реклама партнерів:
Головна » 2021 » Червень » 9 » Tesla в Росії: чи стане американський бізнес вкладати кошти в хитку російську економіку

Tesla в Росії: чи стане американський бізнес вкладати кошти в хитку російську економіку


2021 » Червень » 9
Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Адміністрація Президента Росії Володимира Путіна випустила спеціальну вказівку щодо американського підприємця Ілона Маска. Керівництво Апарату попросило регіони припинити пропонувати свої майданчики для проєкту Ілона Маска з будівництва заводу Tesla.

Справа в тому, що 21 травня, виступаючи по відеозв'язку перед учасниками форуму «Нове знання», що пройшов у «гордості інновацій» Росії, столичному Сколково, глава Tesla Inc. Ілон Маск заявив буквально наступне: «Думаю, ми скоро будемо присутні в Росії. Я думаю, це буде приголомшливо. Нам також потрібно дивитися ширше на Казахстан і інші країни СНД. Це важливо для нас». Він також повідомив, що хоче, щоб заводи компанії знаходилися не тільки в Китаї, але і в інших частинах світу. «Потенційно ми розглядаємо Росію», - додав він.

Саме після цієї заяви Ілона Маска медіапростір Росії буквально накрила хвиля пропозицій від місцевих влад регіонів РФ, які, один поперед одного, почали змагання за увагу американського мільярдера.

Відразу кілька російських регіональних керівників звернулися до американського бізнесмена з проханням розмістити у них новий завод Tesla. Першим виявився глава Калузької області Владислав Шапшу.

«Пропоную відкрити перший завод в Калузькій області. Регіон повністю готовий до цього», - написав він у своєму Telegram-каналі. Другим встиг губернатор Підмосков'я Андрій Воробйов. Він звернувся до Маска англійською в своєму Twitter: «Підмосков'я - це, безумовно, краще місце для заводу Tesla. Кращі фахівці, ідеальна логістика. Тут вже виробляють Mercedes! Ми знайдемо вам відмінне місце». Потім аналогічну пропозицію опублікував глава Удмуртської Республіки Олександр Бречалов. «Welcome to Udmurtia!» - написав він. Через пів години він продублював своє повідомлення, додатково запропонувавши Tesla податкові пільги.

Далі про готовність прийняти у себе виробництво Tesla заявила влада Орловщини, Свердловщини, Калінінграду і навіть Москви.

Останнім у цьому переліку «панянок на виданні» виявився глава Ростовської області Василь Голубєв. Після чого в АП РФ вирішили, що вистачить ганьбитися. Адміністрація Президента Росії «в різкій формі» попросила регіони припинити пропонувати свої майданчики для проєкту Ілона Маска з будівництва заводу Tesla.

Незрозуміло, чого так довго не реагувала Адміністрація Путіна на намагання регіональних чиновників «засватати» Маска. Адже для влади Росії він «шахрай і пройдисвіт»! Та ще й «агент» потенційного противника! Але, врешті решт, реакція АП була досить різкою. Ганьба ставати на «задні лапки» перед «американцем» Маском! Це ж «чужий», а не такий «звичний та рідний» урядовий чиновник Росії, перед яким схиляються у поклоні регіони!

Більш за все, що виступ Маска на травневому форумі «Нове знання» - це просто слова, які не мають під собою будь-якого підґрунтя. Маск – справжній бізнесмен. Десь, мабуть, навіть «геній від бізнесу». А справжні бізнесмени вміють рахувати свої гроші як ніхто. І враховують усі можливі ризики щодо майбутніх проєктів. «Гроші люблять спокій». А Росія – це ризик. Путін відділив Росію від всього світу своєю «червоною лінією».

Відокремив від розвитку, прогресу та самої свободи. А де немає свободи – там немає довіри. Тому Росія для Маска – це зона ризику, на який він, розумний бізнесмен, мабуть, ніколи не піде.

Та річ навіть не в тому, які наміри має Маск! Реакція губернаторів, які так блискавично вишикувалися в чергу за гіпотетичними подачками від «заокеанського гаманця», це величезний конфуз для Володимира Путіна, який так і не зумів, незважаючи на всі свої брехливі обіцянки, побудувати в Росії адекватний інвестиційний клімат та довіру інвесторів до чинної влади Кремля!
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.


Коментарі

avatar

Останні новини

22:41
14-Чер-2021
В НАТО оголосили, що Україна отримає членство через ПДЧ
Лідери НАТО схвалили комюніке за підсумками брюссельського саміту Альянсу.
Коп
16:12
14-Чер-2021
Уламки імперії: як випускники російської розвідшколи псують авторитет своїх «дідів»
З кожним роком секретні операції спецпідрозділів Росії стають все більш відомими. Іст
20:48
12-Чер-2021
Нові два українських видання про країни Африки
Навесні 2021-го побачили світ книги Юрія Косенка «Сомалійські прислів'я мовою оригіна
18:56
11-Чер-2021
Чому сказилася Росія через напис "Героям слава!" на формі української збірної
УЄФА пішов на поводу у Росії і намагався заборонити гасло "Героям слава!" на формі ук
11:48
11-Чер-2021
Як працюють вакцини від COVID-19 та чи варто їх боятися. Вісім запитань до імунолога
1. Чому у вакцин виникає побічна дія і якою вона може бути?
Вакцина спричиняє
09:42
11-Чер-2021
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки: як псевдоукраїнські медіа маніпулюють громадською думкою
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки проаналізував три пропагандис
15:56
10-Чер-2021
Безпека держави напряму залежить від захищеності її інформаційного та кіберпростору
Сьогодні Служба безпеки України реалізує весь комплекс заходів для інформаційної та к
14:32
10-Чер-2021
В Росії заговорили про відновлення «ГУЛАГу» та брак робочих рук в країні
Російські чиновники продовжують активно продукувати «постановочні» ідеї щодо можливих
14:47
09-Чер-2021
Tesla в Росії: чи стане американський бізнес вкладати кошти в хитку російську економіку
Адміністрація Президента Росії Володимира Путіна випустила спеціальну вказівку щодо а
14:18
08-Чер-2021
Пан або Пропав: до чого може призвести загравання Лукашенка з Росією
Примусова посадка літака в Мінську... Визнання Криму російським... Намір припинити по
Усі новини