20:39 16-Лют-2025 Хто сміявся з «жарту» президента про Кличка? путін! «Жарт» президента Зеленського на адресу Кличка під час виступу на Мюнхенській конфере | 20:11 16-Лют-2025 На Буковині сьогодні 4 громади перейшли до Української Церкви! Три громади у Чернівцях і одна в селі Спаська Чернівецького району сьогодні проголосу |
15:12 16-Лют-2025 Історія повторюється? Як внутрішні чвари коштували Україні незалежності росія воює з Україною вже чотири століття, бо ніяк не може змиритися з тим, що центр | 21:16 15-Лют-2025 Про назви вулиць на честь Захисників України розповіли у Чернігівській міській бібліотеці У Чернігівській центральній міській бібліотеці імені М.М. Коцюбинського дві зустрічі |
21:02 15-Лют-2025 Звільнено Піщане під Покровськом Звільнено Піщане - огляд обстановки під Покровськом. Повідомляє журналіст | 15:29 14-Лют-2025 Тримати стрій разом з Європою! Скоординована позиція і солідарні дії України і наших європейських партнерів є сьогод |
Один із найзапекліших боїв за останні місяці відбувся сьогодні поблизу донецького аеропорту.
Українські десантники за підтримки добровольчих батальйонів прокладали "дорогу життя" до летовища з кількох напрямків, ідеться в сюжеті ... Читати далі»
17-Січ-2015
Черняков
Інформація станом на 18:00 17.01.2015 у зоні АТО
За інформацією прес-служби АТО, протягом сьогоднішнього дня ситуація у зоні проведення антитерористичної операції суттєво не змінилась. Незаконні збройні формування продовжують активно обстрілювати позиції українських силовиків та прифронтові населені пункти. З 6.00 до 18.00 штабом АТО зафіксовано 43 обстріли, три з яких велися безпосередньо ... Читати далі»
17-Січ-2015
Черняков
В Донецькому аеропорту триває запеклий бій.
Про це о 16.30 сьогодні повідомила прес-служба АТО. Українські військові проводять заходи по вогневому блокуванню противника з метою евакуації поранених з нового терміналу. Українські військові пробили черговий коридор із села Піски до Донецького аеропорту. Про це на своїй сторінці у иережі ... Читати далі»
17-Січ-2015
Черняков
Російська сторона не лише перекидає зброю бойовикам на Донбас, а й використовує регіон в якості полігону для випробування своїх новітніх зразків зброї.
За інформацією кореспондента ... Читати далі»
17-Січ-2015
Черняков
|
Останні новини
Модуль не активізовано (module is not installed)