20:01 10-Груд-2019 Не відповідає дійсності, що у Парижі «нічого не відбулося» У Парижі Путін розвіяв усі ілюзії, що їх плекали Макрон, Меркель і,можливо, Зеленськи | 12:12 10-Груд-2019 Проросійські бойовики зайшли до Станиці Луганської під виглядом СЦКК Спільний центр з контролю та координації (СЦКК) зафіксував перебування бойовиків на д |
10:51 10-Груд-2019 На Чернігівщині проходять навчання воїнів-піхотинців На Чернігівщині, на базі 169 навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил Україн | 10:31 10-Груд-2019 В ООН визнали загрозу безпеці континенту з приводу мілітаризації окупованого Криму Росією 9 грудня на пленарному засіданні 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН була прийнята ре |
13:54 09-Груд-2019 Новітнє військове оснащення та техніка від чернігівських випробувачів Вертольоти і танки, бронетранспортери та ракети, мобільні радарні системи і радіостан | 10:14 09-Груд-2019 Чернігівці вчилися встановленню справедливості щодо репресованих комуністичним режимом «Проблематика і досягнення процесу реабілітації жертв репресій комуністичного тоталіт |
19:33 08-Груд-2019 Україна почала імпортувати картоплю з Росії У листопаді Україна, як і раніше, імпортувала картоплю з Білорусі, а також почала імп | 19:04 08-Груд-2019 Росія є ворогом, який хоче ліквідувати нашу державність - Володимир В'ятрович Команда Зеленського повертається до помилкової стратегії щодо можливості домовлятися |
15:58 07-Груд-2019 Російські окупанти застосували лазерну зброю на Донбасі: український військовий дістав опік сітківки ока Український військовослужбовець дістав на Донбасі макулярний опік сітківки ока через | 14:53 07-Груд-2019 У Мінську масові акції протесту проти «поглиблення інтеграції» з Росією Близько тисячі людей долучилися до акції проти «поглиблення інтеграції» Білорусі з Ро |
Російський опозиціонер Борис Нємцов радить прем'єру РФ Медведєву не погрожувати ЄС заходами у відповідь, оскільки російська економіка набагато слабша від європейської і постраждати може більш відчутно.
Про це він написав на своїй сторінці у мережі facebook "Медведєв ... Читати далі» Генеральний штаб АТО спростовує інформацію про оточення українських військових під Дебальцевим Донецької області. За сьогоднішній день українські блокпости під Дебальцевим кілька разів зазнали потужних обстрілів з боку терористів. Проте атаки було відбито і наші війська не залишили позиції.
Окрім того, в Генштабі запевнили, що дорога між основними підрозділами, які несуть службу на блокпост ... Читати далі» Авторитетний сенатор США Джон Маккейн розкритикував рішення президента Обами не надавати Україні військової допомоги.
Про це сказано на сайті законодавця, інформує Голос Америки «Це ганьба, що адміністрація [президента США – ред.] досі відмовляється надати Україні військову допомогу, я ... Читати далі» Російські збройні сили досі залишаються на території України, а режим припинення вогню на Донбасі не діє.
Про це заявив головнокомандувач об'єднаних сил НАТО в Європі генерал Філіпп Брідлав на зустрічі вищого військового керівництва Альянсу у Вільнюсі, повідомляє ... Читати далі» 19 вересня 2014 року у м. Корюківка Чернігівської області в історичному музеї відбулося відкриття виставки «Війна, що змінила світ…» про захисників України з Корюківщини – героїв Антитерористичної операції.
Серед експонатів виставки: фотокартки Миколи Григоровича Лущика, рядового, навідника 3-го танкового взводу 1-ої танкової роти 1-го танкового батальйону, який загинув 22 серпня 2014 року ... Читати далі» Одинадцять з вісімнадцяти представників вищого керівництва Кабміну йдуть на вибори Верховної Ради за списками "Народного фронту", "Блоку Петра Порошенка" і "Свободи".
Про це з посиланням на LB.ua інформує ... Читати далі» Станом на 17.30 в Донецьку зберігається напружена обстановка, повідомляє сайт мерії.
"Звуки залпів і вибухи, за повідомленнями мешканців, чутні в Кіровському, Куйбишевському та Київському районах", - наголошується в повідомленні. Разом з тим фахівці ДТЕК Донецькобленерго відновили електропостачання 250 будинків приватного сектора мікрорайону Застанційний в Куйбишевському районі. ... Читати далі» Учасники контактної групи в Мінську домовилися про припинення вогню, зупинці на поточній лінії зіткнення і встановлення 30-кілометрової зони безпеки в Україні.
Про це після завершення переговорів заявив екс-президент України Леонід Кучма, пише РИА Новости. Меморандум, підписаний у ніч на суботу, нараховує дев'ять пунктів, інформує ... Читати далі» Американські винищувачі у четвер перехопили 6 російських бойових літаків, що рухалися в районі Аляски.
Як повідомляє кореспондент CNN Джим Скуітто, американські чиновники пов'язують це з візитом до США президента України Петра Порошенка, інформує Українсь ... Читати далі» |