Головна » Футбол. Чемпіонат світу-2010. Італії не вдалося здолати збірну Нової Зеландії, Парагвай з рахунком 2:0 переміг Словаччину

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
На чемпіонаті світу трапилась ще одна гучна сенсація. Збірна Нової Зеландії зіграла внічию з чинними чемпіонами світу, командою Італії.
Новозеландці відкрили рахунок на 7-й хвилині. Локхед виконав штрафний удар з лівого флангу, Рід головою продовжив політ м'яча, Каннаваро намагався зупинити, але лише підправив круглого на Смельца і нападник з близької відстані переправив м'яч у сітку.
На 27-й хвилині Монтоліво наніс підступний удар з 25-ти метрів. М'яч потрапив у стійку.
А на 28-й хвилині італійці заробили пенальті, точніше 11-метровий їм подарував арбітр з Гватемали Карлос Батрес. Пыд час подачі кутового Сміт притримав рукою за футболку Де Россі і той, відчувши дотик суперника, відразу завалився на газон. Симуляція? Ні, арбітр показує на 11-метрову позначку. Пенальті реалізував Яквінта, розвівши м'яч і голкіпера по різним кутам воріт.
На останній хвилині першого тайму Де Россі потужно пробив з-за меж карного майданчика, Пастон не зміг зафіксувати м'яч у своїх руках, відбивши його перед собою, але нікого з італійців поруч не виявилося.
У другому таймі Італія домінувала, але безпосередньо небезпечних ударів по воротах новозеландців не було.
На 63-й хвилині новозеландець Віселіч потужно пробив у дотик з-за меж карного майданчика. М'яч просвистів поруч з дев'яткою.
Італійці відповіли небезпекою лише на 71-й хвилині. Монтоліво вдруге за гру завдав сильного удару з 22-х метрів. Пастон в стрибку відбив м'яч, а добити знову було нікому.
На 82-й хвилині удача була вже на стороні італійців. 18-річний Кріс Вуд в карному майданчику обіграв 36-річного Каннаваро і завдавав удару у дальній кут. М'яч пройшов в сантиметрах від стійки.
Незважаючи на те, що італійці нанесли на 20 ударів більше, це не принесло "Скуадрі адзуррі" жодних дивідендів. А не постав гватемальський арбітр придуманий пенальті, італійці могли й програти.
У третьому турі Італія битиметься за путівку в плей-офф зі Словаччиною. А новозеландці зіграють з лідером групи Парагваєм.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2010
Група F. 2-й тур
Нелспрейт. "Мбомбела"
Головний арбітр: Карлос Альберто Батрес Гонсалес (Гватемала)
ІТАЛІЯ - НОВА ЗЕЛАНДІЯ - 1:1
Італія: 12. Маркетті - 19. Дзамбротта, 5. Каннаваро, 4. К'єлліні, 3. Крішито - 7. Пере (16. Каморанезі, 46), 6. Де Россі, 15. Маркізіо (20. Пацціні, 61), 22. Монтоліво - 9. Яквінта, 11. Джилардіно (10. Ді Натале, 46)
Нова Зеландія: 1. Пастон - 4. Рід, 6. Нельсен, 5. Віселіч (21. Крісті, 81), 19. Сміт - 14. Феллон (20. Вуд, 63), 11. Бертос, 7. Елліотт, 3. Локхед, 10. Кіллен (13. Беррон, 90+3) - 9. Смельц
0:1 Шейн Смельц, 7
1:1 Вінченцо Яквінта, 29 - пенальті
Попередження: Рорі Феллон, 14; Томмі Сміт, 28; Раян Нельсен, 87

Збірна Парагваю з рахунком 2:0 перемогла Словаччину у другому турі чемпіонату світу з футболу.

Перший тайм пройшов за територіальної переваги парагвайців. Вже на 4-й хвилині південноамериканці могли відкривати рахунок. Санта Круз, отримавши м'яч на лінії карного майданчика, завдав сильний удар у дев'ятку. Муха в красивому стрибку парирував удар парагвайця.
Однак на 27-й хвилині Муха був безсилий. Барріос, отримавши м'яч перед карним майданчиком, відпасував на Веру. А Енріке у дотик відправив снаряд у кут воріт Мухи.
На 39-й хвилині Муха знову врятував словаків від голу. Санта Круз вийшов один на один з Мухою і Ян відбив удар ногою.
Незважаючи на заміни у складі словаків, у другому таймі продовжили домінувати парагвайці.
А за 5 хвилин до кінця матчу всі питання про переможця гри зняв Крістіан Ріверос. Торрес виконав подачу у карний майданчик словаків, там виникла легка плутанина. М'яч відскочив до да Сілва, а той відкотив під удар Ріверосу. Півзахисник сильним ударом з лівої ноги поцілив у лівий кут.
В компенсований час створили свій єдиний гольовий момент. Віттек пальнув по воротах парагвайців з дальньої дистанції, м'яч летів під поперечину і Вільяр відвів загрозу в красивому стрибку.
Отже, Парагвай набрав чотири очки і у третьому турі зіграє з Новою Зеландією. Словаччина, маючи одне очко, у третьому турі зустрінеться з Італією.