Головна » Футбол. Чемпіонат світу-2010. Перші матчі у "групі смерті"

Футбол. Чемпіонат світу-2010. Перші матчі у "групі смерті"

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
На чемпіонаті світу з футболу розпочали боротьбу команди з "групи смерті". Першими у групі G зустрілися збірні Португалії та Кот-д'Івуару.
Гостріше почали португальці і на 11-й хвилині Кріштіану Роналду наніс потужний удар з 25-ти метрів. Івуарійців врятувала стійка воріт.
Ближче до середини тайму перевага перейшла до африканців, які раз за разом турбували оборону європейців.
Другий тайм почався з кількох небезпечних моментів біля воріт Рікарду. На 49-й хвилині Калу класно прострілив на Діндане, однак форвард не дотягнувся до м'яча, щоб переправити його в сітку воріт. А на 55-й хвилині Яя Туре змістився з правого флангу в центр і віддав передачу під удар Калу. Нападник "Челсі" мав достатньо часу, щоб прицілитися і завдати влучний удар, але відправив снаряд в руки Рікарду.
На 66-й хвилині на поле з гіпсом на руці вийшов лідер "слонів" Дідьє Дрогба. Нападник змінив свого одноклубника з "Челсі" Саломона Калу. Однак вихід Дідьє не додав атаці івуарійців додаткової сили.
На 80-й хвилині Тіене збив Кріштіану Роналду і сам постраждалий вирішив виконувати штрафний удар з 35-ти метрів. Роналду класно пробив, але м'яч просвистів над "дев'яткою".
В заключні хвилини матчу команди діяли дуже обережно, намагаючись зберегти власні ворота "на замку".
Та все ж, в компенсований час "слони" могли вирвати перемогу. Дрогба вирвався на побачення з Рікарду, але з гострого кута пробив дуже неточно.

У другому турі Кот-д'Івуар гратиме з Бразилією, а Португалія екзаменуватиме КНДР.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2010
Група G
Порт-Елізабет. "Нельсон-Мандела-Бей"
Головний арбітр: Хорхе Ларріонда (Уругвай)
КОТ-Д'ІВУАР - ПОРТУГАЛІЯ - 0:0
Кот-д'Івуар: 1. Баррі - 4. Коло Туре (С), 17. Тіене, 20. Демель, 21. Ебуе (13. Ромарік, 89) - 5. Зокора, 9. Тіоте, 19. Яя Туре - 8. Калу (11. Дрогба, 66), 10. Жервіньо (18. Кейта, 82), 15. Діндане
Португалія: 1. Едуардо - 2. Бруно Алвеш, 3. Паулу Феррейра, 6. Рікарду Карвалью, 23. Фабіо Коентрао - 8. Педру Мендеш, 16. Рауль Мейрелеш (17. Рубен Аморім, 85), 20. Деку (19. Тьягу, 62) - 7. Кріштіану Роналду, 9. Лієдсон, 10. Данні (11. Сімау, 55)
Попередження: Дідьє Зокора, 7; Гі Демель, 20; Кріштіану Роналду, 20

В боротьбу на чемпіонаті світу вступили 5-разові чемпіони світу - збірна Бразилії.
Суперниками "пентакампеонів" у першому турі була збірна КНДР, одна з найбільших загадок турніру.
І перший тайм це підтвердив. Корейці ні в чому не поступалися іменитим суперникам, а за кількістю небезпечних моментів навіть перевершили чарівників м'яча. Бразильцям вдалося притиснути суперників до їх воріт лише в кінцівці тайму. Однак корейці дуже впевнено і грамотно оборонялися і не дозволили супернику створити бодай один небезпечний момент.
На 50-й хвилині бразильці заробили небезпечний штрафний удар в 20-ти метрах від воріт. До м'яча підійшов Бастос і наніс сильний удар з лівої ноги. Повз ворота.
На 55-й хвилині бразильці таки відкрили рахунок. Майкон отримав пас на хід від Елено на правому фланзі, пройшов майже до лінії поля і прострілив. М'яч успішно зрізався з ноги і влетів у ворота. Голкіпер корейців Рі Мьон Гук розчаровано розвів руками.
Забивши гол, бразильці повністю взяли ініціативу у свої руки. На 64-й хвилині Луїс Фабіано, отримавши передачу від Робіньо, пробив з вигідної позиції вище воріт.
На 72-й хвилині корейці пропустили контратаку. Робіньо класним пасом знайшов у карному майданчику Елано і колишній "гірник" метрів з 12-ти в дотик відправив м'яч у дальній кут - 2:0.
Забивши другий м'яч, бразильці перевели гру у спокійне русло. А корейці, ймовірно, втомилися і неспішно не йшли в атаку.
На 89-й хвилині корейці відіграли один м'яч і "оживили" гру. Чон Те Се в стрибку головою скинув м'яч на Чи Юн Нама. Той впевнено проскочив двох захисників і відправив м'яч у сітку.
Корейці кинулися рятувати гру, але угорський арбітр додав лише дві хвилини. Корейці двічі пробивали з-за меж карного майданчика. На жаль, неточно.
Фінальний свисток зафіксував перемогу бразильців з рахунком 2:1. "Пентакампеони" відверто не заслуговували на цей результат. А корейці постали гідною командою, яка ще поп'є крові у івуарійців та португальців. "Група смерті" підтверджує свою назву.
У другому турі Бразилія зустрінеться з Кот-д'Івуаром. А КНДР зіграє з Потугалією.