї країни» - Анна Колісник народний депутат від «Слуга Народу»
На вчорашньому засіданні Верховної Ради у сесійній залі народна депутатка від "Слуги
14:48
31-Бер-2021
Феномен Миколи Міхновського обговорили у Чернігові
30 березня у Чернігові в Обласному молодіжному центрі відбулася онлайн-гутірка «Микол
16:22
30-Бер-2021
Про інформаційну війну, ботоферми, Telegram-канали та інші виклики сучасності від представника Департаменту кібербезпеки
Начальник управління Департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк в ексклюзивному інтервю
16:50
27-Бер-2021
Точка зору: Постать Стефана Яворського в політиці деколонізації України
Останнім часом в місті Ніжин на Чернігівщині активізувалася дискусія щодо логічного з
Усі новини