реклама партнерів:
Головна » Голові Чернігівської облдержадміністрації В.Хоменку оголошено догану - розпорядження Кабміну

Голові Чернігівської облдержадміністрації В.Хоменку оголошено догану - розпорядження Кабміну


Коментарі: 0 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Голові Чернігівської облдержадміністрації Хоменку Володимиру Миколайовичу та тимчасово виконуючому обов’язки голови Срібнянської райдержадміністрації Косенку Владиславу Михайловичу розпорядженням Кабінету Міністрів України оголошено догану.
Текст розпорядження публікуємо повністю.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 3 грудня 2008 р. № 1489-р
Київ
Про притягнення до дисциплінарної відповідальності тимчасово виконуючого обов’язки голови Срібнянської райдержадміністрації Косенка В. М. та голови Чернігівської облдержадміністрації Хоменка В. М.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Срібнянської райдержадміністрації Косенко В. М., на якого покладено зазначені обов’язки згідно з розпорядженням Президента України від 20 березня 2008 р. № 108, розпорядженням від 22 серпня 2008 р. № 111-ос поклав тимчасове виконання обов’язків першого заступника голови райдержадміністрації на спеціаліста І категорії цієї адміністрації.
За результатами проведеного Головдержслужбою службового розслідування встановлено, що зазначене розпорядження видане з порушенням:

статті 10 Закону України „Про державну службу”, якою визначено основні обов’язки державних службовців;

Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, зокрема статті 39, якою передбачено, що голови держадміністрацій призначають на посади та звільняють з посад своїх заступників; частини другої статті 10, згідно з якою перший заступник та заступники голови обласної, районної держадміністрацій призначаються на посаду головою відповідної обласної, районної держадміністрації за погодженням з Кабінетом Міністрів України; статті 40, якою визначено, що перші заступники та заступники голови, інші посадові особи місцевих держадміністрацій здійснюють функції і повноваження відповідно до розподілу обов’язків, визначених головами місцевих держадміністрацій, і несуть відповідальність за стан справ у дорученій сфері перед головою місцевої держадміністрації, органами виконавчої влади вищого рівня;

пункту 2 частини другої статті 24 Закону України „Про Кабінет Міністрів України” щодо погодження Кабінетом Міністрів України кандидатур заступників голів місцевих держадміністрацій, які здійснюють свої повноваження у сферах, що належать до відання Кабінету Міністрів України;

Порядку розгляду питань, пов’язаних з призначенням на посаду та звільненням з посади керівників органів виконавчої влади, урядових органів, торговельно-економічних місій у складі закордонних дипломатичних установ України, державних підприємств та їх об’єднань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 850, зокрема абзацу першого пункту 4, згідно з яким перший заступник та заступники голів місцевих держадміністрацій, які здійснюють свої повноваження у сферах, що належать до відання Кабінету Міністрів України, призначаються на посаду та звільняються з посади головами місцевих держадміністрацій за погодженням з Кабінетом Міністрів України; абзацу третього підпункту 6 пункту 8, яким визначено, що пропозиція про погодження призначення на посаду та звільнення з посади стосовно перших заступників та заступників голів райдержадміністрацій вноситься головами районних за погодженням з головами обласних держадміністрацій і Мінрегіонбудом;

абзацу п’ятого пункту 4 Типового регламенту місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 1999 р. № 2263, згідно з яким розподіл обов’язків між посадовими особами місцевої держадміністрації проводить її голова з визначенням порядку заміщення голови місцевої держадміністрації, його першого заступника та заступників у разі їх відсутності.

Крім того, Косенко В. М. видав розпорядження від 22 серпня 2008 р. № 337, яким з порушенням статті 40 Закону України „Про місцеві державні адміністрації” визначено функціональні повноваження голови, першого заступника, заступників голови і заступника голови, керівника апарату райдержадміністрації.
Голова Чернігівської облдержадміністрації Хоменко В. М. погодив тимчасове покладання виконання обов’язків першого заступника голови Срібнянської райдержадміністрації на спеціаліста І категорії цієї адміністрації, чим також порушив вимоги зазначених актів законодавства.

На підставі викладеного:
за видання з перевищенням повноважень розпорядження від 22 серпня 2008 р. № 111-ос про тимчасове покладання виконання обов’язків першого заступника голови Срібнянської райдержадміністрації на спеціаліста І категорії цієї адміністрації тимчасово виконуючому обов’язки голови Срібнянської райдержадміністрації Косенку Владиславу Михайловичу оголосити догану;

за порушення актів законодавства в частині погодження тимчасового покладання виконання обов’язків першого заступника голови Срібнянської райдержадміністрації на спеціаліста І категорії цієї адміністрації голові Чернігівської облдержадміністрації Хоменку Володимиру Миколайовичу оголосити догану.

Прем’єр-міністр України Ю. ТИМОШЕНКО

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/newsnpd?npdList_stind=21


Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

08:43
19-Трав-2024
Бокс. Усик переміг Ф’юрі та забрав титул абсолютного чемпіона світу
Володар поясів WBA, WBO, IBF і IBO Олександр Усик (22-0-0, 14 KO) переміг чемпіона WB
21:23
17-Трав-2024
Заява Національного музею історії України щодо незаконних споруд на землях історичного значення
16 травня 2024 року Державна виконавча служба України забезпечила виконання судового
21:13
16-Трав-2024
«Чернігів стародавній» запрошує на відкриття виставки «Гроші наших пращурів»
До Міжнародного дня музеїв у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Черн
16:40
16-Трав-2024
Важливість вибору правильної молочної суміші для дитини

Вибір правильної молочної суміші

20:48
15-Трав-2024
«Укренерго» запровадило аварійні відключення для промислових та побутових споживачів
З 00:00 та впродовж доби 16 травня по всій Україні для побутових та промислових спожи
19:39
15-Трав-2024
Зручний мобільний додаток для замовлення води

Інформація для клієнтів компанії "Молодо" та всіх, хто цікавиться якісною водою дл

21:23
14-Трав-2024
Інформація по постраждалим внаслідок ворожого удару по Харкову
Кількість постраждалих — 17. Серед них 12-річний хлопчик і дівчинка 8 років. Вони у с
21:11
14-Трав-2024
Ентоні Блінкен розкрив деталі безпекової угоди між США та Україною
Державний секретар США Ентоні Блінкен повідомив, що майбутня безпекова угода між Спол
20:31
13-Трав-2024
російські окупанти взяли в полон українців прикордонної громади на Харківщині
Прокуратура розпочала розслідування за фактом взяття у полон цивільного населення при
19:51
13-Трав-2024
Ситуація на Харківському напрямку складна
Ворог б’є по мирним людям, використовує цивільних як живий щит.
Противник нама
Усі новини