реклама партнерів:
Головна » ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ ФІНАЛЬНИХ КОНКУРСІВ ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ “ЧЕРВОНА РУТА-2013" (26-29 вересня 2013)

ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ ФІНАЛЬНИХ КОНКУРСІВ ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ “ЧЕРВОНА РУТА-2013" (26-29 вересня 2013)


Коментарі: 0 «Червона рута»

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ ФІНАЛЬНИХ КОНКУРСІВ ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ “ЧЕРВОНА РУТА-2013"
26-29 вересня 2013р., м. Київ
НК «Експоцентр України»


у жанрах: популярної, сучасної танцювальної, акустичної, рок- та іншої музики

26 вересня
ІНША МУЗИКА


1. гурт «3V1» («Три в одному») (м. Львів)
2. Михайло Мацьо (с. Шевченківські Гаї, Тернопільський р-н, Тернопільська обл.)
3. гурт «ВолюмКонтроль» (м. Ужгород, Закарпатська обл.)
4. гурт «Золотіні» (м. Житомир)
5. гурт «Віскула» («VISCULA») (м. Луцьк, Волинська обл.)
6. гурт «Фадіві м’юзік» («FADIVI music») (м. Харків)
7. гурт «Фолькнери» (м. Київ; с.Щасливе, Бориспільський р-н, Київська обл.)
8. гурт «ДомРа» (м. Київ)
9. гурт «Каліка Бенд» («KALIKAband») (м. Київ)

26 вересня
ПОПУЛЯРНА МУЗИКА


1. Лисак Діана (смт. Муровані Курилівці, Вінницька обл.)
2. Дубик Дарина (м.Львів)
3. Негребецька Майя (м. Івано-Франківськ)
4. Гулюк Іванна у супроводі гітаристів та лірника (м. Рівне)
5. гурт «Небо Стефанії» (м. Суми)
6. Чилікіна Юля (с. Вознесенка, Мелітопольський р-н., Запорізька обл.)
7. гурт «Ю Ей» - «Юніверсал Акустікс» («UA» - «Universal Acoustics») (м. Полтава)
8. Лопатіна Катерина (с. Восход, Красногвардійський р-н, АР Крим)
9. Колихаєва Христина (м. Херсон)
10. Біда Альона (с.Дудчани, Нововоронцовський р-н, Херсонська обл.)
11. Соломєєва Катерина у супроводі гурту «Бревіс» (м. Кіровоград)
12. Інна Стар (Коваленко Інна) (м. Чернігів)
13. Попова Ксенія (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)
14. Рожко Валентина (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.)
15. Назарчук Ольга (м. Хмельницьк)
16. Гласова Інна (смт. Вовковинці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл.)
17. Копинець (Шип) Мирослава (м. Ужгород, Закарпатська обл.)
18. Шевчук Діана (с. Буяни, Луцький р-н., Волинська обл.)
19. Кардаш Маргарита (с. Затурці, Локачинський р-н, Волинська обл.)
20. Якимчук Аліна (с. Товтри, Заставнівський р-н, Чернівецька обл.)
22. Фаліна Олеся (м. Полтава)
23. Лисичкіна Юля (м. Харків)
24. Наливайко Валерія (м. Київ)
25. Вовчук Катерина (м. Київ)

27 вересня
СУЧАСНА ТАНЦЮВАЛЬНА МУЗИКА


1. гурт «Радіоцех» (м. Миколаїв)
2. проект «5-ий Океан» (Грушко Тарас) (м. Липовець, Вінницька обл.)
3. «Котигорошко» (Василь Куцій) (м. Івано-Франківськ)
4. гурт «Невидиме полотно» (м. Рівне)
5. гурт «Евас» (м. Каланчак, Херсонська обл.)
6. Микусь Михайло (м. Тернопіль)
7. проект «Кедр на Ливані» (Чечун Ігор) (м. Київ)

