20:56 15-Січ-2025 На Батьківщину повернулося 25 українських військовослужбовців Сьогодні додому, в Україну, повертаються ще 25 наших людей. Це наші військові і цивіл | 19:50 14-Січ-2025 Сім’ї полонених або зниклих безвісти ветеранів можуть отримати відомості через ЦНАП Міністерство у справах ветеранів продовжує впроваджувати послуги у Центрах надання |
12:11 14-Січ-2025 Українські хакери зламали найбільший російський електронний торговий майданчик. Знищено 550 ТБ даних Українська хакерська група Yellow Drift заявила про кібератаку на російс | 10:07 14-Січ-2025 Довічне ув’язнення отримала озброєна злочинна група за вбивство сім’ї За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спецпрокуратури у сфері оборони |
19:27 12-Січ-2025 Що чекає на російську економіку після запровадження нових санкцій США і Великобританією Висновки світових експертів Жорсткі санкції США проти компаній "Газпром нефть" | 18:24 12-Січ-2025 Словацькі депутати полетіли в Москву обговорювати питання російського газу, Польша не пропустила їхій літак Група ультраправих словацьких депутатів на чолі з віцеспікером і лідером "Словацької |
В Україні не без задоволення почали обговорювати ситуацію навколо незаконно побудованого Росією мосту в окупований Крим.
Так, за результатами моніторингу геодинамічного стану території острову Тузла, що були здійснені за допомогою супутникових радарів, стало відомо про зміщення «Керченського мосту», що свідчить про нестабільність морського дна під ним. У МінТОТ вже проком ... Читати далі»
21-Лис-2018
Експерт
Жорстка санкційна політика Заходу по відношенню до РФ ставить надскладні завдання по виживанню наших північних сусідів та змушує їх шукати все нові і нові шляхи для збагачення корумпованої верхівки Кремля.
Так, мережею шириться новина про спроби близьких до Путіна осіб «вийти» на міжнародний рівень, що дасть можливість і далі збагачуватись, полишивши у спокої вкрай збіднілу підсанкцій ... Читати далі»
21-Лис-2018
Експерт
|
Останні новини
Модуль не активізовано (module is not installed)