Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Президент Естонії: Україну і те, що залишилося від Грузії, повинні негайно прийняти в НАТО

Президент Естонії: Україну і те, що залишилося від Грузії, повинні негайно прийняти в НАТО


Коментарі: 0 Погляд. Версії

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Напад Росії на Грузію повинен переконати членів НАТО у необхідності негайно прийняти Грузію та Україну до Альянсу, сказав президент Естонії Томас Хендрік Ільвес у телефонному інтерв'ю агентству Reuters, повідомляє УНІАН.
"Вони повинні негайно прийняти Україну, а також те, що залишилося від Грузії, до НАТО", – заявив президент Естонії.
На його думку, рішення Бухарестського самміту НАТО, що відбувся у квітні цього року, яким Україні та Грузії не був наданий дозвіл приєднатися до Плану дій щодо членства в Альянсі, переконало Росію, що у неї розв'язані руки в цьому регіоні.
"Ми можемо сперечатися з приводу того, хто і що почав перший (у збройному конфлікті між Росією і Грузією – прим. ред.), але Росія окупувала іншу країну. І хтось у проросійській коаліції в Європейському Союзі має пропустити цю новину через свою голову", – зазначив Ільвес.
Нагадаємо, сьогодні міністр оборони США Роберт Гейтс заявив в інтерв'ю, що Росія окупувала територію Грузії через її прагнення вступити в НАТО. За його словами, це був сигнал всім державам пострадянського простору.

NEWSru.ua






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:58
09-Чер-2025
Відбувся перший етап обміну в рамках домовленостей у Стамбулі
Сьогодні розпочався обмін полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі. Додому поверт
15:15
03-Чер-2025
СБУ втретє вразила Кримський міст
СБУ провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу
21:39
02-Чер-2025
Шанувальник Трампа Навроцький – новий президент Польщі
Кандидат від консерваторів Кароль Навроцький, історик, який створював імідж «крутого
21:03
02-Чер-2025
Делегація рф вимагала захисту УПЦ
Делегація РФ на переговорах у Стамбулі серед умов призупинення війни, поряд з вимогою
22:08
01-Чер-2025
Операція "Павутина": наймасштабніший удар української спецслужби по глибині росії (ОНОВЛЕНО)

1 червня 2025 року Служба безпеки України здійснила безпрецедентну операцію, яка у

20:55
01-Чер-2025
Спецоперація СБУ «Павутина»
7 млрд. доларів США. Така орієнтовна вартість стратегічної авіації ворога, яка була в
Усі новини

Сollaborator