Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » 2018 » Серпень » 23
Символ свободи і боротьби за незалежність. Інформаційна довідка про Державний Прапор
Символ свободи і боротьби за незалежність. Інформаційна довідка про Державний Прапор
Основою формування українських державних символів стала історична традиція ще з часів Давньої Русі. Князь київський Володимир Великий мав власний герб – золотий тризуб на синьому фоні. Прапор Руської землі був переважно червоний із золотим тризубом. Корогва Галицько-Волинського князівства блакитного кольору із золотим левом.

Утвердження синьо-жовтого поєднання як українських національ ... Читати далі»
23-Сер-2018 Редактор
100-річчя відродження Української державності
100-річчя відродження Української державності
До 24 серпня Інститут національної пам’яті підготував інформаційні матеріали, які розкривають, зокрема, значення Української революції 1917-1921 років для проголошення Україною незалежності у 1991 році.
На початку ХХ століття, в часи Української революції 1917-1921 років, українці змогли відродити державність, а 24 серпня 1991 року Актом проголошення незалежності України вона була відновлен ... Читати далі»
23-Сер-2018 Редактор
Символ твоєї свободи: у столиці відкрили виставку про Тризуб
Символ твоєї свободи: у столиці відкрили виставку про Тризуб
Під знаком Тризуба обороняли Українську Народну Республіку, він був на нагородах і листівках Української повстанської армії, на лацканах піджаків учасників багатотисячних мітингів проти комуністичного тоталітарного режиму наприкінці 80-х.

«СИМВОЛ ТВОЄЇ СВОБОДИ. 100 років Державного герба України» — так називається виставка, яку 23 серпня у центрі Києва відкрили Український інститут на ... Читати далі»
23-Сер-2018 Редактор
Парламент Чехії визнав події 1968 року окупацією
Парламент Чехії визнав події 1968 року окупацією
Парламент Чехії проголосував за резолюцію, в якій введення військ Варшавського договору до Чехословаччини в серпні 1968 року визнано "вторгненням, окупацією та порушенням міжнародного права".
За проголосували 145 із 156 депутатів, передають ... Читати далі»
23-Сер-2018 Редактор
23 серпня Європа вшановує День пам’яті жертв сталінізму та нацизму
23 серпня Європа вшановує День пам’яті жертв сталінізму та нацизму
23 серпня 1939 р. Радянський Союз та нацистська Німеччина підписали Пакт Молотова-Ріббентропа, що послужив пусковим механізмом Другої світової війни. Згідно з рішенням Європейського парламенту 2008 р., 23 серпня - це День пам’яті жертв сталінізму та нацизму.

Український інститут національної пам’яті звертається до українських медіа в належний спосіб згадати 23 серпня як Європейський Д ... Читати далі»
23-Сер-2018 Журналіст
Той, хто хоче мати дві Батьківщини, загубить єдину!
Той, хто хоче мати дві Батьківщини, загубить єдину!
Здавалося б, немає нічого простіше, ніж погодитися на улесливі спокуси отримати документ, котрий надає громадянство іншої держави. Тим більше, що Україна, котра не визнає подвійного громадянства, не передбачила у своєму законодавстві відповідальності. Тому, на перший погляд, навіть зручно: в Україні ти – українець, а, скажімо, в Росії – “русский”, в Польщі – “pshe polak” і так далі. Однак не все т ... Читати далі»
23-Сер-2018 Експерт


Останні новини

19:39
10-Лют-2025
Василь Чепурний про перспективи розпаду Російської імперії
«Перспективи розпаду Російської імперії» — під такою назвою 9 лютого в Музеї боротьби
17:01
10-Лют-2025
Пілоти Ту-95МС, що випускають ракети по Україні – імена росіян із секретного полку
Будинки у вогні, зруйновані школи, знищені лікарні та розірвані людські життя – ось с
22:17
09-Лют-2025
Радник Трампа про війну: гарантії безпеки мають бути за європейцями
Радник президента США Дональда Трампа з питань національної безпеки Майк Волц заявив,
17:57
08-Лют-2025
Повітряні Сили ЗСУ завдали високоточного удару по пункту управління на Курщині
3-го лютого 2025 року Повітряні Сили Збройних Сил України завдали високоточного удару
10:37
08-Лют-2025
Лекція в Чернігові: «Перспективи розпаду Російської імперії»
Запрошуємо на музейну зустріч-лекцію «Перспективи розпаду Російської імперії», яка ві
10:32
08-Лют-2025
ЗСУ атакують в Курській області
7 лютого у Курській області рф українські підрозділи просунулися біля села Черкаська
Модуль не активізовано (module is not installed)



Сollaborator