Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » 2019 » Червень » 21
Фейкова ДНР невдовзі матиме своїх послів
Фейкова ДНР невдовзі матиме своїх послів
В мережі підняли на сміх новину про започаткування ватажком «ДНР» Пушиліним інститутів посольства.

Зокрема, Денис Пушилін підписав власний указ про започаткування посольств «ДНР» в іноземних державах, та, відповідно, послів.

Цікаво буде спостерігати, як Росія відкриватиме у країнах третього світу та таких самих невизнаних республіках псевдодипломатичні установи за рахунок ... Читати далі»
21-Чер-2019 Експерт
Окупаційна влада Криму поширює фейки про турпотік на півострові
Окупаційна влада Криму поширює фейки про турпотік на півострові
Російські прикордонники, делеговані для здійснення незаконної діяльності в окупованому Криму, поширюють фейкову інформацію про нібито значний пасажиропотік з материкової України у розпал туристичного сезону.

Так, представники Державної прикордонної служби України спростовали інформацію російського прикордонного управління ФСБ по Криму і Севастополю про «ажіотажі» на адмінкордоні з Кри ... Читати далі»
21-Чер-2019 Експерт
Міський голова Харкова Кернес підписав рішення про повернення імені радянського маршала Жукова проспекту генерала Григоренка
Міський голова Харкова Кернес підписав рішення про повернення імені радянського маршала Жукова проспекту генерала Григоренка
Міський голова Харкова Геннадій Кернес підписав рішення Харківської міської ради про повернення імені радянського маршала Георгія Жукова проспекту Григоренка.
Це виданню «МедіаПорта» телефоном підтвердив Харківський міський голова Геннадій Кернес, повідомляє УНІАН

У розмові він спочатку порадив дивит ... Читати далі»
21-Чер-2019 Черняков
Вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років в Україні
Вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років в Україні
Як відомо, на державному рівні відповідно Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» від 9 квітня 2015 року № 315-VIII з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років в Україні встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня.
Для України і Українського народу Друга світова війна почалася ... Читати далі»
21-Чер-2019 Черняков
Перемога київських студентів! Наказ про поновлення проффесора Портнова скасовано!
Перемога київських студентів! Наказ про поновлення проффесора Портнова скасовано!
Учора близько 22.00 ректор Київського національного університету імені Шевченка Леонід Губерський скасував свій наказ щодо призначення професором кафедри конституційного права юридичного факультету ексзаступника глави АП часів Януковича Андрія Портнова.
Відповідний наказ ректор підписав у присутності студентів. А також вибачився.
"Наказ від 20 червня 2019 року про зарахування Портнов ... Читати далі»
21-Чер-2019 Черняков


Останні новини

21:27
25-Лип-2025
ЗСУ звільнили Кіндратівку на Сумщині
За інформацією з наших джерел, 225 ОШП закінчив зачистку та закріплення у Кіндратівці
21:22
25-Лип-2025
Чернігівській художній школі присвоїли ім’я відомого художника та скульптора Івана Рашевського
Комунальному закладу позашкільної мистецької освіти «Чернігівська художня школа» прис
09:15
24-Лип-2025
Українці зможуть отримувати ліки в деяких країнах Євросоюзу за транскордонним е-рецептом
ДП “Електронне здоров’я” бере участь у пілотному проекті з розробки Європейського гам
20:47
23-Лип-2025
Зеленський заявив, що внесе у Раду законопроєкт, який має посилити незалежність антикорупційних органів
Було багато нарад з урядовцями, з представниками правоохоронних органів. Дуже детальн
20:12
23-Лип-2025
Заява НРУ щодо змін до законодавства про НАБУ та САП, ухвалених Верховною Радою
Заява Політичної партії «Народний Рух України» щодо змін до законодавства про НАБУ та
20:57
22-Лип-2025
«Руки геть від НАБУ і САП»: у Києві, Дніпрі, Львові люди вийшли на акції протесту
Близько тисячі людей у Києві, Дніпрі та Львові ввечері 22 липня вийшли на пікети з ви
Модуль не активізовано (module is not installed)



Сollaborator