11:41 11-Трав-2025 Людвігсбургський палац — барокова перлина Німеччини, яку варто побачити Там, де на околиці Штутгарта сонце ніжно торкається куп | 19:28 10-Трав-2025 Посланець президента США представить Путіну пропозиції з 22 пунктів щодо миру в Україні Спеціальний посланець президента США Дональда Трампа Стів Віткофф має ознайомити росі |
20:46 09-Трав-2025 На Закарпатті двоє чоловіків розгулювали з радянською символікою селищем Поліція Міжгірʼя відкрила провадження за фактом пропагування комуністичного режиму. < | 22:38 08-Трав-2025 Leo XIV (Лев XIV) – новий 267-ий Папа Римський 8 травня 2025 року, було обрано нового Папу Римського — Леона XIV, у миру Роберта Фра |
19:45 08-Трав-2025 Про відновлення історичної справедливості щодо жертв Другої світової війни В Архіві ОУН маємо свідчення, що в період німецької окупації в Україні у 1941-1944 ро | 19:25 08-Трав-2025 Новим Папою Римським став американський кардинал Роберто Френсісо Прево Новим Папою Римським обрали 69-річного американського кардинала Роберта Френсіса Прев |
Дерево Життя – один з найдавніших сакральних символів українського народу, основа світогляду наших пращурів, для яких воно уособлювало порядок, що протистоїть хаосу, виникнення усього живого.
Спільно з Черкаський обласний краєзнавчий музей, майстринями Черкаського обласного осередку Національна спілка майстрів народного мистецтва України та громадськими організаціями реалізували проект «Мал ... Читати далі»
08-Січ-2023
Черняков
Черговий вдалий обмін полоненими. Ми повернули додому 50 наших воїнів. Це хлопці із ЗСУ, ТрО, НГУ, ДПСУ, ВМС, а також із ССО.
33 офіцери та 17 рядових і сержантів. Про обмін полоненими повідомляє керівник ОП Андрій Єрмак в Телеграм. "Повертаємо людей, які потрапили в полон на Чорнобильскій АЕС, а також оборонців Маріуполя, хлопців з Донецького напрямку, з-під Бахмута, а ... Читати далі»
08-Січ-2023
Черняков
|
Останні новини
Модуль не активізовано (module is not installed)