реклама партнерів:
Головна » «Славянское единство - 2014» вкотре фестивалитиме на українській землі

«Славянское единство - 2014» вкотре фестивалитиме на українській землі


Коментарі: 0 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
У суботу, 28 червня з 5.00 до 19.00 (час Київський) буде зупинено рух транспортних засобів, які слідують через державний кордон в пунктах пропуску «Нові Юрковичі» (Росія) та «Веселівка» (Білорусь).

І не тому, що йде російсько-українська війна, а у зв’язку з проведенням Російською Федерацією та Республікою Білорусь біля Монумента «Дружби народів», поблизу с. Сеньківка Городнянського району традиційного Міжнародного фестивалю слов’янських народів «Славянское единство - 2014».

Завершить цей традиційний фестиваль, цитую за сайтом Брянського правітєльства, «праздничная концертная программа народной артистки Украины и Ингушетии Таисии Повалий и народного артиста Российской Федерации Александра Серова».

Отже, все як завжди?

Нагадаю, що так званий монумент «Дружби народів» або «Три сестри» був побудований чернігівцями на українській території у 1975 році. Ця споруда перебуває на державному обліку, як пам’ятка монументального мистецтва республіканського значення та має охоронний номер № 574 (за рішенням Чернігівської обласної ради № 551 від 17.11.1980 р.).

Монумент знаходиться на балансі Сеньківської сільської ради. На нього укладено охоронний договір № 57 від 2 жовтня 2006 року між управління культури Городнянської районної державної адміністрації та головою Сеньківської с/ради Голованом Ю.В.

Тож саме українці усі роки так званої «дружби» здійснювали витрати на утримання, ремонт і реставрацію цього монумента, а «слав’янські братани» лише нахаляву щорічно на ньому фестивалили.

І останнє.

Як запевнюють високопосадовці Чернігівської ОДА в цьому році на День Конституції України начебто не планується офіційно(!) брати участь у цьому завжди політизованому «братерському» фестивалі.

Тож виникає питання: Чому росіяни без дозволу(!?) використовуватимуть в своїх імперських інтересах територію і споруду, які належать Українській державі?

Невже нас вкотре дурять?

Безсумніву, що це чергове «славянскає єдінства» відбудеться за участю делегацій терористичних ДНР, ЛНР і їх прихильників з усієї України.

Чому українці так дозволяють себе принижувати?

Сергій Соломаха






QR-код посилання на сторінку




Коментарі

avatar

Останні новини

21:23
09-Чер-2023
Контрнаступ. ЗСУ ще не завдали основного удару, вони шукають точки прориву оборони — розвідка Естонії
Українські сили ще не завдали основного удару, вони шукають точки, де зможуть прорват
16:56
08-Чер-2023
ЗСУ працюють та систематично знищують ворога на Таврійському напрямку
Сили оборони працюють та систематично знищують ворога на Таврійському напрямку. Робот
21:37
07-Чер-2023
У Парафіївці на Чернігівщині буде освячення новозбудованого храму
10 червня відбудеться візит Блаженішого Епіфанія митрополита Київського та всієї Укра
21:07
06-Чер-2023
Михайло Жирохов: "Підрив греблі Каховської ГЕС - військове безглуздя, росіяни мають відійти на другу лінію оборони"
Зранку Україну і світ сколихнула приголомшлива новина про варварський підрив греблі К
19:51
05-Чер-2023
ЗСУ проводять наступальні операції на сході
Сьогодні наші війська Оперативно стратегічного угруповання військ «Хортиця» здійснюют
20:25
04-Чер-2023
По РДК і гладкову. Щоб ви розуміли, що сьогодні сталось
Диверсанти, до яких ми не маємо відношення, перейшли кордон рідної держави. Там вони
19:27
04-Чер-2023
ЗСУ успішно контратакують на Сватівському напрямку
Не лише обороняються, але й контратакують: ситуація на Східному напрямку ускладнюєтьс
21:50
03-Чер-2023
Україна готова надати гуманітарні коридори для жителів Бєлгородської області рф
Про це розповів радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк в ефір телемар
20:06
02-Чер-2023
російські кораблі тікають з Бердянського порту
Окупанти терміново покидають Бердянський порт - мабуть не підійшов клімат.
Піс
21:14
31-Трав-2023
«Чернігів стародавній» запрошує дітей і дорослих в музей іграшок
1 червня о 12.00 в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів старо
Усі новини