Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Попасну обстрілюють терористи: знищили завод, елеватор та житлові будинки. Відео

Попасну обстрілюють терористи: знищили завод, елеватор та житлові будинки. Відео


Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Містечко Попасна наразі під контролем українських сил. Однак бойовики засіли лише за 12 кілометрів у Первомайську.
Звідти українських військових постійно обстрілюють, попри проголошене обома сторонами конфлікту перемир'я, йдеться в сюжеті ТСН
Сьогодні прямими влучаннями бойовики знищили елеватор і гіпсовий завод.
"Практично кожен день 10-15 снарядів прилітають від них. Зараз горить приватний сектор", - розповів міський голова Попасної Юрій Онищук.
Очевидці відзначають, що ракети з боку Первомайська прилітають хаотично. Одна падає недалеко від передового посту, інша влучає в жиловий будинок далеко від позицій військових.
"Перемир'я в односторонньому порядку", - констатує один із солдатів Андрій Гнеп'юк, який добровольцем пішов у 4-й батальйон захищати країну.
Бійці захищають свої позиції вдень і вночі від диверсійних груп, які намагаються знайти слабкі місця в обороні Попасної. "50 метрів – вступили у вогневий контакт. В основному працювали снайпери. По ночах приходили люди від посадки", - розповів солдат Андрій Лисканюк.
Військові з Франківщини на передовій облаштували капличку. Тут же на дереві розмістили обереги – малюнки від дітей. "Волонетри приносять нам такі прапори з побажаннями. Привозять малюнки. Піднімають нам дух. Хочеться, щоб побільше діти нам присилали малюнки", - зізнається боєць Янек Цобко. ї
Хлопці тримають на замку Попасну, яка за настроями зовсім не українська. Містяни чекають на повернення ополченців. Але якщо місто впаде, тоді агресорові відкрівається пряма дорога на Артемівськ та Дебальцеве.

Як уже повідомлялося, Попасну на Луганщині обстріляли бойовики, люди в паніці втікають із міста.

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк







Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

20:57
22-Лип-2025
«Руки геть від НАБУ і САП»: у Києві, Дніпрі, Львові люди вийшли на акції протесту
Близько тисячі людей у Києві, Дніпрі та Львові ввечері 22 липня вийшли на пікети з ви
20:49
22-Лип-2025
Єврокомісарка відреагувала на ухвалення Верховною радою скандального закону щодо НАБУ і САП
Єврокомісарка з питань розширення Марта Кос заявила про серйозну стурбованість у зв’я
09:15
21-Лип-2025
Театр, що відкриває світ: Інклюзивний досвід у німецькому театрі LTT
Нещодавно в регіональному театрі (LTT) міста Тюбінген (Німеччина) відбулася знакова п
17:11
20-Лип-2025
Танки Abrams від Австралії доставили в Україну
Уряд Австралії офіційно передав Збройним силам України першу партію танків M1A1 Abram
10:27
20-Лип-2025
Усик переміг Дюбуа і звернувся до українських воїнів
Ключовим став п’ятий раунд, під час якого Усик провів серію результативних ударів, за
Усі новини

Сollaborator