Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Українських хакерів заарештовано у Європі

Українських хакерів заарештовано у Європі


Коментарі: 0 ПОДІЇ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
Міністерство юстиції США заявило про затримання у трьох різних країнах Європи трьох українських хакерів, що належать до угруповання FIN7. Про це передає німецьке видання Deutsche Welle.

Міністерство юстиції США заявило в середу, 1 серпня, про арешт трьох українських хакерів, які зламали системи понад сотні американських компаній. Ідеться про 44-річного Дмитра Федорова, 33-річного Федора Гладира та 30-річного Андрія Копакова, які нібито належать до "міжнародної групи кіберзлочинців" FIN7, повідомляє інформагенція AFP.

"Щонайменше з 2015 року члени FIN7 брали участь у дуже складних вірусних кампаніях, спрямованих проти понад 100 американських компаній, переважно у ресторанній, ігровій та готельній сферах, - ідеться в повідомленні мін'юсту США. - FIN7 отримала доступ до тисяч комп'ютерних систем і вкрала мільйони номерів кредитних і дебітних карток, які група використала або продала заради прибутку". Серед цілей хакерів були комп'ютерні мережі Великобританії, Австралії та Франції.

Члени групи були затримані в Європі: Федорова заарештували у Польщі, Гладира - у німецькому Дрездені, а Копакова - у Іспанії. Гладир вже перебуває у США. Федорова та Копакова теж мають екстрадувати до США, де на них чекає суд.





Теґі: ЄС, FIN7, хакер

Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

18:30
12-Чер-2025
З російської неволі визволено групу важкопоранених і тяжкохворих Захисників
Сьогодні відбувся черговий етап великого обміну полоненими згідно домовленостей у Ста
18:27
10-Чер-2025
Предстоятель звершив освячення престолу та Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі Чернігова
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 червня 2025 року відвіда
21:58
09-Чер-2025
Відбувся перший етап обміну в рамках домовленостей у Стамбулі
Сьогодні розпочався обмін полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі. Додому поверт
15:15
03-Чер-2025
СБУ втретє вразила Кримський міст
СБУ провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу
21:39
02-Чер-2025
Шанувальник Трампа Навроцький – новий президент Польщі
Кандидат від консерваторів Кароль Навроцький, історик, який створював імідж «крутого
21:03
02-Чер-2025
Делегація рф вимагала захисту УПЦ
Делегація РФ на переговорах у Стамбулі серед умов призупинення війни, поряд з вимогою
Усі новини

Сollaborator