реклама партнерів:
Головна » Туристи з Києва та Чернігова зірвалися з крутого схилу

Туристи з Києва та Чернігова зірвалися з крутого схилу


Коментарі: 0 РІЗНЕ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Напередодні Різдва троє туристів-киян та їхній товариш із Чернігова відпочивали в Карпатах. Під час сходження на гору Петрос вони зірвалися з крутого схилу і майже кілометр котилися вниз.
— Туристи не повідомили нам про намір сходити на гору, — розповідає командир Лазещинського гірського пошуково-рятувального пункту Дмитро Климпуш. — Через селище Ясіня вони самостійно попрямували в бік полонини Шаса, а звідти на гору Петрос. Опинилися на лавинонебезпечній території. Із гори спускалися північною стежкою в напрямку полонини Головчаска. На півдорозі троє хлопців зірвалися.
У той час на Головчасці тренувалися рятувальники. Працівники МНС саме сіли обідати і побачили туристів, які падали. Кинулися їм допомагати. Киянина В’ячеслава Белінського, 20 років, у комі доправили до обласної лікарні Ужгорода. Інші туристи — Олег Сосновський, 31 рік, В’ячеслав Шляхов, 27 років, та Роман Браїла, 21 рік — після отримання першої допомоги повернулися додому.

Джерело: http://www.gpu-ua.info






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

22:08
22-Січ-2025
Корупція в ЗСУ: Начальника управління підозрюють у розкраданні 5 млн грн
За процесуального керівництва Дарницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони
19:47
22-Січ-2025
У Чернігові до Дня Соборності України проведено громадські заходи
До Дня Соборності України у Чернігові проведено громадські заходи: круглий стіл в Муз
18:46
21-Січ-2025
На Чернігівщині браконьєр сплатить до бюджету понад 100 тис.грн
20 січня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного
22:20
20-Січ-2025
Заволоділи понад 10 млн грн, виділеними на потреби оборони
Прокурорами Житомирської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального рег
12:53
20-Січ-2025
АРМА здійснило огляд переданого в управління майна Нікопольського заводу феросплавів, який належить олігарху Коломойському
Працівники Південно-Східного міжрегіонального територіального управління Агентства з
Усі новини