реклама партнерів:
Головна » 2010 » Червень » 7 » Екс-голова СБУ починає оновлення країни

Екс-голова СБУ починає оновлення країни


2010 » Червень » 7
Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
«Ми не любимо партійних «ідеологів» і не віримо їм. Тому не чекайте від нас, що ми привеземо до вас якийсь партійний статут і почнемо розповідати, що цей колір прапора набагато кращий, ніж якийсь інший», — сказав, спілкуючись з журналістами на прес-конференції у Чернігові, координатор Громадської ініціативи «Оновлення країни» Валентин Наливайченко. Для першої робочої поїздки пан Наливайченко обрав маршрут з Києва через Прилуки, Талалаївку до Чернігова.

У п'ятницю у приміщенні культурно-мистецького центру "Інтермеццо" (Чернігів) відбулася зустріч з лідером громадського руху "Оновлення країни", екс-головою СБУ Валентином Наливайченко. Валентин Олександрович – фаховий дипломат; найбільш відкритий в українській історії керівник Служби безпеки України, провів системну декагебізацію служби, успішно розслідував ряд резонансних справ.

Він пояснив: «Саме тому ми ідемо з нашими однодумцями як позапартійне, або надпартійне об’єднання. Ми чітко розуміємо, що зараз партії — це, на жаль, бізнес-клуби, фан-клуби вождів. Якби було не так, то влада захищала б людей».

«Чому мені не подобаються партії? В них технологи придумають лозунги, а потім вся партія думає — що з цим лозунгом робити? А ми ідемо не до політтехнологів, а до людей, і складаємо Народну програму оновлення країни. Це набагато відповідальніше, але це і набагато простіше, якщо справді хочеш щось зробити», — наголосив координатор Громадської ініціативи.

Він підкреслив: «Наша ідеологія дуже проста: це добробут людей, боротьба з корупцією і суверенна, незалежна Україна».

Крім того, Наливайченко переконаний, що в Україні потрібно повернути владу місцевому самоврядуванню. «Не буде прав у місцевих громад — не буде незалежності у державі в цілому», — підсумував він.

Напередодні зустрічі з чернігівськими журналістами Валентин Наливайченко провів зустріч у Прилуках, де лідер "ОК" спілкувався з представниками профспілкового колективу заводу "Білкозин", який недавно страйкував. Унікальний завод-монополіст відданий російським підприємцям, які тепер українським працівникам не платять зарплату. Виявляється, щоби не давати соціальні виплати, тут навіть трудові угоди продовжують на два-три місяці. "У мене є досвід як виводити з тіні власників офшорних рахунків!" -- наголосив на прес-конференції у Прилуках Валентин Наливайченко. До речі, прес-конференція пройшла в залі арт-кафе "За двома зайцями", власник якого Ігор Павлюченко створив ціле культурне явище.

Далі маршрут проліг в Талалаївський район де Валентин Наливайченко вивчав ситуацію навколо діяльності компанії "УкрНафта", яка здійснює видобуток нафти на території Прилуцького, Варвинського, Срібнянського та Талалаївського районів.

Керівництво районної ради та голови сільських рад, на території яких здійснює масштабні видобувні роботи ВАТ «Укрнафта», розповіли, що підприємство перераховує мінімальні кошти до місцевого бюджету, адже основні надходження спрямовані до державної казни.

Як стверджує Наливайченко, такої проблеми можна було б уникнути, якби органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, надаючи земельні ділянки в оренду підприємству, попередньо укладали б з ними угоду щодо зобов’язань для фінансування програм соціально-економічного розвитку місцевих територій.

«Саме в цьому документі мають бути прописані конкретні умови, дотримання яких можна потім вимагати, в тому числі через суд», - наголошує Наливайченко.

Поряд з тим через активний видобуток вуглеводів наноситься велика шкода довкіллю. Забруднюються грунтові води і повітря, а потужний транспорт нафтогазодобувних підприємств руйнує місцеві дороги. Крім того у низці сіл району із колодязів зникла вода.

На думку координатора «Оновлення країни», проблему подолання негативних екологічних наслідків нафтовидобувної галузі та інших галузей важкої промисловості, треба вирішувати на національному рівні. За його словами, в першу чергу потрібно внести зміни до законодавства, які б спонукали підприємства до оновлення виробничого обладнання.

Відтак Валентин Наливайченко запропонував місцевій громаді юридичну допомогу і партнерство в рамках громадської ініціативи «Оновлення країни».

На зустрічі у культурно-мистецького центру "Інтермеццо", незважаючи на святкування дня журналіста у обласному центрі, зібралась значна кількість журналістів. Під час зустрічі обговорювалися питання розбудови громадської ініціативи "Оновлення країни" та її основні програмні заходи. Також було представлено координатора громадської ініціативи "Оновлення країни" на Чернігівщині відомого громадського діяча, редактора газети "Сіверщина" Василя Чепурного.

За додатковою інформацією звертайтесь до Олександра Ясенчука:
+38 063 236 18 03

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

12:10
06-Трав-2021
Національний заповідник «Чернігів стародавній» відновлює екскурсійну діяльність
З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національно
11:53
05-Трав-2021
Здоровий глузд чи «пабєдобєсіє»: російський актор відверто засудив «святкування» 9 травня в Росії
Російський актор Павєл Майков, більш відомий як герой російського кримінального серіа
11:48
04-Трав-2021
Білогірське водосховище в окупованому Криму почало різко міліти
У Білогірському водосховищі почав істотно знижуватися рівень води після того, як окуп
11:55
30-Квіт-2021
В мережі Інтернет війна за свідомість іде кожен день – офіційний сайт СБУ
Офіційний сайт СБУ оприлюднив інформацію, згідно з якою кіберфахівцями заблокована ді
22:59
27-Квіт-2021
У Чернігові вшанували пам’ять українських визволителів Криму 103 роки тому
«Кримський похід армії УНР», — під такою назвою 27 травня в студії «Мікрофони» Черніг
00:22
27-Квіт-2021
Україна отримала від ЄС другу партію вакцин у кількості 367 тис. доз від COVID-19
Вже через через тиждень після першої поставки вакцин за програмою COVAX, Україна безк
00:14
27-Квіт-2021
Чому і яким чином ЄС підтримує Україну
20/04/2021 – Блог Високого представника Європейського Союзу із закордонних справ і бе
21:05
26-Квіт-2021
Про Чорнобиль до та після згадали у Чернігові

26 квітня в студії «Мікрофони» Чернігівського обласного молодіжного це

20:20
23-Квіт-2021
На 25 квітня сплановано проведення низки провокацій проти України
25 квітня цього року сплановано проведення низки провокацій проти України із використ
19:34
23-Квіт-2021
В Україні стрімко зростає кількість кібератак на об’єкти життєзабезпечення держави - СБУ
В прес-центрі СБУ заявили, що Ситуаційний центр кібербезпеки, який функціонує при від
Усі новини