27 вересня
РОК-МУЗИКА


1. гурт «Сімона Лі» («Simona Lee») (м. Макіївка, Донецька обл.)
2. гурт «Індіго» (м. Миколаїв)
3. гурт «Штандари» (с.Метанівка, Теплицький р-н, с. Жданівка, Хмільницький р-н, м.Ямпіль, м. Вінниця, Вінницька обл.)
4. гурт «Дзвони сонця» (м. Львів, м. Городок, Львівська обл.)
5. гурт «Вруна» («WRUNA») (м. Березне, Рівненська обл.)
6. гурт «Форт Кенігсберг» (м. Кролевець, Сумська обл.)
7. гурт «Інша думка» (м. Запоріжжя)
8. гурт «Енд оф лімітс» (м. Миргород, Полтавська обл.)
9. гурт «ІЗОБАРРА-ТОР» (м. Сватове, Луганська обл.)
10. гурт «Нова нова» (м. Луганськ)
11. гурт «Хай хопс» («High Hopes») (м. Сімферополь, АР Крим)
12. гурт «Час уперед» (м. Цюрупинськ, Херсонська обл.)
13. гурт «Знайдені речі» (м. Ізмаїл, Одеська обл.)
14. гурт «Зе лав хейтез» («The Love Haters») (м. Чернігів)
15. гурт «ЕтоСамоє» («EtoSamoe») (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)
16. гурт «Етнатерра» («Етнаterra») (м. Володимир-Волинський, Волинська обл.)
17. гурт «Сіксід» («SICKS[EE]D») (м. Чернівці, м. Новоселиця, Чернівецька обл.)
18. гурт «Бандурбенд» («Bandurband») (м. Харків, м. Чугуїв, Харківська обл.)
19. гурт «Свентояр» (м. Харків)
20. гурт «Легенда фоліум» («Legenda Folium») (м. Харків)
21. гурт «ДЕШ» («DASH») (м. Київ)
22. гурт «Полбенд» («Polbend») (м. Київ)
23. гурт «Світло» («SWEETLO») (м. Київ)

28 вересня
АКУСТИЧНА МУЗИКА


1. Близнюк Тарас (м. Городище, Черкаська обл.)
2. Шпилюк Юлія (м. Хмельницьк)
3. Рябко Олександр у супроводі рок-гурту (м. Запоріжжя)
4. гурт «Колір» (м. Запоріжжя)
5. гурт «АйАгАш» (м. Луганськ)
6. гурт «Флайн Свон» («Flying Swan») (м.Старобільськ, Луганська обл.)
7. гурт «Верлібена» («Verlibena») (м. Сімферополь, АР Крим)
8. проект «Гармошка Джона» (Самсоненко Антон) (м. Севастополь)
9. Сергій Дуров (м. Світловодськ, Кіровоградська обл.)
10. гурт «Ескіз Кода» («Eskiz Koda») (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)
11. гурт «Пікап» («ПікUP») (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)
12. гурт «Без нот» (м. Бучач, Тернопільська обл.)
13. гурт «Маємо назву» (м. Ужгород, Закарпатська обл.)
14. Мельнов Євген у складі тріо (м. Бердичів, Житомирська обл.)
15. гурт «Крамниця думок» (м. Харків)
16. гурт «Телері» (м. Київ)
17. Набожняк Роман (м. Черкаси)
18. Кищенко Анатолій (м. Київ)

у жанрі українського автентичного фольклору

26 вересня
ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА СОЛЬНА


1. Віктор Левицький (м. Івано-Франківськ)
- гуцульська дуда
- фрілка
- флоєра
2. Шкурган Зіновій (с. Залуччя-Долішнє, Снятинський р-н., Івано-Франківська обл.)
- гуцульські цимбали
3. Варцаб'юк Дмитро (с. Матвіївка, Вільшицький р-н, Запорізька обл.)
- цимбали
4. Качак Віталій (с. Лука, Лохвицький р-н, Полтавька обл.)
- сопілка 6-діркова
- полтавський ріжок
5. Євдощак Юрій (с. Довгопілля, Путильський р-н, Чернівецька обл.)
- дримба
- телинка
6. Павлюк Марк (м. Чернівці)
- скрипка
7. Божинський Назар (м. Харків)
- скрипка
- балабайка
- сурма
8. Олексій Павлечко (м. Київ)
- сопілка (бойківська пищалка)
9. Бережнюк Максим (м. Київ)
- флояра
- дримба
- поліська дуда

26 вересня
КОБЗАРСЬКО-ЛІРНИЦЬКЕ ВИКОНАВСТВО


1. Губський Олексій (м. Одеса)
- кобза
2. Віктор Левицький (м.Івано-Франківськ)
- колісна ліра
3. Божинський Назар (м. Харків)
- старосвітська бандура
- колісна ліра
- кобза
4. Нечипоренко Сергій (смт. Володарка, Київська обл.)
- кобза
5. Святослав Силенко (м. Київ)
- старосвітська бандура
6. Дмитро Лук'яненко (м. Глухів, Сумська обл.)
- старосвітська бандура

