реклама партнерів:
Головна » 2008 » Вересень » 7 » Київ. У Національній академії Служби безпеки України відбувся фінальний турнір з рукопашного бою пам'яті Романа Шухевича

Київ. У Національній академії Служби безпеки України відбувся фінальний турнір з рукопашного бою пам'яті Романа Шухевича


2008 » Вересень » 7
Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
4 вересня у Національній академії Служби безпеки України відбувся фінальний турнір з рукопашного бою пам’яті Головнокомандувача Української Повстанської Армії Героя України Романа Шухевича.
У змаганнях взяли участь співробітники СБ України та діти, які займаються у секціях Національної федерації рукопашного бою України та пройшли до фіналу за результатами кваліфікаційних поєдинків.
Змагання пройшли згідно з правилами рукопашного бою Національної федерації рукопашного бою України. Поєдинки проводилися з дозованим контактом без зупинки для визначення технічних дій. Суддівську колегію очолювали судді Національної категорії Федерації рукопашного бою України.
У церемонії нагородження переможців турніру взяли участь син Головнокомандувача УПА Юрій Шухевич, в.о. Голови СБ України Валентин Наливайченко.
«Проведення Службою безпеки України першого турніру пам’яті Романа Шухевича допомагає і молоді, і нашим бійцям із підрозділу «Альфа» звернутися до традицій вишколу, які існували в українському визвольному русі», – зазначив Валентин Наливайченко.
«Такий проект – це чергове свідчення того, що СБУ має більше співпрацювати з неурядовими організаціями, з благодійними фондами», – підкреслив він.
Голова правління Фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук вручив подарунки найменшим учасникам турніру – хлопчикам семи та восьми років. Заохочувальні призи отримали також діти з постраждалих від недавньої повені західних областей, які взяли участь у турнірі. В.Наливайченко привітав ініціативу співробітників Служби, які взяли під опіку окремі сім’ї на Івано-Франківщині, що зазнали лиха від повені.
Звертаючись до присутніх, Юрій Шухевич пригадав вислів стародавніх римлян про здорову душу у здоровому тілі і підкреслив: «Ви гартуєте своє тіло, а тим самим Ви гартуєте свій дух. Я сподіваюся, що це тіло, цей здоровий дух будуть служити Україні. Ви сьогодні брали участь у турнірі, присвяченому пам’яті Головного командира УПА Романа Шухевича, який також в молоді роки в «пласті», спортивних організаціях гартував своє тіло, гартував свій дух для того, щоб бути готовим у потрібний час виступити на захист національних інтересів України, за її волю, за її незалежність. Тяжка то була боротьба, але він достойно її витримав, власне, завдяки тому гарту, який він отримав у молодості».
«Я вірю, що ви будете таким самими – достойними синами й доньками України, як було те покоління, яке зробило все, віддало все, і при цьому не вимагало нічого – вимагало одного – незалежності свого краю, свого народу і Української держави – великої і потужної. Бажаю і Вам у житті всього найкращого», – привітав учасників заходу син Головнокомандувача УПА.
У рамках турніру продемонстровано фотодокументальну виставку «Роман Шухевич: життя і доля», яка знайомить з найяскравішими сторінками життя та діяльності Героя України. Виставка базується на документах, які довгий час зберігалися в державних архівах.
Турнір, якому надано статус щорічного, відвідали представники засобів інформації, громадських неурядових організацій, спортивних товариств.

Джерело: Прес-центр СБ України, http://www.sbu.gov.ua

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

22:41
14-Чер-2021
В НАТО оголосили, що Україна отримає членство через ПДЧ
Лідери НАТО схвалили комюніке за підсумками брюссельського саміту Альянсу.
Коп
16:12
14-Чер-2021
Уламки імперії: як випускники російської розвідшколи псують авторитет своїх «дідів»
З кожним роком секретні операції спецпідрозділів Росії стають все більш відомими. Іст
20:48
12-Чер-2021
Нові два українських видання про країни Африки
Навесні 2021-го побачили світ книги Юрія Косенка «Сомалійські прислів'я мовою оригіна
18:56
11-Чер-2021
Чому сказилася Росія через напис "Героям слава!" на формі української збірної
УЄФА пішов на поводу у Росії і намагався заборонити гасло "Героям слава!" на формі ук
11:48
11-Чер-2021
Як працюють вакцини від COVID-19 та чи варто їх боятися. Вісім запитань до імунолога
1. Чому у вакцин виникає побічна дія і якою вона може бути?
Вакцина спричиняє
09:42
11-Чер-2021
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки: як псевдоукраїнські медіа маніпулюють громадською думкою
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки проаналізував три пропагандис
15:56
10-Чер-2021
Безпека держави напряму залежить від захищеності її інформаційного та кіберпростору
Сьогодні Служба безпеки України реалізує весь комплекс заходів для інформаційної та к
14:32
10-Чер-2021
В Росії заговорили про відновлення «ГУЛАГу» та брак робочих рук в країні
Російські чиновники продовжують активно продукувати «постановочні» ідеї щодо можливих
14:47
09-Чер-2021
Tesla в Росії: чи стане американський бізнес вкладати кошти в хитку російську економіку
Адміністрація Президента Росії Володимира Путіна випустила спеціальну вказівку щодо а
14:18
08-Чер-2021
Пан або Пропав: до чого може призвести загравання Лукашенка з Росією
Примусова посадка літака в Мінську... Визнання Криму російським... Намір припинити по
Усі новини