реклама партнерів:
Головна » У парламенті почала діяти офіційно не проголошена, нова коаліція - БЮТ-ПР-КПУ

У парламенті почала діяти офіційно не проголошена, нова коаліція - БЮТ-ПР-КПУ


Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
«Як широкомасштабну підготовку до антиконституційного державного перевороту» розцінює події, що відбулися у Верховній Раді України 2 вересня 2008 року, Українська народна партія.
«Спільні голосування фракцій БЮТ, Партії регіонів та КПУ засвідчили, що в парламенті, фактично, перестала існувати демократична коаліція фракцій НУ-НС та БЮТ. Натомість почала діяти офіційно не проголошена, нова коаліція - БЮТ-ПР-КПУ», – йдеться у Заяві Української Народної Партії, яку прийняв сьогодні, 5 вересня, Центральний провід Української народної партії.
УНП зауважила, що спрямованість вже проголосованих новоутвореною коаліцією законів «за своєю суттю є антидержавною та антипрезидентською».
Українська Народна Партія констатує, що «демократична коаліція, утворена під час дострокових парламентських виборів, на жаль, не виправдала сподівань виборців». «Залишились нереалізованими положення Коаліційної угоди про європейську інтеграцію України і вступ до НАТО. Не прийнято більшість із визначених вкрай необхідних базових законів, на основі яких в країні можна було б реалізувати системні зміни в напрямку демократії та ринкової економіки. Українська народна партія у рамках роботи демократичної коаліції не знайшла розуміння колег з фракції БЮТ у питаннях щодо розвитку малого підприємництва, відродження українського села, захисту інформаційного і культурного простору, відновлення історичної справедливості щодо борців за незалежність України – членів ОУН та вояків УПА, справедливого і цивілізованого врегулювання україно-російських відносин (зокрема щодо повернення Україні боргів Ощадбанку СРСР, щодо умов базування Чорноморського Флоту РФ у Севастополі, демаркації україно-російського кордону) та цілого ряду інших», – йдеться у Заяві УНП.
УНП наголошує, що «замість захисту національних інтересів, як передбачалось Коаліційною угодою, БЮТ разом з Партією регіонів зайнявся творенням єдиного неконституційного центру влади, так, як це було за комуністів», тому «в умовах цинічної і відвертої зради з боку партнерів по демократичній коаліції, рішення фракції НУ-НС про вихід із коаліції було єдино можливим». «Депутати НУ – НС і Української народної партії зокрема, не мали морального права прикривати перед українським суспільством зрадницьку і антидержавну політику БЮТ», – зазначається у документі.
УНП підкреслює єдину антиукраїнську, олігархічну сутність Партії регіонів та БЮТ. Про це, на переконання партії, свідчать «спільні голосування щодо грузинського питання та щодо зміни базових засад у функціонуванні української влади – повернення до старого антиконституційного Закону про Кабмін, спрощення процедури імпічменту Президента, призначення керівництва СБУ, про місцеві державні адміністрації».
УНП також зауважує, що «відмовившись засудити російську агресію проти Грузії і підтримати територіальну цілісність цієї країни, БЮТ разом з комуністами й регіоналами не лише свідомо вбиває клин між Україною й цивілізованим світом, але й створює передумови для зазіхань на територіальну цілісність України».
Українська Народна Партія висловила переконання, що «українські виборці належно оцінять антидержавницькі дії БЮТ у змові з Партією регіонів та комуністами, і не забудуть зради своїх інтересів, як у свій час не забули і не простили зради О.МОРОЗА».

Джерело: прес-служба УНП, http://www.unp-ua.org


Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:50
17-Чер-2024
ЗСУ відкинули армію РФ у Серебрянському лісі
12-та бригада спеціального призначення «Азов» спільно з 1-ою бригадою оперативного пр
21:03
16-Чер-2024
Про Саміт миру у Швейцарії
Президентка Швейцарії Віола Амгерд назвала досягнення Саміту миру, який провели цими
21:49
14-Чер-2024
Самоклеюча плівка: особливості та поради щодо вибору

Сучасні декоративні матеріали вражають своєю різноманітністю. Виробники

21:07
13-Чер-2024
Я не плачу. Сльози котяться самі…
«Нещодавно їхала із Сум до Києва. Блаблакаром. Вибирав машину чоловік, домовлявся теж
19:35
12-Чер-2024
США покарали Московську біржу, вона зупинила торги доларами та євро
Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США оголоси
13:18
11-Чер-2024
Що означає перемога у цій війні?
На початку широкомасштабного вторгнення РФ в Україну я вже писала, що для України, як
19:23
10-Чер-2024
На Харківському напрямку загинув лідер "Добровольчого руху ОУН" Микола Коханівський
"Друзі, я більше не можу мовчати! Загинув Микола Коханівський! ", - інформує Роксалан
18:47
10-Чер-2024
О. Ольжич. Квіти і шана Герою!
80 років тому у німецькому концтаборі «Заксенхаузен», не витримавши катувань, загинув
21:41
08-Чер-2024
Чехія долучилася до німецької ініціативи щодо посилення ППО України
Зокрема, країна може допомогти в підготовці українських пілотів на літаках F-16 та Gr
19:55
06-Чер-2024
НАТО-Україна: співпраця в галузі оборонних технологій
НАТО планує розширити співпрацю з Україною в галузі оборонних технологій та надавати
Усі новини