26 вересня
СПІВ: ГУРТИ


1. гурт «Мокоша» (м. Вінниця)
2. гурт «Любисток» (м. Керч, АР Крим)
3. гурт «Світлячок» (м. Щорс, Чернігівська обл.)
4. гурт «Вінець» (м. Бердичів, Житомирська обл.)
5. гурт «Стежка» (м. Харків)
6. гурт «Роксоланія» (м. Київ)

26 вересня
СПІВ: ДУЕТИ-ТРІО-КРАРТЕТИ


1. дует «Зорецвіт» (м. Миколаїв)
2. вокальний дует братів Зварчуків (с. Пуків, Рогатинський р-н, Івано-Франківська обл.)
3. квартет «Щебетухи» (м. Бердичів, Житомирська обл.)
4. дует «Білі береги» (с.Степань, с. Корост, Сарненський р-н., Рівненська обл.)
5. тріо «Серпанок» (м. Рівне)
6. дует Юлі Герштун (Новосад) та Анастасії Друзюк (м.Київ)
7. тріо «Навна» (м. Київ)
8. тріо «Козачка» (м. Київ)
9. дует сестер Лідії та Олександри Яковенко (м. Біла Церква, Київська обл.)

26 вересня
СПІВ: СОЛЬНИЙ


1. Аліна Кузьміна (м. Черкаси)
2. Тетяна Засуха (с. Мошне, Черкаська обл.)
3. Кравець Ірина (м. Вінниця)
4. Ірина Прокоп’юк (м. Івано-Франківськ)
5. Анастасія Гаріджук (м. Івано-Франківськ)
6. Крижик Інна (с. Переходичі, Рокитнянський р-н, Рівненська обл.)
7. Бойко Тетяна (м. Суми)
8. Полякова Євгенія (м. Суми)
9. Глущенко Юля (м. Полтава)
10. Кульпікіна Ольга (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)
11. Маліновська Вікторія (м. Бердичів, Житомирська обл.)
12. Волотовська Анна (м. Бердичів, Житомирська обл.)
15. Дулова Тетяна (м. Житомир)
13. Мишковська Яна (с. Южинець, Кіцманський р-н, Чернівецька обл.)
14. Шамрай Ірина (с. Одноробівка, Золочівський р-н, Харківська обл.)
15. Давидова Дарина (м. Харків)
16. Слободенюк Галина (м. Харків)
17. Ватаг Леся (с. Озадівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл.)
18. Чумаченко Анастасія (м. Одеса)

27 вересня
СПІВ: ГУРТИ


1. зразковий фольклорний гурт «Марічка» (м. Калуш, Івано-Франківська обл.)
2. гурт «Червона калина» (с. Некрасове, Глухівський р-н, Сумська обл.)
3. гурт «Радониця» старша група (м. Сімферополь, АР Крим)
4. гурт «Ладовиця» старша група (м. Хмельницький)
5. гурт «Перлинка» (м. Славута, Хмельницька обл.)
6. гурт «Берегиня» (м. Хмельницький)
7. гурт «Щедрик» (м. Славута, Хмельницька обл.)
8. народний фольклорний етнографічний ансамбль «Ужгород» (м. Ужгород, Закарпатська обл.)
9. гурт «Волинські узори» (м. Луцьк, Волинська обл.)
10. народний художній фольклорно-етнографічний колектив «Вербиченька» старша група Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості (смт. Нова Водолага, Харківська обл.)

27 вересня
СПІВ: СОЛЬНИЙ


1. Семенова Тетяна Сергіївна (с. Трикрати, Вознесенський р-н, Миколаївська обл.)
2. Рагімова Рита (м. Рівне)
3. Возняк Анна (м. Рівне)
4. Кучерук Людмила (м. Рівне)
5. Чернюк Сергій (м. Рівне)
6. Полетнєва Анастасія (м. Сімферополь)
7. Чернік Тетяна (смт. Гвардійське, Новомосковський р-н.)
8. Волошина Ірина (м. Хмельницький)
9. Сабій Оріана (м. Хмельницький)
10. Цвігунова Дарія (м. Хмельницький)
11. Сайпель Мирослав (м. Славута, Хмельницька обл.)
12. Гунченко Вікторія (м. Хмельницький)
13. Форсюк Дарія (м. Славута, Хмельницька обл.)
14. Григорук Олександра (м. Славута, Хмельницька обл.)

