20:11 30-Вер-2023 ЗСУ можуть напівоточити росіян у Бахмуті Окупанти на північному фланзі Бахмутського напрямку використовують тактику динамічног | 21:31 28-Вер-2023 Україна «ближча до НАТО, ніж будь-коли» – Столтенберґ Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ, який 28 вересня прибув до Києва з неоголош |
19:44 27-Вер-2023 Народний Рух на Чернігівщині треба відродити! Засідання проводу обласної організації Народного Руху України не проводилося тривалий | 18:21 26-Вер-2023 У Чернігові проведено круглий стіл до 34-ї річниці Установчого з’їзду Руху 26 вересня у Чернігові в історичному помешканні Руху (з лютого 1990 р.), де знаходить |
08:48 26-Вер-2023 Як українцям із важкими пораненнями, опіками та онкологією пройти лікування за кордоном? Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що українці, | 07:07 25-Вер-2023 Опонентці Русових не місце в бібліотеці Русових! ВІДКРИТИЙ ЛИСТ Голові Чернігівської̈ обласної̈ військової адміністрації̈ |
07:32 24-Вер-2023 ЗСУ виштовхують ворога з позицій та закріплюються в околицях Вербове (Запорізька область) Сили оборони України продовжують наступальну операцію в напрямку Мелітополя. Зокрема, | 21:03 23-Вер-2023 Як правильно сушити волосся феном Однозначно правильного способу сушити волосся немає. Одні вважають, що гаряче пові |
20:17 23-Вер-2023 Українські військові продовжують наступати на півдні та сході Українські військові продовжують наступати на півдні та сході. Зокрема, у районі Верб | 20:28 22-Вер-2023 Випробування зерном. Чи пройдуть його Україна і Польща, зберігши партнерство? Що ближче до парламентських виборів у Польщі, то більший градус напруги виникає між У |
Глава української держави провів телефонну розмову з Віце-президентом Сполучених Штатів Америки.
Петро Порошенко повідомив про десятки фактів порушення режиму припинення вогню з боку бойовиків, зокрема обстріли позицій українських військових, які належним чином зафіксовані. Віце-президент США повідомив, що його країна уважно спостерігає за розвитком ситуації. "Ми вражені наскільки ре ... Читати далі»
22-Чер-2014
Черняков
На тлі агресії Росії українці перетворюються на найсильнішу націю Європи.
Про це в ефірі 5 каналу заявив екс-прем'єр Литви Андрюс Кубілюс. «Україна є першою мішенню цієї агресивної політики Кремля . Я думаю, що ця агресія відбувається через те, що в Кремлі почали розуміти, що вони програють. Ця агресія з'явил ... Читати далі»
22-Чер-2014
Черняков
У Маріуполі відбувся перший пробіг Автомайдану після звільнення міста силами АТО.
Акцію присвятили пам’яті начальника Державтоінспекції Маріуполя Віктора Саєнка, який загинув під час виконання службових обов’язків 9 травня. Понад 20 автівок з національними прапорами, у яких перебували більш як півсотні активістів, проїхали вулицями найбільшого населеного пункту українського Приазов’я ... Читати далі»
22-Чер-2014
Черняков
За пропозицією робочої групи з питань впорядкування назв вулиць та спорудження пам’ятника героям Небесної Сотні обласний штаб національного спротиву звернувся до міського голови м. Чернігова О.В.Соколова.
Обласний штаб національного спротиву пропонує з метою вшанування загиблих Героїв, які віддали свої життя за майбутнє нашої держави в грудні 2013 — лютому 2014 року на Майдані в столиці Укр ... Читати далі»
22-Чер-2014
Черняков
Так звана АТО викликає в масах українців почуття глибокого незадоволення. Міністерство оборони, СБУ, МВС і т.д. демонструють доволі низький рівень управління бойовими діями. Якщо до пересічних бійців претензій (за рідкісним виключенням) немає, то до генералів їх дуже багато. На жаль, української (не за назвою, а за її суттю) армії досі немає, як немає українських спецслужб, і все це треба створюва
...
Читати далі»
22-Чер-2014
Черняков
Шановні співвітчизники!
Збройні Сили завершили наймасштабнішу військову операцію в новітній історії країни. Армія взяла під вогневий контроль і встановила режим оборони майже по всій лінії державного кордону з Росією в Луганській та Донецькій областях. Сили Антитерористичної операції звільнили від терористів велику кількість населених пунктів, взяли екстремістські угрупування в щільне кільц ... Читати далі»
22-Чер-2014
Черняков
Президент США Барак Обама обговорили c канцлером Німеччини Ангелою Меркель можливість введення нових санкцій проти Росії через її політики щодо України.
Про це повідомляє lenta.ru з посиланням на Reuters. «Вони (Меркель і Обама) погодилися, що в разі, якщо Р ... Читати далі»
22-Чер-2014
Черняков
Міжнародний молодіжний фестиваль "Дружба" проводиться на кордоні трьох держав неподалік с. Сеньківка Городнянського району на Чернігівщині відмічається щорічно з кінця 1960-х рр. Особливої популярності він набув після відкриття у 1975 р. на місці злиття кордонів трьох держав "Монументу Дружби".
За повідомленням Брянської адміністрації 28 червня відбудеться так званий фестиваль «Слов’я ... Читати далі»
22-Чер-2014
Редактор
|