20:28 22-Вер-2023 Випробування зерном. Чи пройдуть його Україна і Польща, зберігши партнерство? Що ближче до парламентських виборів у Польщі, то більший градус напруги виникає між У | 19:02 20-Вер-2023 ЗСУ завдали успішного удару по командному пункту Чорноморського флоту рф Збройні сили України підтвердили, що вранці 20 вересня завдали успішного удару по ком |
08:27 20-Вер-2023 Заява НРУ: Про нетрипустимість вилучення з місцевих бюджетів ПДФО Заява Політичної партії “Народний Рух України” про | 19:29 19-Вер-2023 У Чернігові презентували проєкт «В’язниця. Історія. Люди» «В’язниця. Історія. Люди» — під такою назвою 15 вересня презентували просвітницький п |
19:03 18-Вер-2023 Обстановка на Східному напрямку залишається складною Повідомляє командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський: | 21:11 17-Вер-2023 У Чернігові відзначили 159-ту річницю з дня народження Михайла Коцюбинського 17 вересня у Чернігові на Болдиних горах біля могили Михайла Коцюбинського (17.09.186 |
21:48 15-Вер-2023 iPhone 15 зараз чи iPhone 16 через рік Тепер, коли характеристики нової серії перестали кваліфікуватися як чутки, у перес | 17:50 15-Вер-2023 Уроки в онлайн-школі англійської мови на один-два-три Англійська мова поступово входить в наше життя, тому варто приділити тро |
17:39 14-Вер-2023 Апеляційний суд зобов’язав демонтувати храм-МАФ на території Музею історії України Чергова перемога у боротьбі за нашу культурну спадщину! Апеляційний суд зобов’ | 21:10 13-Вер-2023 ЗСУ вперше влучили у російський підводний човен У ніч проти 13 вересня у тимчасово окупованому Криму пролунали вибухи. Внаслідок раке |
Що тільки не знайдеш цікавого під Новий рік! Ось, наприклад, жителю міста Чернігова "пощастило" знайти гайковий ключ у сметані "Добряна". Ще у магазині він запідозрив ... у пакеті щось є. Саме через цікавість він таки придбав пакетик кисломолочного продукту місцевого виробника.
"Розтин" пакету та "знахідку" чернігівець зафільмував і виклав у соціальну мережу. ... Читати далі»
21-Груд-2018
Редактор
Тиждень тому відбулася подія, що докорінно змінила хід всієї історії: утворено Православну церкву України. Учасники Об’єднавчого собору окреслили статут та обрали предстоятеля церкви. Ним став Епіфаній (Думенко).
Про хронологію подій та роль собору для українців розповів сьогодні під час прес-конференції Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій. Детальніше він зупинився і на в ... Читати далі»
21-Груд-2018
Черняков
У Вінницькій облaсті три пaрaфії приєднaлися до Прaвослaвної Церкви Укрaїни.
Про це повідомляє прес-службa Вінницької єпaрхії ПЦУ на оновленому сайті. Парафія храму святої великомучениці Параскеви с. Тютьки Вінницького району свій вибір зробила ще напередодні Об’єднавчого Собору. Разом із настоятелем отцем Іваном Просяновським релігійна громада вирішила підтримати Помісну Право ... Читати далі»
21-Груд-2018
Черняков
Салат Олів'є - не радянський винахід, як багато хто думає. Його створив у 1860-ті роки московський кухар Люсьєн Олів'є, власник ресторації "Ермітаж".
У новорічну ніч в "Ермітажі" завжди був аншлаг. Адже Різдво - свято сімейне (тоді християни всіх конфесій святкували його 25 грудня), натомість у новорічну ніч люди шукали розваг і пригод. Хтось поспішав на каток, хтось їхав до театру на ... Читати далі»
21-Груд-2018
Журналіст
Поки у Москви і Берліна немає "політичного діалогу", питання реституції обговорюватися не може, вважають в РФ. Німеччина наполягає на поверненні знахідок Шлімана та Еберсвальдского скарбу. Повідомляє німецьке видання DW.
У Росії відкидають можливість повернення культурних цінностей, вивезених з Німеччини п ... Читати далі»
21-Груд-2018
Журналіст
|