реклама партнерів:
Головна » У Києві 18 пам’ятників Леніну збираються демонтувати

У Києві 18 пам’ятників Леніну збираються демонтувати


Коментарі: 0 РІЗНЕ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
Їх демонтаж ще мають підтримати 2 комісії Київради. Тому винесуть на сесію цей проект вірогідніше наступного місяця. Також схвалити знесення пам’ятників має і Кабінет Міністрів, повідомляє ”Київ FM” .
Оскільки демонтаж монументів радянським тоталітарним вождям має відбутись в рамках закону, що був прийнятий ще в часи того ж тоталітаризму.
«От до речі, Володимир Ілліч Ленін немає ніякого відношення до міста Києва. Він ні разу не був в Києві, він ні разу навіть не проїжджав через Київ. А в місті Києві 18 пам’ятників Леніна. Даним проектом рішення передбачено демонтаж 29 пам’ятників. Це 18 пам’ятників Леніна, 2 пам’ятники Крупської, це пам’ятник Косіору, людина, яка причетна до голодомору України, пам’ятник Феліксу Едмундовичу Дзержинському, дуже потрібні для киян постаті, і ще кілька людей», - сказав заступник столичного голови, депутат Київради Сергій Рудик.
Якщо пам’ятники таки будуть знесені, для них можуть побудувати меморіал або відвести окрему від забудови ділянку землі.

Джерело: http://www.kreschatic.kiev.ua






Модуль не активізовано (module is not installed)