реклама партнерів:
Головна » 2016 » Червень » 21 » Чеські традиції пивоваріння в серці Чернігівщини: завод «Десна» відзначає 40 років з дня відкриття

Чеські традиції пивоваріння в серці Чернігівщини: завод «Десна» відзначає 40 років з дня відкриття


2016 » Червень » 21
Автор: Редактор
Коментарі: 0
Переглядів: 720
РІЗНЕ


Чеські традиції пивоваріння в серці Чернігівщини: завод «Десна» відзначає 40 років з дня відкриття
У червні чернігівському відділенню САН ІнБев Україна виповнилося 40 років. За цей час завод пройшов шлях від лідера радянського пивоварного ринку до одного з найбільш високоякісних і екологічних виробників пива в Україні.

Завод «Десна» був відкритий на території Новозаводського району Чернігова в 1976 році. З першого дня роботи виробництва всі види місцевого пива варилися з використанням чеських технологій на основі найчистішої артезіанської води.

В 2006 році «Десна» став частиною міжнародного лідера пивоваріння – компанії Anheuser-Busch InBev, яку в Україні представляє САН ІнБев Україна. З цих пір асортимент «зіркових» брендів заводу розширився – кожна торгова марка завоювала великий сегмент шанувальників. А потужність заводу сягає близько 120 000 літрів пива на день.

Завдяки впровадженню унікальної для України системи управління якістю LIMS (Laboratory Information Management System) був посилений контроль над дотриманням європейських стандартів якості та постійним впровадженням інноваційних технологій на виробництві. Сьогодні відповідно до стандартів готова продукція контролюється за 25 показниками. Завдяки цьому щорічно зростає популярність усіх брендів пивоварні: «Чернігівське», Staropramen, Stella Artois, Becks і «Рогань».

Всі сорти можна спробувати під час регулярних екскурсій, де професійні дегустатори розкажуть також про основи зітологіі – науки про поєднання різних видів пива та їжі, і поділяться секретами виробництва. У своїх рецептах пивовари використовують воду, хміль, солод та ячмінь. А в деякі сорти додають кукурудзу, пшеницю, рис, спеції і навіть фрукти.

На пивоварні постійно впроваджуються інноваційні технології, у першу чергу ті, які дозволяють скоротити споживання природних ресурсів. 2012 року на Чернігівському відділенні був запущений комплекс з очищення стічних вод, де використана на виробництві вода проходить очистку і тільки після цього потрапляє в каналізаційні стоки. Також у процесі очищення виділяється біогаз, який повторно використовується на виробництві. Один такий комплекс виробляє близько 20 300 кВт/день електроенергії, що дозволяє забезпечити потреби невеликого міста на цілий день. Серед екологічних досягнень – один із найвищих показників переробки відходів – 99,6%. Крім того, щорічно знижується кількість води, використовуваної при виробництві продукції (приблизно на 3,28 л води на 1 л продукції), і емісії вуглекислого газу (приблизно на 11%). Обсяг використовуваних пакувальних матеріалів за останній час скоротився на 22 тонни.Інформаційна довідка:
ПАТ «САН ІнБев Україна» є лідером українського пивоварного ринку та представляє найбільшу в світі пивоварну компанію Anheuser-Busch InBev. ПАТ «САН ІнБев Україна» об'єднує Чернігівське, Харківське та Миколаївське відділення компанії. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Beck’s; міжнародних ТМ: Corona, Staropramen, TALLER, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, а також локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», «Жигулевское», DAO. У 2015 році частка українського ринку ПАТ «САН ІнБев Україна» склала 32,4% у натуральному вираженні за даними міжнародної соціологічної маркетингової компанії Nielsen Holdings N.V.
www.facebook.com/SUNInBev.UA

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

20:36
28-Січ-2020
В Чернігові відбудеться профспілковий мітинг щодо непідтримки антинародних законопроєктів
30 січня 2020 року о 14:00 годині на Алеї Героїв у м. Чернігові (напроти обласної дер
19:03
28-Січ-2020
130-річні роковини ОУН: звитяги минулого і тривоги щодо майбутнього
Завдяки старанням радянської пропаганди у багатьох ще й донині залишилися викривлені
18:04
27-Січ-2020
Бійка у Харкові: п’ята колона піднімає голову
Сьогодні, 27 січня, в Харкові вперше за останні кілька років підняли голову захисники
20:50
26-Січ-2020
У чернігівській "Просвіті" - лекція про Крути
25 січня у приміщенні Чернігівського обласного об’єднання Всеукраїнського Товариства
20:25
26-Січ-2020
Знову втрати на російсько-українському фронті: 2 військових загинули і 2 травмовано
Упродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації 12 разів порушили режи
14:39
26-Січ-2020
Ярослав Качинський: Росія атакує там, де бачить слабке місце - як у Криму і на Донбасі
Лідер правлячої партії Польщі "Право і справедливість" Ярослав Качинський заявив, що
18:13
24-Січ-2020
Константинополь не визнає титулів єпископів московського патріархату в Україні
У щорічному виданні Константинопольської церкви Українська православна церква названа
11:09
24-Січ-2020
У Чернігові СБУ викрила антиукраїнського Інтернет-агітатора
Чернігівське Управління СБУ викрило та припинило діяльність місцевого жителя, який по
12:50
23-Січ-2020
Посли миру – лауреати Міжнародної літературної премії миру за 2020 рік
Міжнародний Центр «Незалежне посольство миротворців» (Німеччина, голова міжнародного
12:45
23-Січ-2020
Названі лауреати премії ім. Якова Гальчевського
За багаторічною традицією, яка була започаткована у 1995 році, громадський комітет Вс
Усі новини