Головна » Футбол. Чемпіонат світу-2010. Збірна Іспанії перемогла Чилі, збірні Швейцарії і Гондурасу зіграли в "суху" нічию. Відео

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Збірна Іспанії перемогла Чилі з рахунком 2:1 у третьому турі чемпіонату світу. "Червона фурія" вийшла в плей-офф з першого місця, а чилійці - з другого.
З перших хвилин іспанці наткнулися на жорсткий пресинг зі сторони чилійців. Латиноамериканці володіли територіальною перевагою і провели серію небезпечних атак і Ікер Касильяс кілька разів рятував команду від голу.
А на 25-й хвилині іспанці скористалися помилками гравців та голкіпера суперника. Вальдівія обрізав у чужому карному майданчику. Тут же пішла довга передача на хід Фернандо Торресу. Браво побіг рятувати ситуацію і форварда випередив, але вибив м'яч прямо на Вілью і Давід класним ударом метрів з 40-ка вразив порожні ворота.
На 31-й хвилині відчайдушний підкат Піке врятував іспанців після удару Босежура. Завдяки Піке м'яч змінив напрямок польоту і пролетів в кількох сантиметрах від стійки.
А через шість хвилин іспанці подвоїли перевагу. Давід Вілья обіграв суперника на лівому фланзі і віддав передачу в центр на Іньєсту і той з лінії карного майданчика відправив м'яч у правий кут. В цьому ж епізоді арбітр вгледів фол Естради проти Торреса в неігровому епізоді і показав йому другу жовту картку. Де там суддя побачив порушення правил, одному йому відомо.
На початку другого тайму латиноамериканці відіграли один гол. Мільяр сильно пробив з-за меж карного майданчика і м'яч після рикошету від захисника іспанців Піке влетів у сітку воріт Касильяса.
Пропустивши гол, іспанці стали уважніше діяти у захисті. А чилійці, знаючи результат паралельного матчу, особливо не рвалися в атаку.
На останніх хвилинах матчу глядачі освистували дії футболістів на полі.
У підсумку, збірна Іспанії виграла групу H і у 1/8 фіналу зіграє з сусідами з Португалії. А Чилі належить гра з Бразилією.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2010
Група H. 3-й тур
Преторія. "Лофтус Версфельд"
Головний арбітр: Марко Антоніо Родрігес Морено (Мексика)

ЧИЛІ - ІСПАНІЯ - 1:2
Чилі (4-1-2-3): 1. Браво - 17. Медель, 3. Понсе, 18. Жара, 8. Відаль - 4. Ісла - 13. Естрада, 10. Вальдівія (22. Паредес, 46) - 11. Марк Гонсалес (20. Мільяр, 46), 7. Санчес (16. Орельяна. 66), 15. Бусежур
Іспанія (4-1-3-2): 1. Касильяс - 15. Серхіо Рамос, 3. Піке, 5. Пуйоль, 11. Капдевіла - 16. Бускетс - 8. Хаві, 14. Хабі Алонсо (20. Хаві Мартінес, 73), 6. Іньєста - 9. Торрес (10. Сеск, 55), 7. Давід Вілья
0:1 Давід Вілья, 25
0:2 Андрес Іньєста, 37
1:2 Родріго Мільяр, 47
Попередження: Гарі Медель, 16; Вальдо Понсе, 20; Марко Естрада, 22
Вилучення: Марко Естрада, 38

Збірні Швейцарії і Гондурасу зіграли в "суху" нічию у третьому турі чемпіонату світу. Обидві команди завершили боротьбу на турнірі.
Перший тайм команди зіграли "без воріт". Швейцарці, звісно, атакували, але пройти ешелоновану оборону суперника їм було не під силу.
А початок другого тайму був за Гондурасом. Північномериканці не реалізували дві гарних можливості для взяття воріт.
Оттмар Хітцфельд додав свіжої крові в атакуючу лінію, проте у швейцарців абсолютно нічого не виходило біля воріт Вальядареса.
А от біля протилежних воріт час від часу було гаряче. Зокрема на 71-й хвилині гондурасці провели відмінну контратаку, підловивши провал швейцарської оборони. Суасо відпасував на Мартінеса, який бив по воротах з забійної позиції, але Бенальо в красивому стрибку перевів м'яч через поперечину.
З 80-ї хвилини команди почали грати у відкритий футбол, однак через брак техніки у атакуючих футболістів у завершальній фазі атак глядачі на стадіоні "Фрі Стейт" так і не побачили забитих голів. На 83-й хвилині гондурасці таки забили гол, але арбітр справедливо не зарахував взяття воріт через офсайд.
Гондурас втретє зіграв у нічию на чемпіонатах світу (перша і друга нічиї були на ЧС-1982). А от Швейцарія, вигравши у першому турі в Іспанії, не змогла вийти з групи.