27 вересня
СПІВ: ДУЕТИ-ТРІО-КРАРТЕТИ


1. дует Рити Рагімової та Юлі Миколайчук (м. Рівне)
2. співочий гурт Етнокультурного центру Етнокультурного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді (м. Рівне)

27 вересня
ВИКОНАННЯ ОБРЯДІВ


1. гурт «Мальва» (с. Трикрати, Вознесенський р-н, Миколаївська обл.)
2. гурт «Веснянка» Етнокультурного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді (м. Рівне)
3. гурт «Заграярочка» (м. Волноваха, Донецька обл.)
4. гурт «Берегиня (с. Звенигород, Львівська обл.)
5. гурт «Радониця» молодша група (м. Сімферополь)
6. дитячий фольклорний колектив «Джерельце» Районного центру дитячої та юнацької творчості (смт. Олександрівка, Кіровоградська обл.)
7. фольклорний гурт «Світанкові роси» Новомосковської районної дитячої школи мистецтв (смт. Гвардійське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл.)
8. гурт «Ладовиця» молодша група (м. Хмельницький)
9. гурт «Веретенце» (м. Славута, Хмельницька обл.)
10. гурт «Зернятко» (м. Хмельницький)
11. Народний обрядово-фольклорний колектив БК с. Золотарьово Хустського р-ну
у музичному супроводі інструментального гурту «Едельвейс» (с. Золотарево, Хустський р-н, Закарпатська обл.)
12. гурт «Джерельце» (м. Житомир)
13. гурт «Полісяночка» (с. Листвин, Овруцький р-н, Житомирська обл.)
14. гурт «Веретенце» (с.Уховецьк, Ковельський р-н, Волинська обл.)
15. гурт «Ранкова роса» (м. Рівне)
16. гурт «Криниченька» (с. Шишківці, Кіцманський р-н, Чернівецька обл.)
17. гурт «Вербиченька» старша група Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості (смт. Нова Водолага, Харківська обл.)
18. гурт «Вербиченька» молодша група Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості (смт.Нова Водолага, Харківська обл.)

27 вересня
ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА: СОЛЬНА


1. Шевчук Олена Етнокультурного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді (м. Рівне)

27 вересня
ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА: ГУРТОВА


1. гурт «Троїсті музики» народного фольклорного гурту «Веснянка» Етнокультурного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді (м. Рівне)
2. народний фольклорний етнографічний ансамбль «Ужгород» (м. Ужгород, Закарпатська обл.)
3. троїсті музики «Едельвейс» БК с. Золотарево (с. Золотарево, Хустський р-н, Закарпатська обл.)



Додаткову інформацію та акредитацію для ЗМІ можна отримати за контактами:
044 360 75 26,
067 445 57 87,
066 880 38 32,
063 041 48 71
chruta@ukr.net






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

21:04
27-Трав-2024
Франція направить в Україну інструкторів для підготовки українських військовослужбовців
Спільно з Міністром оборони Рустемом Умєровим провели відеозустріч із Міністром Зброй
15:05
27-Трав-2024
Вибір насіння кукурудзи - Які параметри важливі для гарного врожаю

Кукурудза є однією з найважливіших культур у сільському господарстві, забезпечуючи

06:27
25-Трав-2024
Підтримайте «Фактор-Друк» — один з найбільших поліграфічних комплексів у Східній Європі
Долучатеся до допомоги !
«Фактор-Друк» — один з найбільших поліграфічних компл
06:00
25-Трав-2024
На Харківському напрямку українські захисники відтісняють ворога від переднього краю оборони
На Харківському напрямку українські захисники штурмовими діями відтісняють ворога від
10:10
24-Трав-2024
Вибухова справа: росія звинувачує Україну у злочинах, які скоїла сама
Третій рік йде повномасштабна агресивна війна росії проти України. Геноцид на окупова
18:15
22-Трав-2024
Новий ультиматум для НАТО
Мабуть ви вже чули про намір уряду РФ оголосити своїми внутрішніми морськими водами ч
16:48
22-Трав-2024
Сили Оборони влучно відпрацювали по розташуванню росіян в окупованому Луганську
Українські оборонці продовжують нищити окупантів там, де вони того найменше очікують.
23:59
20-Трав-2024
Як новачкові легко освоїти механіку? Поради експертів

Багато автолюбителів-початківців переживають про те, як навчитися їздити на автомо

20:11
20-Трав-2024
Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» очолила Наталія Реброва
Сьогодні, 20 травня, т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав К
08:43
19-Трав-2024
Бокс. Усик переміг Ф’юрі та забрав титул абсолютного чемпіона світу
Володар поясів WBA, WBO, IBF і IBO Олександр Усик (22-0-0, 14 KO) переміг чемпіона WB
Усі новини