Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Жорстка позиція Нацради з питань телебачення та радіомовлення дозволила відновити повагу Росії до України

Жорстка позиція Нацради з питань телебачення та радіомовлення дозволила відновити повагу Росії до України


Коментарі: 0 Погляд. Версії

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
«Жорстка позиція Національної ради з питань телебачення та радіомовлення дозволила відновити повагу Росії до України», – наголосив член Правління Української народної партії, голова Чернігівської обласної організації Української народної партії Володимир СТУПАК. Так політик прокоментував повідомлення російського МЗС про намір надіслати до України делегацію з питань узгодження адаптації програм російських телеканалів для ретрансляції на українській території та питань обміну телепрограмами між Росією та Україною.
Володимир СТУПАК висловив думку, що «жорстка позиція України із захисту власного інформаційного простору дозволить об’єктивніше інформувати громадянам Російської Федерації про ситуацію в Україну, зменшить кількість необ’єктивної дезінформації, що досі безкарно йшла через російські телеканали».
«СБУ неодноразово звертала увагу на потребу обмежити трансляцію суспільно шкідливих програм російських телеканалів, у яких зокрема лунали заклики до повалення конституційного ладу, висловлювалися сумніви щодо територіальної цілісності української держави», – зауважив політик.
Коментуючи наміри російської сторони вести переговори, представник УНП наголосив: «Інформаційні відносини між Україною та Російською Федерацією у новому форматі повинні виключати будь-які спроби використання програм телеканалів для ведення інформаційної війни». «Це можуть бути аналітичні, інформаційні чи розважальні програми, які не повинні містити елементів образи честі та гідності української нації, вищих посадових осіб України та ставити під сумнів суверенітет України», – підкреслив член Правління Української народної партії, голова Чернігівської обласної організації Української народної партії Володимир СТУПАК.

Джерело: прес-служба УНП.






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

18:30
12-Чер-2025
З російської неволі визволено групу важкопоранених і тяжкохворих Захисників
Сьогодні відбувся черговий етап великого обміну полоненими згідно домовленостей у Ста
18:27
10-Чер-2025
Предстоятель звершив освячення престолу та Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі Чернігова
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 червня 2025 року відвіда
21:58
09-Чер-2025
Відбувся перший етап обміну в рамках домовленостей у Стамбулі
Сьогодні розпочався обмін полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі. Додому поверт
15:15
03-Чер-2025
СБУ втретє вразила Кримський міст
СБУ провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу
21:39
02-Чер-2025
Шанувальник Трампа Навроцький – новий президент Польщі
Кандидат від консерваторів Кароль Навроцький, історик, який створював імідж «крутого
21:03
02-Чер-2025
Делегація рф вимагала захисту УПЦ
Делегація РФ на переговорах у Стамбулі серед умов призупинення війни, поряд з вимогою
Усі новини

Сollaborator