реклама партнерів:
Головна » 2019 » Грудень » 12 » У Брюсселі представлено першу в Європі електровантажівку для логістики пива з нульовими викидами CO2

У Брюсселі представлено першу в Європі електровантажівку для логістики пива з нульовими викидами CO2


2019 » Грудень » 12
Коментарі: 0 РІЗНЕ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
AB InBev і Volvo Trucks анонсували початок використання електровантажівок у рамках «Зеленої угоди» ЄС.
AB InBev, провідна пивоварна компанія в світі, та міжнародний виробник вантажівок Volvo Trucks анонсували закупівлю нової серії електровантажівок Volvo, які доставлятимуть пиво в Європі з квітня 2020 року.
Символом цієї співпраці став перший Volvo FL Electric Truck, котрий доставив пиво в центр Брюсселя. Модель є яскравим прикладом співпраці європейських компаній, що спрямована на створення та застосування екотехнологій. Запуск Electric Truck співвідноситься з початком роботи Єврокомісії над «Зеленою угодою», що націлена на перехід до низьковуглецевої економіки.

Volvo FL Electric працює на електриці, вирізняється низьким рівнем шуму і викидів CO2 в атмосферу. Ця модель використовуватиметься для доставки пива, включаючи такі сорти, як Jupiler, Leffe і Stella Artois. AB InBev розвиватиме парк електромобілів Volvo FE Electric по всій Європі, в тому числі в Бельгії, Німеччині, Італії та Нідерландах.

«Як компанія, що використовує природні ресурси при виробництві пива, ми вважаємо своїм обов'язком разом з нашими партнерами, такими як Volvo Trucks, інвестувати в нові технології, які сприяють зниженню викидів. Ми дуже раді цьому першому кроку, проте розуміємо, що у нашого європейського бізнесу попереду ще багато роботи. Протягом 5 років ми плануємо продовжити замовлення електровантажівок. Що стосується Volvo FL — у 2020 році ми тестуватимемо нову розробку, співпрацюючи з державними та бізнес-партнерами», — прокоментував Річард Вайт (Richard White), віцепрезидент з питань закупівель та сталого розвитку компанії AB InBev у Європі.

«Впровадження електротранспорту змінює автомобільний світ. Електровантажівки змінять підхід до планування інфраструктури наших міст. По-перше, низький рівень шуму електрокарів дозволяє здійснювати доставку пива і вивезення відходів рано-вранці, пізно ввечері або навіть уночі. Це допомагає поліпшити логістику і знизити рівень заторів у години пік. По-друге, завдяки нульовим викидам і зниженому рівню шуму електромобілі можна використовувати для завантаження навіть у закритих складських приміщеннях і в природоохоронних зонах», — зазначила Кріста Волш (Krista Walsh), директор з питань комунікації та сталого розвитку в Європейському регіоні компанії Volvo Group.

З моменту впровадження нової європейської «Зеленої угоди» повністю електрифіковані вантажівки стануть важливим інструментом для здійснення доставок товарів у містах.

Щоб створити більш екологічний автопарк у Європі, компанії AB InBev і Volvo Trucks закликають до ефективного регулювання та співпраці з партнерами. Річард Вайт додав: «Електричні вантажівки коштують приблизно в 5 разів дорожче за дизельні. Хоча технологія і надихає, вона все ще перебуває на початковій стадії розвитку. Промислові партнери, які зараз укладають угоди, є першопрохідцями. Уряд міг би стимулювати як виробників, так і покупців, таких як ми, робити подальші кроки. Наприклад, надавати модернізовану інфраструктуру для зарядки автомобілів і вантажівок. Зі свого боку ми теж всіляко сприятимемо популяризації ековантажівок у Європі».

Використання Volvo FL замість дизельних автомобілів скоротить викиди CO2 на 100% і допоможе значно знизити рівень шуму. Цей крок є важливим фактором для досягнення Глобальних цілей зі сталого розвитку AB InBev 2025. Одна з цілей компанії — скоротити до 2025 року викиди на 20%. Це еквівалентно виведенню з експлуатації понад 1,5 млн автомобілів на рік.

3 грудня 2019 року електричну вантажівку Volvo презентували в Європейському кварталі Брюсселя. Компанії AB InBev і Volvo Trucks запросили гостей на площу Люксембург, щоб відсвяткувати подію і пригостити їх пивом.
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

16:11
29-Лип-2021
Боротьба за білоруську незалежність: національний рух у 1920-1930 роках
Існування та боротьба Української Народної Республіки та Білоруської Народної Республ
18:35
26-Лип-2021
ЄС та ПРООН відкрили оновлені медичні колцентри на сході України
Сьогодні Європейський Союз та Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН)
16:10
26-Лип-2021
Відлік нової білоруської незалежної державності у 20-му столітті
Під біло-червоно-білим прапором Білорусь здобула незалежність, яку формально проголос
14:19
26-Лип-2021
Релігійне протистояння: РПЦвУ готує Хресний хід та планує дискредитувати ПЦУ перед Варфоломієм
Так звана Українська православна церква Московського патріархату, іншими сло-вами РПЦ
08:24
24-Лип-2021
Чернігівщина: колаборанти примазуються до нашого народу...
По Україні філіал російської церкви розвісив білборди із портретом митрополита Онуфрі
07:44
24-Лип-2021
В Білорусії продовжуються репресії: арештували подружжя істориків
Спільна заява Українського інституту національної пам’яті та Української асоціації ус
22:19
23-Лип-2021
Тоталітаризм в Білорусі: як в країні придушують свободу слова і знищують надії на демократію
В Білорусі відбуваються дивні речі. Самопроголошений президент Александр Лукашенко вл
19:03
21-Лип-2021
В Ічні на Чернігівщині відкрито меморіальні дошки на честь двох українських героїв
17 липня в місті Ічня Чернігівської області з нагоди 31-ї річниці прийняття Деклараці
16:59
21-Лип-2021
Новий проєкт ЄС та МВФ підтримає податково-бюджетні реформи в Україні
Новий проєкт «Продовження податково-бюджетних реформ в Україні», який буде здійснюват
16:53
21-Лип-2021
Чому можна захворіти на коронавірус після вакцинації
Вакцинація від COVID-19 набирає обертів в усьому світі. Але українське суспільство по
Усі новини