реклама партнерів:
Головна » Партія регіонів готова до проведення дострокових виборів Верховної ради

Партія регіонів готова до проведення дострокових виборів Верховної ради


Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
Партія регіонів готова до проведення дострокових виборів Верховної ради, заявив депутат від фракції ПР Борис Колесніков.
"Якщо всі українські політики, які представлені в парламенті, візьмуться за вихід з кризи, то коаліція може досить довго пропрацювати. Якщо ж такого не відбудеться, то розпуск парламенту - це єдиний вихід з цієї ситуації", - сказав він.
На питання, чи готова Партія регіонів до такого варіанту розвитку подій, депутат відповів: "у тому числі".
Щодо інформації про нібито домовленість між президентом Віктором Ющенком і Партією регіонів про створення нової коаліції за участю депутатів від НУ-НС, Колесніков зазначив: "Такої домовленості навіть теоретично не могло бути".
"Тоді що заважало створювати коаліцію раніше, якщо такі домовленості могли бути? Це неможливо", - пояснив "регіонал".
Він також в черговий раз відкинув можливість створення коаліції з БЮТ, наголосивши, що після другого туру президентських виборів не було жодних зустрічей між керівництвом БЮТ та Партії регіонів.
Нагадаємо, раніше Віктор Янукович заявив, що не виключає створення у парламенті широкої коаліції у складі ПР, Блоку Литвина, комуністів та "більшої частини" НУ-НС. Голова фракції Блоку Литвина вже підтвердив, що його політична сила, скоріш за все, буде готова приєднатися до такої більшості.

За матеріалами: ТСН







Модуль не активізовано (module is not installed)