Головна » Футбол. Чемпіонат світу-2010. Збірна Німеччина розгромила Англію з рахунком 4:1. ВІДЕО

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Збірна Німеччина розгромила Англію з рахунком 4:1 у 1/8 фіналу чемпіонату світу.
Перший небезпечний момент у матчі завершився взяттям воріт. Голкіпер німців Мануель Нойєр далеко вибив м'яч від своїх воріт, Мірослав Клозе в позиційній боротьбі переграв Джеррарда, і в дотик переправив м'яч у сітку повз Девіда Джеймса, що вискочив з воріт.
На 30-й хвилині Клозе отримав чудову передачу від Мюллера і опинився перед голкіпером. Однак цього разу нападник не зумів переграти Девіда Джеймса у ближньому бою.
Те що не зробив Клозе, зробив через хвилину Подольскі. Черговий провал у центрі оборони англійців. Клозе віддав на Мюллера, той з правого флангу ввійшов у карний майданчик і виконав передачу на протилежний фланг, де був один Подольскі. Нападник спокійно прийняв м'яч і низом направив сферу повз Джеймса в сітку воріт.
На 38-й хвилині відповіли англійці. Після розіграшу кутового Джеррард м'яко подав у воротарський майданчик і захисник Метью Апсон ударом головою відправив м'яч у сітку.
А на 39-й хвилині трапився ключовий епізод матчу. Френк Лемпард потужно пробив з 25-ти метрів, м'яч потрапив у поперечину і відскочив на пів-метра за лінію воріт, а потім вилетів в поле. Лемпард вже побіг святкувати гол, однак арбітр не зарахував взяття воріт. Арбітр та його асистент не побачили 100-відсоткове взяття воріт.
На 53-й хвилині поперечина вдруге зіграла за Німеччину. Все той же Лемпард вистрілив зі штрафного і м'яч "поцілував" поперечину. Нойєр і не ворухнувся.
Англійці, оголивши тили, спрямували всі сили на атаку, за що були покарані на 67-й і 70-й хвилинах. Спочатку після невдалого штрафного у виконанні Лемпарда Швайнштайгер втік у контратаку, обіграв захисника= і віддав передачу на Мюллера, який з 16-ти метрів потужно пробив у ближній кут.
А через три хвилини Озіл пройшов по лівому фланзу, виконав простріл у центр карного майданчика і Мюллер розстріляв Джеймса.
4:1 - німці більше забивати не хотіли, а англійці відверто не могли.
У чвертьфіналі Німеччина зіграє з переможцем матчу Аргентина - Мексика.