Головна » Футбол. Збірна Іспанії вперше в історії чемпіонатів світу вийшла у півфінал. ВІДЕО

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Збірна Іспанії в драматичному матчі з рахунком 1:0 перемогла Парагвай у чвертьфіналі чемпіонату світу і вперше в історії вийшла у півфінал Мундіаля.
Парагвайці дали справжній бій чемпіонам Європи 2008 року і були близькими до перемоги. Однак форвард "Барселони" Давід Вілья засмутив південноамериканців, забивши свій п'ятий гол на турнірі.
На 42-й хвилині парагвайці забили чистий гол, але гватемальський арбітр не зарахував взяття воріт через офсайд, якого не було. Сантана виконав подачу з правого флангу в карний майданчик, де Вальдес класно прийняв м'яч і пробив повз Касильяса у сітку воріт.
На 59-й хвилині парагвайці отримали право на пенальті, однак Оскар Кардосо не реалізував 11-метровий. Нападник пробив на силу і Ікер Касильяс відбив удар.
А через три хвилини вже у ворота парагвайців було призначено 11-метровий. Хабі Алонсо з першої спроби забив гол. Однак арбітр попросив півзахисника перебити пенальті (двоє іспанських гравців завчасно вбігли в карний майданчик). І з другої спроби Хусто Вільяр відбив 11-метровий.
А за сім хвилин до кінця матчу Вілья забив такий бажаний для Іспанії гол. Педро вийшов один на один, але пробив у стійку. М'яч відлетів до Вільї і той красивим ударом закрутив м'яч у дальній кут. М'яч рикошетом від двох стійок влетів у сітку парагвайських воріт.
Парагвайці мали свій шанс на 89-й хвилині. Барріос вистрілив в ближній кут з 20-ти метрів. Касильяс парирував м'яч прямо перед собою на Санта Круса, але той пробив сильно і портапив у воротаря.

У півфіналі Іспанія зіграє з неперевершеною Німеччиною. Нагадаємо, що Бундестім по черзі "виніс" з Мундіалю Англію (4:1) і Аргентину (4:0).

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
1/4 ФІНАЛУ
Йоханнесбург. "Кока-Кола Парк"
Головний арбітр: Карлос Альберто Батрес Гонсалес (Гватемала)

ПАРАГВАЙ - ІСПАНІЯ - 0:1

Парагвай (4-4-1-1): 1. Вільяр - 3. Морел, 21. Алькарас, 21. Пауло Да Сілва, 2. Даріо Верон - 16. Ріверос, 8. Баррето (13. Вера, 64), 15. Касерес (19. Барріос, 84), 11. Сантана - 18. Вальдес (9. Санта Крус, 72), 7. Кардосо
Іспанія (4-2-2-2): 1. Касильяс - 11. Капдевіла, 5. Пуйоль (4. Марчена, 84), 3. Піке, 15. Серхіо Рамос - 14. Хабі Алонсо (18. Педро Родіргес, 75), 16. Бускетс, 8. Хаві, 6. Іньєста - 7. Давід Вілья, 9. Торрес (10. Сеск Фабрегас, 56)

0:1 Давід Вілья

Нереалізовані пенальті: Оскар Кардосо, 59 (сейв Касильяса); Хабі Алонсо, 62 (сейв Вільяра)
Попередження: Херард Піке, 57; Антолін Алькарас, 59; Віктор Касерес, 59; Серхіо Бускетс, 63; Клаудіо Морел Родрігес, 71; Джонатан Сантана, 88