Головна » Футбол. Збірна Німеччини розгромила Аргентину у 1/4 фіналу чемпіонату світу. ВІДЕО

Коментарі: 0 Спорт

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Гра завершилась з рахунком 4:0. У складі німців забивали Томас Мюллер, Мірослав Клозе (двічі) і Арне Фрідріх.
Німці відкрили рахунок на 3-й хвилині. Швайнштайгер виконав подачу зі стандарту, а Мюллер, зігравши на випередженні, головою переправив м'яч у сітку. Томас забив свій четвертий гол на турнірі.
На 24-й хвилині швидку контратаку Бундестіма ударом з 14-ти метрів завершав Клозе. М'яч після його удару пролетів над поперечиною.
Аргентинці відповіли гольовим моментом на 36-й хвилині. Мессі пробив зі стандарту, направивши м'яч у стінку. Аргентинці потім продовжили свою атаку і навіть забили гол, який не був зарахований через офсайд відразу у чотирьох футболістів у білих футболках.
У середині другого тайму Бундестім відправив хлопців Марадони у нокаут. На 68-й хвилині Подольскі, отримавши передачу від Мюллера, з лівого флангу, увійшов у карний майданчик і викотив сферу на Клозе, який буквально вніс м'яч у ворота.
А на 74-й хвилині блискучий прохід Швайнштайгера точним ударом з лінії карного майданчика завершив Арне Фрідріх.
Жирну крапку поставив на 89-й хвилині Клозе. Озіл класно подав зліва і Клозе сходу в дотик відправив м'яч у сітку. Мірослав забив 14-й гол на Мундіалях. До Роналдо залишився один м'яч, до рекорду - два.
Німці творять дива на Мундіалі. Чотири м'ячі Англії, Німеччині. Хто наступний: Іспанія чи Парагвай?